Şimdi Ara

50cc scooterım performansı düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 50cc yuki casper s scooterım bir kaç haftadır resmen gitmiyor. Hızı 30 u geçmiyor özellikle sabahları. Filtredendir diye düşündüm gösterdim problem yok dediler. Düşük hızlarda çekişi normal ancak gaz vermeme rağmen bağırmıyor sanki gaz yemiyor gibi. Bilgisi olanlar paylaşabilirse çok sevinirim.

• Merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum çözüm bulabildiniz mi?

• Bende de oluyor bu, motor tamiri yapılınca performansı yükseliyor. Sanırım motorun açılıp içinin temizlenmesi, yağlanması gerekiyor.

• Ben Karbüratör değişimi yaparak sorundan kurtuldum. Sorun ondan kaynaklı çıktı.

• garantısı ykmu

• Subaplar sıkmıştır ayrıca on varyator bagalarını bir tık ağırlaştırın vır vır motorlar bağırmaktan yırtılıyorlar 20 ile giderken 8bin çevirir mi bir motor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mosasaurus -- 19 Ekim 2022; 13:10:24 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • O kadar çok nedeni olabilir ki, karbüratör, silindir-piston, subab ayarı, debriyaj. Kaç km'de motor? bağırıyor gitmiyor mu yoksa bayılıyor, motor devri mi yükselmiyor? Düşük hızlarda çekişi normalse büyük ihtimal karbüratördür. Gaz açınca iğneden benzin yeteri kadar gelmiyordur. Güvenilir bir ustaya göster.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murti_82 -- 20 Ekim 2022; 14:2:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.