Şimdi Ara

5000 TL PC Tavsiyesi ACİL (Full 1080P Oyun İçin) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
1.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yakin fiyata bir tik ustu maximus ranger alinir

Pro gaming 8 fazli ranger 10 fazli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerd Miner

Yakin fiyata bir tik ustu maximus ranger alinir

Pro gaming 8 fazli ranger 10 fazli

Anladım hocam,anakartımıda netleştirdim diyebilirim. :) Hocam bide RAM seçiminde CL15 ,işte ne bileyim 1.2 Voltaj ,bu karta uygun RAM'leri nasıl anlayabilirim.
  • JimmyCool1907 kullanıcısına yanıt
    Ddr4 her ram uyar o anakartlara sorun olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyw dostum sağolasın güzel bir sistem olmuş gerçekten...
    Anakartta değişim yapmama gerek yok herhalde? bu anakart işimi görür benim seçtiğim sistemde ki. O.C. yapmayacağım sonuıçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: kraix

Eyw dostum sağolasın güzel bir sistem olmuş gerçekten...

Anakartta değişim yapmama gerek yok herhalde? bu anakart işimi görür benim seçtiğim sistemde ki. O.C. yapmayacağım sonuıçta

Benim koydugum anakart 10 numara anakart tavsiyemdir. O.c yapilmiyor bundada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jb.ati -- 11 Şubat 2016; 7:8:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jb.ati

quote:

Orijinalden alıntı: kraix

Eyw dostum sağolasın güzel bir sistem olmuş gerçekten...

Benim koydugum anakart 10 numara anakart tavsiyemdir. O.c yapilmiyor bundada.

Ben değişmeyeceğim karar verdim anakart Pro Gaming z170 ddr4 3400 MHz
    Bu arada 661 di 657 olmuş yarın artmaz da biraz daha düşer fiyatlar umarım :D topladıgım rakamın altına gelecek büyük ihtimalle
  • kraix kullanıcısına yanıt
    kardeş benim topladığımı al geç. O.C YAPILIR AMA SEN YAPMASAN DA OLUR. 600 TL FAZLA GELMİŞ. AL GEÇ
    Tavsiyem odur. Yakında GTX 980 Ti'ye Geçersin. 1080P DEĞİL 4K OYNAYABİLİRSİN(AMA BELKİ GTX 980 Tİ DE OLMAZ)
    İ7 VAR ANAKART GAMİNG SERİSİ.SSD VAR ONLARIN TOPLADIKLARI BİŞEY Mİ EDER
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefakolu

kardeş benim topladığımı al geç. O.C YAPILIR AMA SEN YAPMASAN DA OLUR. 600 TL FAZLA GELMİŞ. AL GEÇ
    Tavsiyem odur. Yakında GTX 980 Ti'ye Geçersin. 1080P DEĞİL 4K OYNAYABİLİRSİN(AMA BELKİ GTX 980 Tİ DE OLMAZ)
    İ7 VAR ANAKART GAMİNG SERİSİ.SSD VAR ONLARIN TOPLADIKLARI BİŞEY Mİ EDER

Yok abi yeter bu bana zaten daha monitörü klavyesi vs si var onun için o kadarı sadee sisteme veremem :) Sagolasın ellerine sağlık
  • kraix kullanıcısına yanıt
    O zaman Sana Önerim Budur.

5000 TL PC Tavsiyesi ACİL (Full 1080P Oyun İçin) 5000 TL PC Tavsiyesi ACİL (Full 1080P Oyun İçin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -HacKeD- -- 13 Şubat 2016; 14:16:59 >

• dostum bu benim düşündüğüm bilgisayar parçaları sende ufak oynamalarla bi şeyler yapabilirsin 21.5" asus vx228h monitörüm var oda 500 civarında işlemciyi 6600kya düşürürsen bunu alabilirsin başka bir değişikliğe gitmeden

5000 TL PC Tavsiyesi ACİL (Full 1080P Oyun İçin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mttzn -- 6 Temmuz 2016; 13:53:46 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.