Şimdi Ara

500₺’Ye İntihardan Vazgeçti, 6 Bin 300₺ Ceza Yedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 500₺’Ye İntihardan Vazgeçti, 6 Bin 300₺ Ceza Yedi

Bursa’da sokağa çıkma kısıtlamasındayken 2 saat arayla intihar girişiminde bulunan genç adam, ekipleri alarma geçirdi. Kağıt ve atık toplayarak geçimini sağladığını ve kısıtlama günlerinde izin verilmediğini belirten 27 yaşındaki Ogün Güllüoğlu’na ikinci kez intihara kalkıştığı binada bir iş adamı 500₺ vererek adama yardımcı oldu. Sonrasında intihardan vazgeçip binadan inen adama iki kez kısıtlamaya uymamasından dolayı toplam 6.300₺ para cezası kesildi.

Kaynak:https://haber.red/500liraya-intihardan-vazgecti-6-bin-300lira-ceza-yedi/

• git atla demişler resmen...
  • Şimdi o parayı çıkarabilmek için kaç defa daha çıkması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba..
    işte bastan sona kökten uca kadar bu ülkenin nasil bu hale geldiginin özeti...kanunlarin kurallarin nasilda insanlari kötüye sevk edildiginin bir göstergesi...polisi doktoru avukati brokrati..milletvekili baskani kim olursa olsun bu ülkede bence sıkı bir egitimden gecmeli..ve kanunlar degi$tilmeli..toplumun bu hale gelmesi ve getirilmesine ses cıkarmayan.. zihniyetler ülkelerin basinda olmamali..
    bakin adam intihara teşebbüs ediyor artık o duruma gelmis.. ve siz 500 tl vererek bu adami intihardan vazgecirebiliyorsunuz..ve arkasindan ceza yazmak? burda yapilmasi gereken devlete düşen ve kanunlarlada bunlarin degişmesi gereken durumlar var.. bu adama oncelikle tibbi olarak psikolojik yardim yapilmali.. sonra bu duruma neden geldi neden yapiyor cözülmeli..
    ülkemizde yaralanma ölüm bosanma durumlarinin artmasinin en büyük etkenlerinden biride ne aci ki hep buna benzer durum.. her konuda ülkede var olan adaletsizligin düzeltilmesi gerekli..gelir,egitim,saglik,iş konularinda reformlar yapilmali..e$itlik ilkesine dayanan ve halkin refah durumu yükselticek kanunlar getirilmeli..
    halkini cezalandirip sindirmek yerine..cözüm odakli kanunlar olusturulmali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Larry -- 31 Mayıs 2020; 14:27:58 >

• Hahahaha
  • İnsan psikolojisinden anlamayan robot polisler. Adamın oraya çıkma amacı zaten parasızlık, sen birde ceza kesiyorsun. Harbiden, düşüncesiz, eğitimsiz, insan psikolojisinden anlamayan adamlar polis, bekçi bu ülkede. Diploma herşey değil! Zaten bu ülkede zaman zaman hiçbir şey :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ulan şu dönemlerde yaşananları 15-20 yıl önce Levent Kırca skeçlerinde izliyorduk. Şimdi ülkenin normal yaşantısı skeçlere döndü

Zaytung'un dahi hayal gücü bu memlekete yetişemez

İnsanların hayatını komple sonlandıracak kadar umudunun kalmaması tükenmesi mi dersin...

Bu tükenmişliği kendini öldürmekten vazgeçmesi için gereken şeyin şu dönemde 60-70 euro değeri olan bu dönemde hükmü kalmayan "500 TL" için vazgeçmesine mi dersin...

İntihar edecek adamın karşısına herhangibir öğrenciyi bile çıkarsam intihar etmemesi için 500 TL gibi rakamı teklif etmeyi akıl edemeyeceği durumda """işadamı"""" kılıklı birinin adama intihar etme 500 ateşleyim demesini mi analiz edersin...

Geçinemiyorum diye intihar etmeye kalkan adam 500 TL'ye ikna edildikten sonra polisin niye intihar etmedin lan? dercesine 6.300 ceza kitlemesine mi yanarsın....

Kriminal incelemelik ülkeye döndük. Psikoloji turizmi başlatabiliriz. Dünyanın dört bir yanından psikologlar hard seviyede staj yapmak için ülkemize gelsin Hem onlara yarar hemde bize

• Ksksksls

• Şimdi intihar etmesin

• Sadece utanıyorum.

• ulan arkadaş şu yüzzüslüğü ,utanmazlığı yapabilecek aymazlığa sahip olsaydım inanın şimdi paraya para demiyordum . karektersizliğe çok ama çok ihtiyacım var ama işte genlerimize bikeren bunlar kotlanmış istesende yapamıyorsun
  • vay be insanlar artık 500 lira için intihar edecek duruma getirilmiş, geldiğimiz nokta bu işte. Emeği geçenlerin ........
  • Cezayı ödemez ki. Bu ülkede herkes ödüyor sanki. Korsan otoparkçı tanıdıklar var yedikleri cezalar defter oldu 1 tanesini ödemediler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.