Şimdi Ara

500 tl Kendi Oyun Direksiyonumu Yaptım(ülke şartları) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
95
Favori
33.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
442 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolun hocam shifter ve pedal seti de bekliyoruz sizden
  • Elinize emeğinize sağlık.

• Malzemeyi aldığınız linkler varsa bende alayım. Yaparız.

• Cok guzel olmus. Elinize saglik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt

Bunu sormuştum hocam. Ps veya xboxta da çalıştırılabilir mi acaba?

• Çok güzel olmuş, tebrikler. Bir tebrikte bunu tasarlayan Rus'a...

Ama bunu ekonomik olarak satma fikri nasıl sonuçların diye biraz düşünsek aslında 4k-5k cihazlarla aynı fiyatlara gelebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Malzemeyi aldığınız linkler varsa bende alayım. Yaparız.

Hocam bu konuda link vermem yanlış olur.Bir kazanç elde ettiğimi düşünecek kafaya sahip insanlar doluşacaktır.O yüzden malzeme listesini paylaştım googleden arayıp en uygun şekilde temin edebilirsiniz.Encoder,kayış,stm32 kartı aliexpressten temin etmenizi tavsiye ederim daha ucuza geliyor.Motor ve motor sürücüsünü türkiyeden alabilirsiniz.Motor tamamen size bağlı nasıl bir motor bulursanız 24v.

• quote:

Orijinalden alıntı: -spawn-

Bunu sormuştum hocam. Ps veya xboxta da çalıştırılabilir mi acaba?

Bu sistemin yazılımı sadece pc için oldugu için çalışacagını zannetmiyorum.Çünkü bu yazılımı yaptıgınızda kullanacagınız konsol firmasıda kendi sisteminde onaylaması lazım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Çok güzel olmuş, tebrikler. Bir tebrikte bunu tasarlayan Rus'a...

Ama bunu ekonomik olarak satma fikri nasıl sonuçların diye biraz düşünsek aslında 4k-5k cihazlarla aynı fiyatlara gelebilir.

Valla bu konuda uğraşan birileri var seri üretim vs yapıcaz diyip ama 1 yıldır ortalıkta bişey göremedim  

• quote:

Orijinalden alıntı: meyveli kaktöş

Sağolun hocam shifter ve pedal seti de bekliyoruz sizden

Yakın zamanda inşallah 

• Elinize sağlık, güzel bir proje olmuş.
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt

Hayir arabadan sokmedim ama tofas vitesi aldim

• quote:

Orijinalden alıntı: OHOHO

Hocam elinize sağlık çok güzel olmuş.Güzel de aktarmışsınız bilgileri. Yazılım konusunda, gömülü yazılım mühendisi olarak çalışan arkadaşlarım mevcut.Eğer destek vereceğimiz birşey olursa katkıda bulunmak isteriz.

Hocam yazılım konusunda direct drive dediğimiz en üst seviye direksiyon sistemleri var.Bunların yazılımı ve anakartları tamen farklı.Yani step ve servo motorları yazılımla çalışabilecek duruma getirenler işin kaymağını yiyor ve bilgileride paylaşmıyorlar.Bunu ücretsiz paylaşacak biri olsa zaten logitech gibi sistemler satılmaz 1000 liraya bile en iyi sistemler yapılabilir.

örnek olarak şu proje adam step motoru çalıştıracak yazılımı yaptı bide kartıda kendisi yaptı satıyor.

https://www.xsimulator.net/community/threads/450-mige-direct-drive-wheel-using-mmos-and-aasd.14657/?fbclid=IwAR3j2kls-Jzo2s262cFgos48WZjKT1NsyCf1MiIerF98T-VVpRpzUY44wPg

• quote:

Orijinalden alıntı: murozo

Hayir arabadan sokmedim ama tofas vitesi aldim

Çok güzel olmuş bu aşamaları video çekseydiniz güzel olurdu.

• Cok eskiden yaptigim icin biraz tam randimanli degil program calisiyo onun icin videosu cekmedim bende ets2 oynuyorum onun video cekmeye basladim eglence olsun diye

• Emeğine sağlık,tebrikler
  • Galatas4ray

Elim tamir işlerine, elektroniğe yatkın fakat bir eğitimim yok. Rehberlerini takip ederek bu işi yapmaya girişeyim mi sence? Elimde patlar mı?   Birçok kişi benim gibi merak ediyor diye düşünüyorum.

Ellerine sağlık..

• Direksiyon ve titreşim altyapısı Logitech'den iyi yalnız. Pedallar ve direksiyon üzerindeki tuşlar da halledilse iş ticarete bile dökülebilir. Forcefeedback olmayan dandik rampage direksiyonu 1500 e satıyorlar.

• EyesOnYou-TR kullanıcısına yanıt
    Bunun için fazla bilgiye gerek yok aslında herşey açıkça belirtilmiş sadece kablo bağlayıp anakarta yazılımı yüklüyorsun o kadar.Ama mutlaka araştırma yapın.Sorun yaşadığınızda çözüm bulmanız açısından.
  • Hobar kullanıcısına yanıt
    Yazılımında çok detay var.Loigtechten her türlü istün yazılıma sahip.pedal ve tuşlar yapılacak kolay onlar önemli olan maddiyat😂
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.