Şimdi Ara

500 tl Kendi Oyun Direksiyonumu Yaptım(ülke şartları) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
95
Favori
33.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
442 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize sağlık hocam G29'zu satıp yapasım geldi  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CALISKAN16 -- 10 Ocak 2021; 19:56:40 >
  • Tebrikler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bu malzemeleri toplu olarak alıp direksiyonları maliyetin 2 katına satsanız böyle bir iş mümkün olmaz mı sizin için?

• 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    Tasarımı biraz daha geliştirmem gerekiyor o zaman satışı mükün olabilir.
  • Satılanlandan saglam olmus güzel bir başlık emeğinize degmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Tasarımı biraz daha geliştirmem gerekiyor o zaman satışı mükün olabilir.
    aynen hocam biraz daha süsleyip pedalda yaparsanız satabilirsiniz rahatlıkla.
    hele de g29un falan manyak fiyata satıldığı bir ülkede kapış kapış gider o direksiyonlar.

• İşte gerçek bilgi paylaşımı

• Emeğinize sağlık hocam tebrikler. Fiyatlar bu halde iken yapmaya hevesli arkadaşlar için baya güzel bir rehber olmuş.
  • hocam çok sağlam görünüyor tasarımı geliştirip dış kasayı da yaparsanız muhtemelen cok rahat satılır pc steam gibi kaynaklar cihazı tanıyabilecek mi?

• Süpersiniz hocam, ben de e-brake (el freni) yapacağım. Renault 9 el freni alıp arduino micro ve slider potansiyometre ile yapmayı planlıyorum. Malum aliexpress ürünlerine değerinden fazla gümrük vergisi eklemeye başladılar. O kadar çok vergi alıyorlar ki herkes mucit oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Mobilya ve iç mekan tasarımı mezunuyum.İşsizim

O tam aradığım adam bana 170X80 düz masa yaparmısın  

• Direksiyonlarin fiyati 4500tl olunca ister istemez millet kendi uretiyor direksiyonunu.Biz ulke olarak simdiye kadar hep hazir aldik.Ulkenin bugun geldigi nokta uretip kullanmak veya satmaktir.

• PES_21_Murat kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsi sıkıntısız çalıştırıyor sorun yok :)Yazılıma oyun kontrolcüsü olarak tanıtıldığı için çalışmadığı oyun yok şuan :)
  • JacobHughes kullanıcısına yanıt
    Çok güzel el freni projeleri de var metalden bende yapmayı planlıyorum full seti tamamlayacagım 😃
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Nasıl hocam😃
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    Aslında biz bu konularda geç bile kaldık diyebilirim.Yabancılar 10 yıl önce yapmaya başladı böyle şeyleri
  • 500tl fiyatina inanmadim açtım baktim şok oldum,50tlye millet satin almiyordu

• Valla tebrik ederim hocam.

• elinize sağlık. Rehber niteliğinde olmuş

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt

Ben demirciye gidip yaptırabilirsem konuya yazarım ama büyük ihtimalle onun iskeletini tahtadan yapacağım. Daha pedallara mod yapacağım,üşengeçlikten çok ertelemişim onu farkettim   Bu arada r9 el freni deme sebebim daha kolay montaj edilebiliyor. Ayrıca telli olanları kaydırmalı potansiyometreye daha uygun.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.