Şimdi Ara

500 tl Kendi Oyun Direksiyonumu Yaptım(ülke şartları) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
95
Favori
33.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
442 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Leonardo ile yapılsada olur ama 8 bit kart ile 32 bit kartın performansı aynı olmaz o yüzden stm32 en iyi seçenek.Geliştirilen yazılımlarda Stm32 de daha stabil çalışıyor.Rs775 bu iş için uygun bir motor değil.Logitecg direksiyonlarda da kullanılıyor ve ısınıp tork düşüyor.

Dişli baskı fiyatı doluluk oranına göre değişir.2 tane dişli uygun dolulukta 200 gr geçmez 1 kg filament 90 tl ona göre fiyatını çıkarırsın.
  • Merhaba, güzel uygulama olmuş, elinize sağlık. Bir sorum olacaktı, kullandığınız encoder 3 fazlı(A, B, Z), 2 fazlı kullansak ortalamayı yapmaz mı, kimileri 2 fazlı olunca her bağlantıda manuel ortalama yapmaktan bahsetmiş, bilginiz varmı? Deneyebilirseniz Z fazının bağlantısını çıkararak öğrenebiliriz, mümkünse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacıtitrettin kullanıcısına yanıt
    Encoder konusunda neden böyle bir yol seçme gereği duydunuz?
  • eline sağlık hocam

• MRVT_ kullanıcısına yanıt
    Bu ülkede hiçbirşey yapılmaz onu anladım.Vites ve el freni yapmak için aliexressten bişey aldım 30 tlye 72 tl vergi çaktılar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kardeşim de biraz karton, bir boya kutusu kapağı, çok turlu potans ve arduino leonardo kullanarak yaptı bir tane. Sizinki kadar profesyonel değil tabii ki ama eğlendiriyor :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ravbin R kullanıcısına yanıt
    Bir yerden başlamış oda iyi

• elinize sağlık beğenerek izledim.. Çok güzel olmuş. Ülkenin ekonomisi ve başındakiler sağ olsun, mahfettiler ülkeyi. Dediğiniz gibi en kıçı kırık set 600-700 tl olmuş, ülkede nefes almaz bile zor.

• + 1 helal olsun hocam oldukça profesyonel olmuş hissiyat nasıl araç sürerken

• wow 500 tl Kendi Oyun Direksiyonumu Yaptım(ülke şartları) 

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. MacMillan

+ 1 helal olsun hocam oldukça profesyonel olmuş hissiyat nasıl araç sürerken

Hissiyatı hazır sistemlerin çoğundan iyi.

• Aga potansı tak 90° fosillere olsun sana Logitech

• Hocam çıkma BMW, Jaguar gibi markaların direksiyonunu taksak daha güzel olmaz mı ölçülerde değişiklik yapmamız gerekir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kolsuz Samuray

Hocam çıkma BMW, Jaguar gibi markaların direksiyonunu taksak daha güzel olmaz mı ölçülerde değişiklik yapmamız gerekir mi ?

O artık size kalmış herşey bütçe demek 500 tl Kendi Oyun Direksiyonumu Yaptım(ülke şartları) Parası olan ferrari direksiyonu da takar 500 tl Kendi Oyun Direksiyonumu Yaptım(ülke şartları) 

• m1r4l4y kullanıcısına yanıt

Sadece snopy markasında potasyometre var diğerleri encoderli.Encoder ile pot farklı şeyler 500 tl Kendi Oyun Direksiyonumu Yaptım(ülke şartları) 

• PEDALLARI DA YAPTIK TAM OLDU
    500 tl Kendi Oyun Direksiyonumu Yaptım(ülke şartları) 500 tl Kendi Oyun Direksiyonumu Yaptım(ülke şartları) 500 tl Kendi Oyun Direksiyonumu Yaptım(ülke şartları)

• çok güzel olmuş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık. Hazır kendiniz yapıyorken pedalı neden gerçek araba tarzında(yani askı tarafı önden değilde arkadan) yapmadınız daha mı zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.