Şimdi Ara

500 dakika avea aktif kampanyası(kişiye özel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün telefonuma şöyle bir mesaj geldi aveadan:
    500 dakika avea aktif kampanyadan size özel hediye! 31 aralık'a kadar 100 kontör ve üzeri ilk kontör yüklemenize avea içi 500 dakika kazanın, doya doya konuşun...

bu benim için süper oldu diyebilirim.3 aydır falan kntr yüklememiştim avea hattıma
    teşekkürler avea

• evet bu aralar çoğu kimseye geliyor bu kampanya hayırlı olsun güle güle kullanın
  • Banada geldi ben 7 aydır kontör yüklememiştim...Hattım 13 aralıkta iptal olacaktı...Ama dakikalar bir ay ile sınırlı ve avea içi...Sadece 50 kontör yükleyip süremi uzatacağım...
  • teşekkürler.
    1 ay da güzel bir süre bence.ben bu 500 dkyı 5 günde bitiririm bile
  • Az önce avea'nın sitesinde görmüştüm ben de..

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/konusturan_kampanya.shtml?pagemenu=kampanyalar.konusturankamp

Ayrıca avea tüm dünya paketinde de 50 kontör olan kayıt ücretini mart ayına kadar 10 kontöre düşürmüşler...

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/tumdunya/index.shtml?pagemenu=yurtdisi.kullanim.tumdunya&pagemenu=kampanyalar.tumdunyakamp

Avea'nın sitesinde hala ne işim mi var.. Aktif süreme baktım ne zaman doluyormuş diye.. Yarın sonmuş.. Çok üzüldüm.. Tam da yarın memlekete gidiyordum. Avea'nın yıllardır kapsama alanı dışında bıraktığı memleketime.. Bayram dönüşü gerekirse bir şeyler düşünürüz senin için avea...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celikhalit8 -- 5 Aralık 2008; 14:22:25 >

• bana niye gelmez böyle kampanyalar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ArGentum#47

bana niye gelmez böyle kampanyalar

Kampanya bireysel bir kampanya değil.. 100 gündür yükleme yapmayan herkes 31 aralığa kadar kampanyadan yararlanabiliyor..

Konuda ilk mesajı da bu tür yanlış anlamalara yol açmaması için değiştirebiliriz belki

Ek: Sitedeki şu ibare dikkatimi çekti şimdi..

Kampanya katılım hakkınızı 9050'yi ücretsiz arayarak öğrenebilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celikhalit8 -- 5 Aralık 2008; 14:27:47 >
  • evet yeni gördüm 100 gün olayını. yine de sonuç olarak aveanın hiçbir kişiye özel kampanyasından yararlandığımı hatırlamıyorum. hala aveaya kızgınım. böyle giderse turkcell e geçeceğim
  • Hakikatten iyi teklifler sunmuş avea

Kamu hatlarını ucuza arayamadığım sürece avea yı bir daha aktif kullanmam. Şebeke içi kazık yiyoruz sürekli.
  • Mobil Öğrenciyim..

Her ay 250 yhüklerim ancak gelmiyor bir türlü bize bunlar

Ayrıca skeletere katılıyorum.. şebeke içi ucuzlamazsa ben yokum
  • 5 aralık'a kadar istediğiniz miktarda kntr yükleyin heryöne 50 kntr kazanın msjı da gelmişti ama onu dikkate almamıştım.bugün 100 kntr yükledim 500 dakikam geldi hemen.
    peki 100 kntr yükledim diye mobilöğrenciden yararlanamayacak mıyım şimdi? 10 dk.sı 2 kntr oluyor mu gene?yoksa 150 kntr mü yüklemem lazımdı?
  • bende yükleyeyim bari uzun zamandır yüklemiyordum
  • quote:

Orjinalden alıntı: bungee20

150 yüklemeniz gerekliydi.

quote:

Orjinalden alıntı: bjk_murat

5 aralık'a kadar istediğiniz miktarda kntr yükleyin heryöne 50 kntr kazanın msjı da gelmişti ama onu dikkate almamıştım.bugün 100 kntr yükledim 500 dakikam geldi hemen.
    peki 100 kntr yükledim diye mobilöğrenciden yararlanamayacak mıyım şimdi? 10 dk.sı 2 kntr oluyor mu gene?yoksa 150 kntr mü yüklemem lazımdı?

o zaman ben de hediye dakikalarım bittikten sonra aveaya derim

• bende bekliyorum kontör yüklemiyorum diğer hattan idare ediyorum ki banada kampanya mesajı gelsin diye ama avea'da o düşünce nerede bekleyelim görelim bakalım
  • ben kntr yüklemeseydim 20 ocak'ta mı ne hattım iptal edilecekti. avea'da kullanım dönemi 8 ay falan mıydı tam hatırlamıyorum.aria iken 12 aydı ne güzel
  • sürekli 39 kntr karşılığı 180dk geliyor banada,iyi alıştılar bende hiç geri çevirmedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: snsnc

sürekli 39 kntr karşılığı 180dk geliyor banada,iyi alıştılar bende hiç geri çevirmedim

35 olmasın 4 kontör pahalıya satmışlar sana paketi
  • yav böyle güzel kampanyalrı neden kıbrısta da geçerli yapmazlar anlamadım gitti
  • bu kampanya herkese imiş. 9050'yi ücretsiz arayıp bakın size de kampanya var mı diye? hatlarımdan birine çıktı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.