Şimdi Ara

500 dakika avea aktif kampanyası(kişiye özel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • bjk_murat (6 mesaj) bungee20 (2 mesaj) krkmz1666 (2 mesaj) celikhalit8 (2 mesaj) ArGentum#47 (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> 500 dakika avea aktif kampanyası(kişiye özel)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1041 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bugün telefonuma şöyle bir mesaj geldi aveadan:
    500 dakika avea aktif kampanyadan size özel hediye! 31 aralık'a kadar 100 kontör ve üzeri ilk kontör yüklemenize avea içi 500 dakika kazanın, doya doya konuşun...

bu benim için süper oldu diyebilirim.3 aydır falan kntr yüklememiştim avea hattıma
    teşekkürler avea

|
    |
  • Yarbay
    7404 Mesaj
    evet bu aralar çoğu kimseye geliyor bu kampanya hayırlı olsun güle güle kullanın
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    8408 Mesaj
    Banada geldi ben 7 aydır kontör yüklememiştim...Hattım 13 aralıkta iptal olacaktı...Ama dakikalar bir ay ile sınırlı ve avea içi...Sadece 50 kontör yükleyip süremi uzatacağım...
    |
    |
  • Binbaşı
    1041 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    teşekkürler.
    1 ay da güzel bir süre bence.ben bu 500 dkyı 5 günde bitiririm bile
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Az önce avea'nın sitesinde görmüştüm ben de..

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/konusturan_kampanya.shtml?pagemenu=kampanyalar.konusturankamp

Ayrıca avea tüm dünya paketinde de 50 kontör olan kayıt ücretini mart ayına kadar 10 kontöre düşürmüşler...

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/tumdunya/index.shtml?pagemenu=yurtdisi.kullanim.tumdunya&pagemenu=kampanyalar.tumdunyakamp

Avea'nın sitesinde hala ne işim mi var.. Aktif süreme baktım ne zaman doluyormuş diye.. Yarın sonmuş.. Çok üzüldüm.. Tam da yarın memlekete gidiyordum. Avea'nın yıllardır kapsama alanı dışında bıraktığı memleketime.. Bayram dönüşü gerekirse bir şeyler düşünürüz senin için avea...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celikhalit8 -- 5 Aralık 2008; 14:22:25 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    597 Mesaj
    bana niye gelmez böyle kampanyalar
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: ArGentum#47

bana niye gelmez böyle kampanyalar

Kampanya bireysel bir kampanya değil.. 100 gündür yükleme yapmayan herkes 31 aralığa kadar kampanyadan yararlanabiliyor..

Konuda ilk mesajı da bu tür yanlış anlamalara yol açmaması için değiştirebiliriz belki

Ek: Sitedeki şu ibare dikkatimi çekti şimdi..

Kampanya katılım hakkınızı 9050'yi ücretsiz arayarak öğrenebilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celikhalit8 -- 5 Aralık 2008; 14:27:47 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    597 Mesaj
    evet yeni gördüm 100 gün olayını. yine de sonuç olarak aveanın hiçbir kişiye özel kampanyasından yararlandığımı hatırlamıyorum. hala aveaya kızgınım. böyle giderse turkcell e geçeceğim
    |
    |
  • Yarbay
    2025 Mesaj
    Hakikatten iyi teklifler sunmuş avea

Kamu hatlarını ucuza arayamadığım sürece avea yı bir daha aktif kullanmam. Şebeke içi kazık yiyoruz sürekli.
    |
    |
  • Yarbay
    14167 Mesaj
    Mobil Öğrenciyim..

Her ay 250 yhüklerim ancak gelmiyor bir türlü bize bunlar

Ayrıca skeletere katılıyorum.. şebeke içi ucuzlamazsa ben yokum
    |
    |
  • Binbaşı
    1041 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    5 aralık'a kadar istediğiniz miktarda kntr yükleyin heryöne 50 kntr kazanın msjı da gelmişti ama onu dikkate almamıştım.bugün 100 kntr yükledim 500 dakikam geldi hemen.
    peki 100 kntr yükledim diye mobilöğrenciden yararlanamayacak mıyım şimdi? 10 dk.sı 2 kntr oluyor mu gene?yoksa 150 kntr mü yüklemem lazımdı?
    |
    |
  • Yarbay
    5051 Mesaj
    bende yükleyeyim bari uzun zamandır yüklemiyordum
    |
    |
  • Binbaşı
    1041 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: bungee20

150 yüklemeniz gerekliydi.

quote:

Orjinalden alıntı: bjk_murat

5 aralık'a kadar istediğiniz miktarda kntr yükleyin heryöne 50 kntr kazanın msjı da gelmişti ama onu dikkate almamıştım.bugün 100 kntr yükledim 500 dakikam geldi hemen.
    peki 100 kntr yükledim diye mobilöğrenciden yararlanamayacak mıyım şimdi? 10 dk.sı 2 kntr oluyor mu gene?yoksa 150 kntr mü yüklemem lazımdı?

o zaman ben de hediye dakikalarım bittikten sonra aveaya derim
    |
    |

• Yarbay
    23768 Mesaj
    bende bekliyorum kontör yüklemiyorum diğer hattan idare ediyorum ki banada kampanya mesajı gelsin diye ama avea'da o düşünce nerede bekleyelim görelim bakalım
    |
    |
  • Binbaşı
    1041 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ben kntr yüklemeseydim 20 ocak'ta mı ne hattım iptal edilecekti. avea'da kullanım dönemi 8 ay falan mıydı tam hatırlamıyorum.aria iken 12 aydı ne güzel
    |
    |
  • Yarbay
    3109 Mesaj
    sürekli 39 kntr karşılığı 180dk geliyor banada,iyi alıştılar bende hiç geri çevirmedim
    |
    |
  • Yarbay
    23768 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: snsnc

sürekli 39 kntr karşılığı 180dk geliyor banada,iyi alıştılar bende hiç geri çevirmedim

35 olmasın 4 kontör pahalıya satmışlar sana paketi
    |
    |
  • Binbaşı
    1041 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    yav böyle güzel kampanyalrı neden kıbrısta da geçerli yapmazlar anlamadım gitti
    |
    |
  • Çavuş
    48 Mesaj
    bu kampanya herkese imiş. 9050'yi ücretsiz arayıp bakın size de kampanya var mı diye? hatlarımdan birine çıktı
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.