Şimdi Ara

500-600 tl arası kompakt makina

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir fotoğraf makinası almak istiyorum. Profesyonel çekim yapmayacağım, sadece işte tatilde arkadaşlarımı çekebileceğim şekilde olsun istiyorum. Ama tabii ki kalitesi cep telefonu kamerası gibi olmasın. Ne önerirsiniz?

• Eğer daha fazla çıkmayacaksanız ve sadece günlük çekim ise amacanız size Canon sx130 öneririm.370TL civarı bulunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

Eğer daha fazla çıkmayacaksanız ve sadece günlük çekim ise amacanız size Canon sx130 öneririm.370TL civarı bulunuyor.

bugün teknosada 399 du.
  • Kliksa diye bi site var sabancının herhalde orada 370 miş ondan dedim
  • quote:

Kliksa diye bi site var sabancının herhalde orada 370 miş ondan dedim

Usta malumun 300 e kadar düşmüştü ama, yeniden yükseldi.
  • Fujifilm F80.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün saturnde makinaları incelerken yeni çıkan Canon ixus 500 dikkatimi çekti, kendim de ixus 300 kullandığım için merak ettim hızlıca baktım. makina gorunum olarak koseli bir tasarımda biraz sert hatlı olduğu söylenebilir. 12x zoom özelliği var, ve otomatik moddayken 58 mod arasından en uygunu belirleyip ona gore fotoğraf çekiyor, değişik fotograf cekim modları da var. Güzel bir makineye benziyor, yalniz yeni olduğu için çok fazla inceleme bulamadım türk sitelerinde. Fiyatı da 599 gibi bişeydi yanlış hatırlamıyorsam. İlgileniyorsanız ve Saturne gitme şansınız varsa inceleyin derim. Makine alırken acele etmeyin, gidin deneyin bir kaç makinede çekim yapın, kullanıcı yorumlarını okuyun, ne istiyorsunuz önce ona karar verin. Ama canonu kendim de kullandığım için tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: medcalfyanz

değişik fotograf cekim modları da var. Güzel bir makineye benziyor, yalniz yeni olduğu için çok fazla inceleme bulamadım türk sitelerinde. Fiyatı da 599 gibi bişeydi yanlış hatırlamıyorsam
    />

neden benim mesajımı aynen kopyaladınız buraya anlamadım?

• quote:

Eğer daha fazla çıkmayacaksanız ve sadece günlük çekim ise amacanız size Canon sx130 öneririm.370TL civarı bulunuyor.

@ayhan_eee arkadaşımızı canon sx130 konusunda destekliyorum.Bana da önerdi ve %90 bu makinayı alacağım inşallah.bu arada eee nedir? Electric electronic engineer mi?

• Evet doğru tahmin
  • quote:

Evet doğru tahmin

Hadi ya! Meslektaş sayılırız :) ben de EEE hazırlıktaydım bu sene. 31 mayısta final sınavı var ingilizce.Dokuz Eylül Universitesi bu arada :D sen de öğrencimisin?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.