Şimdi Ara

500 - 600 bin TL otomatik araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şu anda 2011 Fluence 1.5dci düz vites aracım var. Eşimin de ehliyet alması ile birlikte otomatik bir araca geçmek istiyoruz ama bu bütçede seçenekler epey karışık. Bir türlü ne alacağımıza karar veremedik.

Dizel aracın gürültüsünden sıkılmış biri olarak benzinli sessiz bir araca geçmek istiyorum hazır değiştirmeye niyetlenmişken. Şu ana kadar ciddi olarak bir tek Honda Civic FD6 araca bakabildim, araç fena değildi ama fiyatta anlaşamadık.

Bu bütçelerde Jetta Mk5 kasalar da var fakat DSG şanzıman arıza yapma olasılığı biraz korkutuyor, çünkü kenara ayıracak çok bütçemiz kalmıyor aracı aldığımızda. Aynı şekilde Golf, Polo vs. de var onlar da yine DSG şanzıman.

Japon araçlarının motor ve otomatikteki sorunsuzluğu nedeniyle ve geçmişten beri hayranı olmam sebebi ile FD6 Civic daha ağır basıyor. Aynı şekilde bu fiyatlara dizel Opel Insignia da bulabiliyoruz ilanlardan gördüğümüz kadarıyla.

Bu fiyatlarda önerebileceğiniz araçlar var mıdır? Bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

NOT : Günlük işe git gel 30 km civarı yol yapıyorum.

Şimdiden teşekkürler.

• Yardımcı olacak kimse yok mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.