Şimdi Ara

50 TL Sürat Kredili Kargo (Kargo anlaşması - indirimli kargo) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
2.240
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: kalfatt

Kargolarin alayi sahtekar tek profesyonel calisan UPS onlada teknosa vatan felan calisiyor. Arasmis yurticiymis suratmis alayi yalan oglu yalan

ups de seçerek mi yapıyor nedir, avcılardaki şube, taa esenyurt'ta, e anadolu yakasında da kurtköye yapmış şubeyi, evde bulamadıysa seni yandın

Cihangir Mahallesi Okyanus Kolleji yanında UPS kargo mevcut. Sürekli müsait ve ilgililer. Esenyurta falan gitmeye gerek yok..
  • Bunlar gönderdiğimiz kargonun içini açıp fotosunu çekip adımızı soyadımızı adresimizi kaydedip ileride hakkımızda tehdit ve şantaj olarak kullanmazlar değil mi ? Malum grubun firması olunca insanın aklına her şey geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEWY19

quote:

quote:

Kargolarin alayi sahtekar tek profesyonel calisan UPS onlada teknosa vatan felan calisiyor. Arasmis yurticiymis suratmis alayi yalan oglu yalan

ups de seçerek mi yapıyor nedir, avcılardaki şube, taa esenyurt'ta, e anadolu yakasında da kurtköye yapmış şubeyi, evde bulamadıysa seni yandın

Cihangir Mahallesi Okyanus Kolleji yanında UPS kargo mevcut. Sürekli müsait ve ilgililer. Esenyurta falan gitmeye gerek yok..

oraya yeni taşındılar
    ayrıca, , orası da uzak hesapladım şimdi, çoğunluğun oturduğu marmara caddesi ve etrafına 2 km uzaklıkta, gelsin işte reşitpaşa üzerine

• Sürat kargo mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

En azindan eve ugramadan evde yoktur diye ihbar girmiyor yurtici gibi ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

o huyları var zaten, hatta bi kere, aynı gün gittim dedim, ben az önce evdeydim, arkadaş evde yoktu notu bırakmış,
    bi gün kapıda o notu bırakırken yakalarsam öpecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 27 Ekim 2015; 18:29:15 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

o huyları var zaten, hatta bi kere, aynı gün gittim dedim, ben az önce evdeydim, arkadaş evde yoktu notu bırakmış,
    bi gün kapıda o notu bırakırken yakalarsam öpecem

Ben awox tv aldim 49" yurticiyle geldi ama gelene kadar kurani hatim ettim kirmadan getirebilmisler fakat bizim burda eve teslim yok kargonu gelip kendin alcan ufacikda olsa :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Gıda Ambarı

Bunlar gönderdiğimiz kargonun içini açıp fotosunu çekip adımızı soyadımızı adresimizi kaydedip ileride hakkımızda tehdit ve şantaj olarak kullanmazlar değil mi ? Malum grubun firması olunca insanın aklına her şey geliyor

Hatta kargonun içine bizimle alakası olmayan bir şey koyup, gözaltına alınmamıza dahi neden olabilirler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NEWY19

quote:

quote:

oraya yeni taşındılar
    ayrıca, , orası da uzak hesapladım şimdi, çoğunluğun oturduğu marmara caddesi ve etrafına 2 km uzaklıkta, gelsin işte reşitpaşa üzerine

Ankara da da durum ayni. Cankaya bolgesine bakan ups taa havaalani yolu subesi. Nerden baksan gidis gelis 35 km ve yogun trafik. Ya yokken gelirler diye acayip stres oluyorum. Not: ups de iyi olan su var. Kargo takip no ile dagitan aracin harita ustundeki yerini gorebliyorsun. Bakip yaklasti 10 dk ya gelir diyorsun ve geliyor gercekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 27 Ekim 2015; 22:28:36 >

• Onu Ak münafıklar yapıyor anladınmı ambar efendi.
  • quote:

Ups kargo koskoca 42 inc tv yi kaybetti 3 gun bulamadi kimse birsey soylemedi musteri hiz ilgilenmedi Allaha sukur bi yerden bulup cikardilar yoksa tv yuzunden katil olacaktim ne kadar prof bir kargo sirketi...

• Arkadaşlar 4 senedir sürat kargo ile çalışıyorum, her firmanın hataları vardır ama siz genelliyorsunuz, Kargo şirketleri için genelleme yapmak yanlıştır. Mesela bursada bir yurtiçi kargo var oturduğum yerde çok iyiler, çok düşünceliler birde çalıştığım yerde var, Her ay arar şikayet ederim. Genelleme yapmak doğru değil, şubeden şubeye inanılmaz bir değişim var. 4 yıldır oturduğum yerdeki sürat kargo ile çalışıyorum çok şükür bir problem yaşamadım ama bu sürat kargoyu iyi yapmaz mutlaka kötü şubeleride vardır bundan dolayı şu kargo firması kötü bu kargo firması iyi demek doğru değil. Kredili kargodada 50 TL ve 100 TL lik paketler işe yaramaz bilginize.
  • Ptt aras yurtiçi surat dandik ama ucuz.parasına göre işte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiyedeki en kalitesiz kargo malesef. Kargomu getiriyorlar görünce damacanaya tecavüz eden eleman aklıma geliyor. Acaba Sürat kargo da mı işe başladı diye düşünüyorum.
  • iki kere kargo bekledim getirmediler.gittim şubelerine mesai bitimine yakın dedim ikinci defa ben gelip alıyorum yol üstündeki yere nasıl bırakamıyorsunuz paketi.Adam gayet pişkinlikle trafik oluyor abi orası dedi.Sana neresi müsaitse oraya taşıyalım dükkanı diyecektim .orada aracın gelmesini beklerken bile yarım saatlik dilimde o kargoları tekmeleye tekmeleye canını çıkardılar içinde birşey var mı yok mu umurlarında değil.Diğerlerine de iyi demiyorum ama sürat cidden çok kötü.UPS kadar iyisini de görmedim ama herkesin tabiki kendi yaşadıkları...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

quote:

Ups kargo koskoca 42 inc tv yi kaybetti 3 gun bulamadi kimse birsey soylemedi musteri hiz ilgilenmedi Allaha sukur bi yerden bulup cikardilar yoksa tv yuzunden katil olacaktim ne kadar prof bir kargo sirketi...

Aras kargo 3500 tl degerindeki esyami kaybetti sorumlulari belli ve tarafima hic bir bedel odenmedi konu mahkemelik. Senin kargonu bulmasalarda tazminat oduceklerdi fakat digerleri oyle deil seyine bile takmiyolar sen suclusun diyolar hep

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

quote:

Aras kargo 3500 tl degerindeki esyami kaybetti sorumlulari belli ve tarafima hic bir bedel odenmedi konu mahkemelik. Senin kargonu bulmasalarda tazminat oduceklerdi fakat digerleri oyle deil seyine bile takmiyolar sen suclusun diyolar hep

Taşırken kırdıkları ürünlerin de sorumluluğunu almıyorlar. Karpuz taşır gibi elektronik ürün taşıyorlar. Laptop bilgisayarımı dün kargoya verdim garantiye gitsin diye, acayip korkuyorum bir şey olacak diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sürat kargo mu cennete sürat kargo ile gidecek deseniz gitmem kesin cehenneme götürürler o derece berbat bir firmadır

• SÜRAT KARGO
    KÜÇÜKÇEKMECEDEN - KARTALA
    GÖNDERİLEN BİLGİSAYAR KASASININ SON HALİ.
    İKİNCİ EL OLDUĞU İÇİN BİR ŞEY YAPAMIYORLARMIŞ.
    çok şey söylerim de gerek yok.
     50 TL Sürat Kredili Kargo (Kargo anlaşması - indirimli kargo) 50 TL Sürat Kredili Kargo (Kargo anlaşması - indirimli kargo) 50 TL Sürat Kredili Kargo (Kargo anlaşması - indirimli kargo) 50 TL Sürat Kredili Kargo (Kargo anlaşması - indirimli kargo)

• quote:

Orijinalden alıntı: sancez

quote:

Orijinalden alıntı: Gıda Ambarı

Bunlar gönderdiğimiz kargonun içini açıp fotosunu çekip adımızı soyadımızı adresimizi kaydedip ileride hakkımızda tehdit ve şantaj olarak kullanmazlar değil mi ? Malum grubun firması olunca insanın aklına her şey geliyor

Hatta kargonun içine bizimle alakası olmayan bir şey koyup, gözaltına alınmamıza dahi neden olabilirler.

mümkün

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.