Şimdi Ara

50 TL Sürat Kredili Kargo (Kargo anlaşması - indirimli kargo)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
2.240
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 TL Sürat Kredili Kargo(Kargo anlaşması indirimli kargo)

https://kredilikargo.com/hosgeldin-50-1.html

Bilgisayar kasası monitör gibi kargo ücreti yüksek parçaların gönderimi için kullanılabilir

50 TL Sürat Kredili Kargo (Kargo anlaşması - indirimli kargo)

• Bilgisayar kasası monitör gibi eşyaları Sürat Kargo ile gönder üstüne 50tl verecez deseler göndermem.
  • Uzak durun arkadaşlar. İnternet sitesinden fiyat araştırıyorum 70 tl çıkıyor. Kredili kargo ile ödüyorum 60 tl alıyorlar. E hani %50 indirim diye itiraz edince sistem bunu diyorsa budur diye cevap veriyorlar. Zaten 10 tl indirim olmuş daha ne olsun diye lakayıt cevaplar falan alıp da paranızla rezil olmayın. Açın şikayetvar ı okuyun en azından kredili kargo yalanını anlayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargolarin alayi sahtekar tek profesyonel calisan UPS onlada teknosa vatan felan calisiyor. Arasmis yurticiymis suratmis alayi yalan oglu yalan

• kalfatt kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam dediklerinizin altina imza atarım

• sürat kargo pişmanlıktır
  • avantajliymis. keske dun gorseydim.

ptt kargo ile 2 kargo yolladim 22 tl verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 27 Ekim 2015; 13:31:47 >
  • ptt kargo candır.. umarım .oku cıkmaz .. çıkar çıkar onunda çıkar.
  • merhaba bu nedir.

şöyle bir konu açtım. bununla alakası olur mu

http://forum.donanimhaber.com/m_111354179/f_//tm.htm
  • süratkargo kadar berbat bir firma görmedim. hem kargo getirmede hemde 100 defa dememe rağmen adresi değiştirmediler. ısrarla her defasında saçma bir adres kaydetmişler oraya gönderiyorlar. ertesi gün anca geliyor bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalfatt

Kargolarin alayi sahtekar tek profesyonel calisan UPS onlada teknosa vatan felan calisiyor. Arasmis yurticiymis suratmis alayi yalan oglu yalan

ups de seçerek mi yapıyor nedir, avcılardaki şube, taa esenyurt'ta, e anadolu yakasında da kurtköye yapmış şubeyi, evde bulamadıysa seni yandın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

süratkargo kadar berbat bir firma görmedim. hem kargo getirmede hemde 100 defa dememe rağmen adresi değiştirmediler. ısrarla her defasında saçma bir adres kaydetmişler oraya gönderiyorlar. ertesi gün anca geliyor bana

Aynen bende de aynı durum var. Gönderen ne yazarsa yazsın bunların sistemlerindeki yanlış adrese gidiyor kargo. Artık hiç uğraşmıyorum. Bunlarla çalışan yerlerden alışveriş etmiyorum.
  • vincentvega kullanıcısına yanıt
    bende tercih etmiyorum da işte bu n11 yada gittigidiyor gibi sitelerdeki satıcılarda tercih edenler oluyor maalisef
  • Adres olayı bende de var ya, bir satıcı adresi yanlış yazdırmıştı bir kere ondan sonra gelenler hep o yanlis adrese gonderiliyordu. Subeye gittim birsey yapamiyorlar, call center yine oyle. Ben de kullanmamaya calisiyorum hatta n11 deki saticilardan da huylaniyorum, mutlaka kontrol edip açıyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Surat kargo aman aman evlerden ırak !!!

• ekran koruyucu aldım onu bükmüşler resmen be, o kadar rezalet
  • Bu kampanya bir seneyi aşkındır mevcut, hatta konusuda vardı silinmediyse.

• %50 indirim ancak en üst 2bin lira civarı paket alınırsa oluyor. Tüketiciye yönelik değil kredilikargo.com
  • _asmunikal_ kullanıcısına yanıt
    Hocam satışı sanalpazar ve gittigidiyoru aracı kılarak yapman çok daha mantıklı. Ne satıyorsun bilmiyorum, ben birkaç ay önce 2 adet flash bellek gibi nesneyi süratle 4.25 e gönderdim. Maalesef desi olayını şubedekiler kafadan giriyor ve yüksek tutuyorlar. 15" laptop 7 lira gibi bir mablağ süratte....

Buna karşılık arasla 1-10 desi arası tek fiyat 5.90 12 tane kutular içinde teneke kutuyu(ki baya büyüktü, ağır değil) arasla 5.90 a gönderdiğimi bilirim.

Büyük koli aras, küçük ise sürat. En mantıklısı bu.

Ücretsiz kargo yapmanız durumunda kargonun ucuzluğu, komisyonu kısmen kurtarabilir.

Birde aracısız satışın handikapları oldukça çok. Hele kapıda ödeme durumunun.

• Sürat kargo parelel örgüt iş ortağı değil mi . İşleri düştü galiba kampanya onun için

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.