Şimdi Ara

50 tl 1050w power supply (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
2
Favori
9.126
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ptt satsa gelirdi de alt firma bu hayatta yollamazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptal edildi

• Böyle durumlarda kendimi satıcı yerine koyarım. Ben olsam gönderir miydim, hayır. Olay bitmiştir.

Lakin misal 450TL filan olsa belki gönderirdi. Çünkü MediaMarkt'ta 500 küsürdü bir ara.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Böyle durumlarda kendimi satıcı yerine koyarım. Ben olsam gönderir miydim, hayır. Olay bitmiştir.

Lakin misal 450TL filan olsa belki gönderirdi. Çünkü MediaMarkt'ta 500 küsürdü bir ara.

çok empatiksiniz
  • Şimdi bu adam bedavadan reklam yaptı, zamanımızı çaldı bizim ne tür hakkımız var bu durumda.

• Gelenler olursa 5 tane alanlardan bir tanesi 100TL'ye almaya talibim, ihtiyacın var çünkü

• iptal edildi
  • iptal edildi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuRoCK1034

iptal edildi

Tuketici haklarina gidip boyle durumlarda urunu alanlar vardi sanki ? Benimde iptal olacak sanirim o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MADDE 6: SATICININ BEYAN VE TAAHHÜTLERİ
    Satıcı, sözleşme konusu ürünü sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur. Sözleşme konusu ürün, ALICI’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden Satıcı sorumlu tutulamaz. Satıcı, ALICI’nın hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin ürünü teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün içerisinde ürünü reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı veya sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren ürünü geri almayı taahhüt etmektedir. Satıcı, cayma beyanının kendisine ulaşmasından sonra 10(on) gün içinde ürün bedelini, varsa kıymetli evrakı iade eder. Ürünü 20(yirmi) gün içinde iade alır. Satıcı, haklı gerekçelerle, sözleşmedeki ifa süresi dolmadan ALICI’ya eşit kalite ve fiyatta ürünü tedarik edebilir. Satıcı ürünün teslimi ifasının imkânsızlaştığını düşünüyorsa, sözleşmenin ifa süresi dolmadan ALICI’ya bildirir. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI’nın siparişi iptal etmesi halinde ödenen bedel ve varsa belgeler 7(yedi) gün içinde iade edilir. Garanti belgesi ile satılan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerden, arızalı veya bozuk olan ürünler, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için satıcıya gönderilebilir, bu takdirde teslimat giderleri satıcı tarafından karşılanacaktır.

Daha önce benzer biçimde hepsiburada da monitör siparişini hatırlıyorum linki koydum
    https://forum.donanimhaber.com/hb-magdurlari-viewsonic-vx2252mh-21-5-monitor-195tl--118195588

• Verdiğim siparişlerden birisi iptal edildi. Diğeri ile ilgili şuan bir bilgi yok. Satıcı diğerini de iptal ederse bu olayın üstüne gitmek bana yakışmaz ama herkes yaptığı hatayı kabul edip bir özür ve birşekilde ufak birşey ile gönül almalı diye düşünüyorum.

Beklemedeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayF -- 29 Mart 2017; 9:55:18 >
  • 50 tl 1050w power supply

beklenildiği gibi :)
  • onlar anında iptal ederlerse bende anında şikayet ederim

50 tl 1050w power supply
  • Nereye şikayet ettiniz?

• Şimdi 5er 5er alanlar vardı, gidip şikayet edip almaya kalkılsa 100 tane sipariş olsa adette 300tl zarar etcek diyelim. Çıkacak rakam çok can yakıcı olur...
  • pttavm iptal verilerini siliyor silmese sağlam bir darbe vurabilirdik. geçenlerde tablet olayı vardı direk sildiler siparişleri sistemden. eptt olunca riske girmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Major Meto

pttavm iptal verilerini siliyor silmese sağlam bir darbe vurabilirdik. geçenlerde tablet olayı vardı direk sildiler siparişleri sistemden. eptt olunca riske girmiyorum

ilan ekran görüntüsünüde ankara thhne gönderdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

quote:

Orijinalden alıntı: Major Meto

pttavm iptal verilerini siliyor silmese sağlam bir darbe vurabilirdik. geçenlerde tablet olayı vardı direk sildiler siparişleri sistemden. eptt olunca riske girmiyorum

ilan ekran görüntüsünüde ankara thhne gönderdim

İlanın stokta kalmadı uyarısından önceki, ekran görüntüsü yok bende varsa buraya koyabilir misiniz?
  • kusura bakmayın sipariş verdiğimde trafikte direksiyon sallıyordum mobil versiyonunda anca bu kadar çıktı

50 tl 1050w power supply
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.