Şimdi Ara

50 tl 1050w power supply (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
2
Favori
9.126
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • milletin avukatlığını yapmak insanlık dersi vermek size mi kaldı? girmesinler hatalı fiyat, gerçekten indirim varsa ne olacak peki? o zaman indirim çeki banka kampanyası vs... kullanma sende, nasıl olsa ederinden çok daha ucuza malediyorsun, nerede sıcak fırsat konusu açılsa "nasıl kombo yapıp bedavaya getiririz" diye yırtınıyorsun. ticarette fiyat hatası olmaz, olursa da markette ürün etiket fiyatı, sanalda mesafeli satış sözleşmesindeki fiyat geçerlidir.

daha 1 ay. önce epttavm denen ucube yerden piyasadan 20 lira daha ucuz diye traş makinesi sipariş ettim, elimde de n11 çek vardı, arada 10 lira avantajım var diye oradan aldım ama sipariş iptal edildi. peki benim kaybımı kim telafi etti, günü geçen kuponum silindi, siparişim iptal oldu, parasını peşinen çekmelerine rağmen 1 haftada zar zor aldım. siz mi karşılaşacaksınız milletin avantajını?

bedava aldıkları indirim çekini 1-2 liraya satan adamlar, komboyla kafayı bozmuş mezarcılar, burada ahlak dersi veriyor millete. bende sipariş geçmedim, hem ihtiyacım yoktu, hemde konuya geç kaldım ama sizin gibi ruh hastası değilim, dünyanın her yerinde TÜKETİCİ HAKLARI aynıdır ve MÜŞTERİ DAİMA HAKLIDIR.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hadi be ordan satıcı dikkatli olucak yok öyle yağma. Biz satın alırken fiyatı yanlış okuyup alsak bir sürü tantana satıcıya yalvarmadığın kalıyor.

• Drysdale kullanıcısına yanıt
    Ölücüler Vs. Empatikler

FIGHT!!!
  • Gelen varsa söylesin beyler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Ürünleri alamayıp birde paranızı 9 taksitte verebilirler haberiniz olsun :)
  • Benim parayi geri yatirmislar.

• Ben üye olmadan almıştım. Parayı da havale ile yollamıştım. Ne iptal için e-posta geldi, ne de parayı geri yatırdılar. Yollayacaklar herhalde :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ara sor bence riske etme kendini :)
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    Şu arkadaşa verin güç kaynağını gelin parasını benden alın ya çok üzülmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

Ben üye olmadan almıştım. Parayı da havale ile yollamıştım. Ne iptal için e-posta geldi, ne de parayı geri yatırdılar. Yollayacaklar herhalde :)

Oyle bisey olursa alirim onlardan psuyu ciddiyim.

• Modality kullanıcısına yanıt
    Riske gireceğim durum ne ki? Yollarlarsa sorun yok. Parayı iade ederlerse de sıkıntı yok. Üstüne yatacaklarını sanmıyorum. Ayrıca nereyi arayacağımı bilmiyorum eve gidince bakarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüketici market içerisinde gördügü fiyatı öder hatalı yazılması tüketiciyi alakadar etmez. Sipariş verilmiş onaylanmış ödeme yapılmış. Satıcı ürünün stokda oldugunu teyit etmiş. Mahkemeye verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FİT GYM

Şu arkadaşa verin güç kaynağını gelin parasını benden alın ya çok üzülmüş.

baban haftalığına zam yaptıysa daha kuvvetlisini bile alırsın, senden şüphemiz yok. herkes enerjisini senin gibi tavuk dönerden almıyor ergen kardeşim. yediklerin yetmiyorsa parmağını prize sok sonsuz güç sağlarsın kendine. biz kendi işimizi kendimiz görürüz çok şükür rahat ol sen.

• quote:

Orijinalden alıntı: merdempc

Ek iş olarak bilgisayar tamir, bakım, onarım, yazılım işleri ile uğraşıyorum.

Mesleğinizi sormamıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: brkylmz19990102

quote:

Mesleğinizi sormamıştım

Yani ticaret için satınaldım diyorum. Niye bu ısrar? Merak ettiğin ne? Sor söyleyim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brkylmz19990102

quote:

Mesleğinizi sormamıştım

Yani ticaret için satınaldım diyorum. Niye bu ısrar? Merak ettiğin ne? Sor söyleyim.

Israr yok ilk cevabından bişey çıkaramamıştım . Ticaretini yapıyorum demişsin o zaman konu açıklığa kavuştu .

• quote:

Orijinalden alıntı: pyp

Beyler size beles mezar verseler girer icine yatarsiniz.

Buna ucuzluktan yararlanmak degil, yagmalamaya calismak denir.

Madem bu kadar iyi niyetlisiniz adamlara mail atin bu fiyat yanlistir diye. Belki o zaman biseyler duzelir bu ulkede.

Bedava toprağı sağken kim vermiş.

Böyle bir fırsat olursa haber verin arkadaşlar toprak altındır hele bedava baldan tatlıdır oh beleşçilik mod on

Şaka bir yana ölücü değilim bende 0 kuruş var 50 TL'ye 1050 watt psu almaya çalışan arkadaşlar kim 50 TL'ye niye satsın?

Adamlar kampanya yapıyor olsa 1 TL'ye verir, bedava çekilişle dağıtır, 50 TL niye olsun? Kelle başı 500-600 TL yapılacak zarar. Adam 5-10 tane viral için satacak olsa 0 TL'den verir ödemesi ıvırı zıvırı ile uğraşmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 30 Mart 2017; 1:37:19 >

• Zamaninda vatan bilgsayar yapmisti benzer hatayi 600tl ana karti 6tl almistim sonra burda konusunu acilmisti vatan bilgisayar arayip ozur diledi urunu gonderemiyoruz diye yok gonderseydiniz bari demiştim

• bu kadar çabuk karar çıktığına göre red edilmiş

50 tl 1050w power supply

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyKalDa -- 3 Nisan 2017; 12:31:12 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.