Şimdi Ara

50 Senelik planın sonlarına yaklaşıyoruz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kurulan büyük laik Türkiye Cumhuriyeti, Amerika ve dış güçlerin tamamıyla ilişkisi olanlar tarafından Atatürk’e bağlılığı büyük oranda azaltmış, halkı ikiye ayrmış, din ile sömürmüştür. Ülkeye yalnızca başlara bağlı olan yabancı ve mülteciler girmiş, eğitim ayaklar altına getirilmiştir. Ülkedeki tüm basın ve yayın organları kısıtlanmış, halkın parasi ile tüm şirketlerle anlaşma yapılarak halk büyük oyunlara getirilmiştir. Yargı ve hukuk düzeni adeta askıya alınmış, yandaş olmayan herkes en küçük bir sebepten içeri atılmış ve atılmaya devam edilecektir. Kanun hükmünde kararlarla milletin sözü ihmale alınmış, gizli otoriter rejim yürütülmeye başlanmış ve devam etmiştir. Kısacası, Demokrat Parti’den bu yana, Türkiye Cumhuriyeti’nin gelişmiş ülke olmasını istemeyen her güç, amacına ulaşmak üzeredir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Translasyon -- 16 Temmuz 2017; 17:50:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence boşuna üzülmemek lazım. Halka bakıyorum da biz kimdik ki ? Neydik ne olacaktık ?

2 Kişi bile sıraya giremeyen tipleriz biz. Demokrasi, cumhuriyet, fikir özgürlüğü, eşitlik bizim neyimize ki ?

Biat edelim düşünmeyelim rahat ve kolay kafa da yorulmuyor.

Bizim milletin en sevdiğim özelliği de her şeyi son anda fark etmesidir. Hani 1 dönem boyunca ders çalışmazsın final haftası kasarsın ya işte millet olarak bizler öyleyiz o yüzden yine son anda göreceğiz yanlışlarımızı o güne kadar ben umursamam daha.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.