Şimdi Ara

50 Mbps 70₺ Netgalaksi Yeni x2 Hız Kampanyası (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
16
Favori
30.579
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bizim binada da kesilmişti geçen aylarda turktelekom altyapı hasar ihbar hattını aradım sonraki sabah gelip duzelttiler meğer binanin içindeki fiber kutusundaki incecik bir kablo kopmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diridiri06 kullanıcısına yanıt

Sadece bizim bina değil hocam belli bölgenin tamamı yok, 2 hafta oldu çözmeleri gerekirdi sanki sonuçta benden para alınacak hizmet vermeseler bile.

net galaksi bilemez kısmına da sun söyleyeyim, bilemezler fakat sorunu tt ye iletip peşine düşebilirler yapmaları için.

• Diridiri06 kullanıcısına yanıt
    Yeni abonelik almak istiyorum işlemler için yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Evraklar geldim kardeşim

• Ben başka firmaya geçiş için dilekçe verdim aynı gün içerisinde geçenler var fakat netgalaksi ne onay veriyor ne destek taleplerime cevap veriyor bence bu firmaya abone olacaklar bu durumuda gözönünde bulundursunlar hem aboneyken hem ayrılırken kaliteli ve iyi hizmeti hakediyoruz herşey abone kazanmak ve elinde tutmak değil ayrılırken iyi ayrılmak ki ileride insanların kafasında kötü marka imajı çiziyorlar şuan belki ilerleyen süreçte geri dönebilecek abonelerini tamamiyle kaybediyorlar.

• Sayin Abonemiz; son aylarda ülkemizde yasanan fiyat artislari ve 23 Mart 2023 de Yerlesik Operatörün yüzde 67 den baslayan oraniyla fiyatlari revize etmesi nedeniyle 24 ay sonra paket ücretlerinde degisiklik yapmak kacinilmaz olmustur.Sabit fiyat garantisi döneminde olan abonelerimiz sabit fiyat dönemi boyunca güncellemeden etkilenmeyecektir.Yeni tarife ücretiniz 99 tl olarak güncellenmistir.1 Nisan 2022 itibariyle faturaniza yansitilacaktir.Beklenmeyen bu durum icin özür dileriz ve Anlayisiniz icin Tesekkür Ederiz. B021

• furminnn kullanıcısına yanıt

50 mbps için mi 99 TL ?

• Kesinlikle net Galaxy geçiş için onay vermiyor

abone olanlar bu duruma dikkat etsinler

kimseye Esir olmak zorunda değiliz

• Yalın ADSL 16 MBPS

• Netgalaksi online hizmetlerden iptal talebi oluşturdum, ne kadar sürede iptal ediyorlar. Başka bir firma bakacaz artık. Önce bir iptal etsinler de. Şimdi faturalandırma nasıl oluyor bu durumda ? Bunların iptal etmesini bekleyene kadar başka bir firmadan bağlattıramaz mıyız? Devir geçiş yaptırmayacsm direk iptal ettireceğim başka yerden yeniden bağlatırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • poyraznete geçiş için evrakları verdim kargoya netgalaksi iyiydi fatura arttırmasalar kalırdım daha umarım burdanda memnun kalırız

• Poyraz net de Nisan da zam yapıyor ama o nasil olacak

50 Mbps 70₺ Netgalaksi Yeni x2 Hız Kampanyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diridiri06 -- 28 Mart 2022; 11:42:42 >
  • Bu ay faturalar çıkmadı. Ne oluyor acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 unda cikacak yazmışti biri
    mart faturasinı zamlı çikarabilirlermi
    ön odemeli degil kullanıp ay sonunda ödüyoruz

• B#K B kullanıcısına yanıt

Ön ödemeli kardeşim algı mı yapıyorsun. Başlarken bağlantı ücreti +bir tam ay faturası+fatura gününe kadarki sürenin faturasını ödedim.

• Hasann_01 H kullanıcısına yanıt

sizinki on odemeli olabilir biz eski aboneler kullanıp ay sonunda ödüyoruz

• bana fatura gelmiş netgalaksi 109 olmuş 70 ödüyodum gecicem diğerlerine ama onlara da zam gelirmi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Netgalaksiden yeni kurtulup turk.net e geçtim. Kimseye tavsiye etmiyorum 45 liradan girdiğim paket 100 lira oldu. 16 mbps 100 lira olarak zamladılar. Sürekli kopan kesilen bi firma

• 30.03.2022 tarihinde comnet firmasına geçiş işlemim gerçekleşmesine rağmen son ödeme tarihi: 2022-04-18 29.00 TL fatura çıkmış. Sözde kullanmadan ücretini peşin alıyorlardı.

• Arkadaşlar Comnet sitesini ziyaret ettim şimdi 35 MBPS hız için 69,00 Lira fiyat çıkıyo. NetGalaksi de bu aydan itibaren 109 Lira ödemektense buna geçeyim diye düşünüyorum ama kredi kartı ile dönemsel ödemenin tamamını peşin tahsil etmeye yönlendiriyor. Daha uygun fiyatlar şu dönemde olacağını düşünmüyorum fakat peşin ödemek memnuniyetsizlik teknik sorunlar nedeniyle iptal vb durumlarda bu firma nasıldır?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.