Şimdi Ara

50 bine fiat punto arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamunaleykum dostlar 50 bine hatasiz kazasiz boyasiz 120 bin km geçmemiş dolu paket punto arıyorum ama bulamiyorum 😁 belki forumdan arkadaşlardan bulurum varsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dizel biraz zor ,benzin / lpg bulunur belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabanin tursusu 45-47 arasi olmus sen bence fazla hayal kurma.

• Dizel imkansız, benzinli bulabilirsiniz ancak.
  • Çook zor hele otomatik imkansız

• bulamıyosan tercihlerini değiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linea bulursun ama boşu

• Bende hatasız Corsa arıyorum otomatik 50 bini geçmesin :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 50 bine 144 binde motor sorunsuz 3 parca boyali lounc paket punto var verilirmi bu para acil yanit

• Geçen ay 130bin de otomatik dynamic modeli 48.5bine sattım. Biraz yağ yakıyordu araba. Boya değişen yoktu.

• Dizel miydi? Otomatik ve dynamic olarak sanıyorum benzinliydi. Bizde de 1.3 Multijet Dynamic ve cam tavan hariç tüm ekstra paketler ekli bir aracımız var. Kararan dikiz aynası, yağmur sensörü, gri boyalı tamponlar vs. 192bin'e geldi ama yağ yakma vs yok, kaza bela da yok. Nasıl bir fiyat ile koysak bilemedik. Vites ise manuel. Eğer sizinki dizel ve otomatik ise biz 50 civarına satışa hiç koymayalım..
  • Vay beee. 6 ay önce temizi 45 bin liraydı full paket şimdi ne ara 50 bine temizini bulamaz olduk.
  • Fiat almayi dusunuyorsaniz bravo alin , o butcelere daha iyi bir tercih. Dizel otomatik.

Edit: yanlis yazmisim dalginlikla dizel manuel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smasher3670 -- 4 Aralık 2019; 18:47:58 >
  • Punto 50 bin lira edecek araba değil

Edit:Ülke ne hale geldi teneke Punto bile 50 bin lira olduysa dükkanı kapatalım, Avrupa'da adamlar 50 bin birime Mercedes E serisi alıyor. Paramız peçeteden değersiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kortekes -- 5 Aralık 2019; 2:17:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atrix1212

.https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-110.000-de-orjinal-punto-evo-1.3-dizel-761612229/detay/
    piyasasını çok bilmiyorum ama bu kasa Evo'ları hep çok sevmişimdir. İlk çıktığı zaman multiair motorlusunu test etmiştim, Honda bayiisinin yanında, Jazz'dan sonra C sınıfı gibi gelmişti yalıtımı. Bence çok oturaklı, tok bir araba.
    Yazın arkadaşıma bir alt kasasını benzinli aldık, 35 gibi bir fiyata almıştık, yatı otomatik olanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Calbor

Vay beee. 6 ay önce temizi 45 bin liraydı full paket şimdi ne ara 50 bine temizini bulamaz olduk.
    Gecen sene (aralik 2018) 2011 dynamic evo 77bin kmde manuelini 50bin tl ye sattik. 52-53bin tl ye gideri vardi, beklememek icin sureci uzatmadik. Ustelik otv indirimi vardi o zaman, cok uygun fiyatli sifir araclar vardi. 45bin tl biraz hayal olmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterap -- 5 Aralık 2019; 2:3:44 >
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Yok benzin + lpg vardı.
    Şuan piyasa biraz daha yükseldi. Yağ yakmıyor olsa idi şuan ederi 55bin lira sattığım arabanın.

Ekleme: donanımlar da aynı imiş. Skydome hariç tüm opsiyonlar vardı. Hız sabitleme, kararan dikiz aynası, yağmur sensörü vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekkanik -- 5 Aralık 2019; 7:46:5 >
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Punto Evo aracımız 192bin'de daha periyodik bakımları dışında sadece çamurluk plastiği kırıldı onu da garantiden değiştirmişlerdi. Ön takımdan 1(bir) tane parçası değişmedi. Otoban trafiği olduğunda alt yol olan köy yolunu alternatif olarak kullanmamıza rağmen.. (Buca-Bornova otoban altı yolu)

Benimde Peugeot konusunda önyargım vardı, onlardan sıyrılıp bakmak lazım her aracı uzun yıllar kullanan kişilere sormak lazım. Örneğin City arızası çok diyenler oluyor. Ama City modu bizim araçta alındığından beri açık, şükür hiç sorun yok..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.