Şimdi Ara

50.000TL benzinli otomatik C-D sınıfı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan için hali hazırda Avensis 2011 1.6 manuel aracımız var. Ancak şehir içi için büyüklüğü ve manuel olması nedeniyle artık değiştirmek istiyoruz. Artık rahat olsun diye otomatik düşünüyorum. İkinci el 10.000 km civarı C-D sınıfı otomatik benzinli arabalara bakıyorum. Hatchbackde veya sedan olabilir. 1.4-1.6 motor arası neler önerebilirsiniz? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• Astra
    Golf 1.2
    Auris
  • Full#Throttle F kullanıcısına yanıt
    opel astra 1.4 sport
  • Opel Astra 1.4 140HP, donanımı ilden ile değişkenlik göstermekle birlikte 50000 TL civarına alınır.
  • Benimde aklıma ilk bu üçü geldi.
    Auris camtavanla birlikte güzel bir seçenek gibi geliyo. Toyota'dan da memnunuz. Ondan dolayı listeye girdi.
    Golf şık, güzel ve rafine. İç mekanda hepsinden daha iyi. DSG sıkıntı olur mu bilemiyorum tam. Fiyatlarda ne alemde tam anlayamadım. Herkes farklı birşey yazmış
    Astra'da güzel bir seçenek. Ancak makyaj ihtimali var mı? Hiç araştırmadım.

Cevaplarınız için teşekkürler. Bu arabaların donanımlarına göre tam piyasası hakkında bilgi verebilen olursa çok sevinirim.
    Avensis i büyüklüğü için sattığınız için tekrar D sınıfı bakmaniz hata.
    C sınıfı Hb veya compact SUV bakılmalı.
    Önerim.
    Yeni Auris Cvt vites 1.6
    Subaru xv Cvt vites 1.6
    Nissan qashqai Cvt vites 1.6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

Avensis i büyüklüğü için sattığınız için tekrar D sınıfı bakmaniz hata.
    C sınıfı Hb veya compact SUV bakılmalı.
    Önerim.
    Yeni Auris Cvt vites 1.6
    Subaru xv Cvt vites 1.6
    Nissan qashqai Cvt vites 1.6

Teşekkürler cevap için. Aslında büyüklük 2. sıkıntı diyelim. Otomatik olması elzem şuan.
    Bir E.extra kullanıcısı olarak avensis in alternatifi yine bir avensisdir.
    1.8 Cvt vites avensis tavsiye ederim. 2011-2012 model 50-60 bin tl ye alınabiliyor.
    Yakıtı 1.6 ile aynı.
    Mtv bandrolu 592 tl.
    http://www.sahibinden.com/toyota-avensis/yari-otomatik,otomatik?pagingSize=50&a5_min=2011&a1864=51979

• quote:

Bir E.extra kullanıcısı olarak avensis in alternatifi yine bir avensisdir.
    1.8 Cvt vites avensis tavsiye ederim. 2011-2012 model 50-60 bin tl ye alınabiliyor.
    Yakıtı 1.6 ile aynı.
    Mtv bandrolu 592 tl.
    http://www.sahibinden.com/toyota-avensis/yari-otomatik,otomatik?pagingSize=50&a5_min=2011&a1864=51979

Onlarada bakıyorum aslında. Uygun bulunsa neden olmasın. Biraz MTV yüksek. Daha yeni ödedim 322TL. Neredeyse iki katı.

Mtv farkı 3 yıl da bin tl bile degil,
    .
    Dizel Dsg alırsanız sıfır alıp, ek garanti yaptırıp, garantisi bitince satmak lazım.
    .

Avensis 1.8 Cvt
    Subaru xv 1.6 Cvt
    Auris 1.6 Cvt
    Qashqai 1.6 Cvt

• quote:

Mtv farkı 3 yıl da bin tl bile degil,
    .
    Dizel Dsg alırsanız sıfır alıp, ek garanti yaptırıp, garantisi bitince satmak lazım.
    .

Avensis 1.8 Cvt
    Subaru xv 1.6 Cvt
    Auris 1.6 Cvt
    Qashqai 1.6 Cvt

Dizele o paraları vermenin hiçbir manası yok. Golf olursa 1.2 TSI mantıklı duruyor. Auris için haftaiçi test sürüşü yapmayı düşünüyorum. Otomatiğini merak ediyorum bakalım.
  • focus powershift
  • quote:

Orijinalden alıntı: retro.

focus powershift

Kesinlikle katiliyorum. Focus ile yag goibi akar gidersiniz.

• Ford FOCUS Titanium Powershift.
    BU FİYATA 0 KM FULL DONANIMLI ARABA BULAMAZSIN SANA TAVSİYEM AŞAĞIDAKİ ARABAYI ALMAN BAYİ İNDİRİM İLE 1000 2000 TL İNDİRİM ALABİLİRSİN

CRUZE HB
    1.4 LTZ AT 46,638 TL

CRUZE SEDAN
    1.4 LTZ AT 48,057 TL
  • Leon 1.4 tsi derim. ama otomatik vites durumunu hiç bilmiyorum ama. direk manuel bakıp almıştım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Full#Throttle

Şuan için hali hazırda Avensis 2011 1.6 manuel aracımız var. Ancak şehir içi için büyüklüğü ve manuel olması nedeniyle artık değiştirmek istiyoruz. Artık rahat olsun diye otomatik düşünüyorum. İkinci el 10.000 km civarı C-D sınıfı otomatik benzinli arabalara bakıyorum. Hatchbackde veya sedan olabilir. 1.4-1.6 motor arası neler önerebilirsiniz? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

sorması ayıp hocam avensis kaç km de kaç tlye satmayı planlıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

quote:

Şuan için hali hazırda Avensis 2011 1.6 manuel aracımız var. Ancak şehir içi için büyüklüğü ve manuel olması nedeniyle artık değiştirmek istiyoruz. Artık rahat olsun diye otomatik düşünüyorum. İkinci el 10.000 km civarı C-D sınıfı otomatik benzinli arabalara bakıyorum. Hatchbackde veya sedan olabilir. 1.4-1.6 motor arası neler önerebilirsiniz? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

16.000km'de şuan kazası falan yok. Piyasasını ayrıntılı inceleme fırsatı bulamadım. Ancak göz gezdirdiğim kadarıyla 49-51 arası gibi bir fiyat görünüyor.

• quote:

quote:

quote:

16.000km'de şuan kazası falan yok. Piyasasını ayrıntılı inceleme fırsatı bulamadım. Ancak göz gezdirdiğim kadarıyla 49-51 arası gibi bir fiyat görünüyor.

hocam acil satmak isterseniz fiyatları yazan ilanların ilan sürelerine de bakın avensisi bende araştırıyorum çoğu araç ilanlar 3 aydan fazla mesela ama siz bilirsiniz tabiki

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam acil satmak isterseniz fiyatları yazan ilanların ilan sürelerine de bakın avensisi bende araştırıyorum çoğu araç ilanlar 3 aydan fazla mesela ama siz bilirsiniz tabiki

Aciliyatı yok şuan için ama bende fark ettim bu durumu. Malum 2. eli yavaş giden araçlardan Avensis. Aslında D sınıfı araçlardan Avensis Mondeo İnsignia falan hep bu durumda. C'lere göre daha hareketsiz bir piyasa. Bazı ilanlar bayağıdır yayında duruyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.