Şimdi Ara

50 000 TL ye kadar öğrenci araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 45-50 000 TL ye kadar araç bakıyoruz. 15 000 peşin kalanı kedi olacak şekilde ödeme planı yapacağız.

Aracı LPGli kullanmayı planlıyorum ya da uygun fiyatlı bir dizel.

Aklımdaki araç şu an için i20 1.2 style+ ya da elite ve cam tavan.

Hyundai bayisinden sonra ordan çıktık citroene uğrayalım dedik c3e baktık . Bayide bir tane DS3 vardı 2014 model 56.000 tl istediler. Aracn duruşu güzel spor göstergeler filan harika ama hem daha pahalı hem de citroen. O arabaya baktıktan sonra i20 daha sade göründü gözüme.

Bu arada sahibindende ikinciel i30lara da baktım.

i20 güzel ama c3 ya da DS3e de bakılır mı? Bugün Yarise de bakacağım.

Farklı araç tavsiyeniz var mı? Sıfır ya da ikinciel LPG ya da dizel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harvardharvey -- 24 Nisan 2015; 12:58:22 >

• Araba ogrenci icin aliniyorsa oncelik guvenlik olmali bence,ailenin gozu arkada kalmasin

Eger tup olayina sicak bakiyosan,0 km Opel Astra J 1.6 115 HP Edition al keyfine bak,he araba gitsin,bayilmasin diyosan direk elenir o model.Yine tuplu kullanmak kaydiyla Civic,Auris veya Corolla bulunabilir.

Dizel olsun diyosan, 1.6 dizel C4,1.5 dizel Megane,eski kasa dizel i30 ilk aklima gelenler C sinifinda.

B sinifina dusersen zaten onlarca secenek var.

Simdiden kolay gelsin,hayirli olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalus -- 24 Nisan 2015; 13:09:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hatasiz-2013-model-21.000-km-de-lpg-li-hyundai-i30-1%2C6-gdi-style-201680528/detay

Lpg de randımanı nasıldır bilemiyeceğim ama linkteki lpg li i30 çok güzel gözüküyor. Geniş araç alacak olmasam kesinlikle i30 alırdım bende.

B sınıfı onermem.

Bunun dışında toyota yaris'e bakın. Performansıda üzmez, lpg ye uyumlu, eli yüzü düzgün, spor ve hoş bir tasarıma sahip.

Hatta performans meraklısıysanız 2.0 Dizel Cruze de öneririm. Chipletip 200 beygire yakın bir değer elde edilebilir.

Son olarak 1.6 m.jet Sport style+cam tavan beyaz bravo da o fiyatlara tercih edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgs0 -- 24 Nisan 2015; 13:25:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yorumlarınız için teşekkürler. Çok hızlı araç kullanan uçan kaçan tiplerden değilim. Arkadaşlarımın arabasına bindiğimde ani hızlanmalar makas atmalar filan mutlaka oluyor ama ben bunları yapacak biri değilim biraz da ha sakin kullanım kurallara uyma karakterimde var sanırım.
    Almak istediğim araçta çok fazla performans beklemiyorum ekonomi önemli benim için. Bu yüzden LPG diyorum ya da dizel olabilir ama dizel olursa kesinlikle 2.el olur çok da güvenim olmuyor.
    Öğrenci aracı diyince aklıma B sınıfı araç geliyor ama aynı fiyata 2.el C sınıfları aklımı çeliyor.
    i20 olursa cam tavanlı alacağım ama Bsınıfı için 45-50 000 vermek nasıl bilemiyorum ele ki araç fiyatları her geçen gün arttığı için bir an evvel de almak istiyorum çünkü ihtiyacım var.
    i30 çok yakıyor diye biliyorum şu an araştırma üzerindeyim ama i20 daha bi sevimli görünüyor.
    Astra güzel araba ama donanımı nasıl bilmiyorum birazdan opel bayisine de uğramayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.