Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

5 yıllık sevgiliniz anneni mi daha çok seviyorsun beni mi dese ne yapardınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
42
Cevap
0
Favori
1.145
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> 5 yıllık sevgiliniz anneni mi daha çok seviyorsun beni mi dese ne yapardınız
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1624 Mesaj
      03 Nisan 2019 01:14:14
      Böyle sorumu olur ? Ben 13 yıllık evliyim eşim bile böyle saçma soru sormazken İslam dinine aykırı sevgilin böyle bir soru soruyorsa hemen ayrıl ve unutmaki Anne'lerin hakkı asla ödenmez bu arada bu soruya ne cevap verdin ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Eğer 9 canlı olsaydın bile..En fazla 8 kez kaçabilirdin ölümden..Bil ki 7 düvele sultan olsan dahi..Yerin 6 mekan olacaktır sana..En fazla 5 metre kumaş götürebileceksin..Kapatacaksın 4 açsanda gözlerini..Bu dünya 3 günlük ..Azrail'in önünde 2 kat olup yalvarsan nafile..Ecel geldiğinde 1 gün öleceksin..İşte o an herşey 0 dan başlayacak.
    • Kurmay Yarbay
      4390 Mesaj
      03 Nisan 2019 10:05:10
      Anne sevgisiyle kadına duyulan sevgiyi aynı kefeye koyup, sana bu soruyu soran kadının ya canı sıkılıyordur ya ilgi istiyordur :)

Bu sorunun şakası yada ciddisi olmaz, bu konuda net tepkini ortaya koyarsın hiç bir şekilde konusunu bir daha açamaz. İnatla açıyorsa o kadından pek hayır gelmez.

Kız arkadaşınla böyle bir mevzu yaşıyorsun ve bunu onunla konuşup sonuçlandıramıyorsun, böyle bir bağdan da pek hayır gelmez hocam...Bir ilişkide sıkıntıları çözmek adına 3. şahıslar devreye girmeye başlıyorsa o ilişki pek sağlam olmuyor.

• Yarbay
      2441 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Alejàndro

03 Nisan 2019 20:27:35 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Kütahyalı 77

Böyle sorumu olur ? Ben 13 yıllık evliyim eşim bile böyle saçma soru sormazken İslam dinine aykırı sevgilin böyle bir soru soruyorsa hemen ayrıl ve unutmaki Anne'lerin hakkı asla ödenmez bu arada bu soruya ne cevap verdin ?
      ikinizi de seviyorum dedikten sonra, istediği cevabi alamamış olacak ki daha da usteleyince "annemle ne alakası var, sen simdiden böyle yapıyorsan evlenince nasıl olacak" demiştim. sonra da uzun sürmedi ayrıldık zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2441 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Alejàndro

03 Nisan 2019 20:32:01 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Anne sevgisiyle kadına duyulan sevgiyi aynı kefeye koyup, sana bu soruyu soran kadının ya canı sıkılıyordur ya ilgi istiyordur :)

Bu sorunun şakası yada ciddisi olmaz, bu konuda net tepkini ortaya koyarsın hiç bir şekilde konusunu bir daha açamaz. İnatla açıyorsa o kadından pek hayır gelmez.

Kız arkadaşınla böyle bir mevzu yaşıyorsun ve bunu onunla konuşup sonuçlandıramıyorsun, böyle bir bağdan da pek hayır gelmez hocam...Bir ilişkide sıkıntıları çözmek adına 3. şahıslar devreye girmeye başlıyorsa o ilişki pek sağlam olmuyor.
      yok şu an ayriyiz zaten. uzun süre "neden yalandan da olsa seni seviyorum demedin"in kavgasını yaptıktan sonra başka bir sudan sebeple ayrıldık.
      eskileri düşününce yaptıkları aklima geliyor, kimseye anlatamıyorum ben de buraya yazayım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stateless Society -- 3 Nisan 2019; 20:32:27 >
      |
      |

• Binbaşı
      1490 Mesaj
      09 Nisan 2019 06:45:14
      Öncelikle böyle bir soru sorduğu için terkederim sebebi bu kadar basit bir sorunun cevabını bilecek zekaya sahip olmadığı için.
      İnsan doğasında (istisnalar dışında) bazı standartlar vardır mesela mutlaka çocuklarımızı kendimizden önde tutarız, erkek çocuklar için anneler kızlar için babalar çok önemlidir ve asla sevgiliyle kıyaslanamaz
      |
      |

• Yarbay
      15823 Mesaj
      09 Nisan 2019 07:19:01
      Sevgilim beni 9 ay karnında taşıyıp, kahrımı çekip, beni büyütmek için kendinden taviz verecekse neden olmasın elbette onu seçerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    • Binbaşı
      1710 Mesaj
      09 Nisan 2019 09:13:07
      quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Sevgilim beni 9 ay karnında taşıyıp, kahrımı çekip, beni büyütmek için kendinden taviz verecekse neden olmasın elbette onu seçerim.
      Annem şunu şunu yapacaksa diye başlayacak şekilde bunun tersini kimse yazmasın lütfen rica ediyorum.

• Yarbay
      15823 Mesaj
      09 Nisan 2019 10:00:20

|
      |
      cemsinan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      723 Mesaj
      10 Nisan 2019 14:45:08
      Yolun açık olsun derdim

|
      |

Hayatta en hakiki mürşit ilimdir, fendir.
    • Yarbay
      3050 Mesaj
      10 Nisan 2019 16:32:30
      sevgili falan hayatıma sokmayacağım ama eğer olursa hiçbirini derdim
      |
      |

• Yarbay
      4066 Mesaj
      10 Nisan 2019 18:59:30
      annemin yerine hiç bir kızı koymam.böyle sacma soru mu olur anne çok özeldir.tabiki annemi severim ve güvenirim.elin kızının ne yapcağı hiç belli olmaz cart diye bırakır kalırsın ortada güvenme.ama anne asla böyle birşey yapmaz.ne olurasa yanında olur anne.sen ona sor bakalım aynı soruyu ne diycek.tabiki annesini seccek.
      |
      |

• 11 Nisan 2019 10:14:42
      Bunu sorabilen bir kız benim gözümde yüzsüz bir kezbandır, anında yol veririm. Açık ve net.
      |
      |

---
      Daily the PC greets:
      "Press Enter!"; "Coward!"
      ---
    • Yarbay
      3545 Mesaj
      12 Nisan 2019 11:02:43
      ben senin ananı daha çok seviyorum derdim.

|
      |

• Yarbay
      4066 Mesaj
      12 Nisan 2019 12:14:40
      bu soruyu soran kız seni ailenden koparmaya calışıp kendi istediği şekilde oynatmaya çalışıyor demek istiyor.sende senin yerin ayrı annemin yeri ayrı dersin.anne hiç bir kıza değişilmez.
      |
      |

• Yüzbaşı
      463 Mesaj
      13 Nisan 2019 00:00:28
      Bu soruyu soran kız cahildir. Annenin yeri ayrı, babanın ayrı, kardeşin ayrı. Hepsi lazım.
      O cahil kızı engellerdim.
      |
      |

• Teğmen
      160 Mesaj
      15 Nisan 2019 11:01:56

Böyle bir soru geliyorsa altında muhakkak bir şey ararım, bıkmıştır ve ayrılmak istiyordur veya başka birini bulmuştur başkası ile birlikte olmak istiyordur gibi gibi. Malum bu 250'likleri anlamak biraz sıkıntılı. 5 Yıllık sevgilin için 20-25 senelik (yaşını bilmiyorum mazur gör) "anne" dediğin kadını görmemek ve satmak gerçekten çok gaddarca ve gamsızca olur. 5 sene içerisinde annen kadar kahrını çekti mi? Sana ne kadar fedakarlık yaptı? Bunları göz önünde bulundur ona göre hareket et. 5 senede olsa 10 senede olsa 20 yıllık evli insanlar boşandıktan sonra bile tekrar evlenebiliyor bunuda aklından çıkarma!
      |
      |
      Stateless Society kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bilgisayar:Toshiba L50-C-179; i7 5500U-930M-1TB(Hi Level 120GB SSD)-8GB 1600Mhz /Laptop 2: Dell N5110 i5 2430M-GT425M/500GB (240GB James Donkey SSD)/4GB /Bilgisayar-1: Core 2 Duo E8800 2.66Ghz-4 Gb 1333 Mhz-500GB-Onboard./Bilgisayar-2: Core 2 Duo E4400 2.0 Ghz- 2 Gb 1333 Mhz-160GB-Onboard. Gitar: ESP LTD M100FM İnferno Red EMG 81-85 Modifiyeli/Proses
    • Binbaşı
      1120 Mesaj
      15 Nisan 2019 13:32:59
      Babami secerdim♡

|
      |

"Bir olay olduğunda, olayın failini bulmak istiyorsanız olayın sonucunun kime yaradığına bakın. Bu olay kimin işine yarar? bunu bilirseniz, bu işi kimin yaptığını da bilirsiniz.''
      KAŞİF KOZİNOĞLU
    • Yarbay
      2138 Mesaj
      17 Nisan 2019 10:51:33
      Böyle bir soru soran insandan hayır gelmez. Her insanın ayrı değeri vardır. Şaka yaptım muhabbetine konu olacak bir soru değil bu.

PSN ID: FrknKsp

Team Tulpar Discord
    • Yarbay
      2703 Mesaj
      17 Nisan 2019 13:03:45
      Sordugun soruya bak.Sana tavsiyem o kızdan uzak dur başka bişe demicem.

• Yarbay
      2441 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Alejàndro

20 Nisan 2019 18:13:13 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: F.Kasap

Böyle bir soru soran insandan hayır gelmez. Her insanın ayrı değeri vardır. Şaka yaptım muhabbetine konu olacak bir soru değil bu.
      gerçekten saka yapmış olsa bile dediğiniz gibi bunun saka mevzusu olmayacağını bilmesi lazım, çocuk değiliz ki kac yaşına geldik

|
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Ankara Web Tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.