Şimdi Ara

5 yıllık sevgiliniz anneni mi daha çok seviyorsun beni mi dese ne yapardınız

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha önce hic böyle bir şey soylemeyen biri telefonda konusurken "bir sey sorucam anneni mi daha çok seviyorsun beni mi" dese ne cevap verirdiniz, hakkinda ne düşünürdünüz.

veya daha once böyle bir sey yasayaniniz oldu mu, yasadiysa onlar da yazarsa sevinirim. ben de ne cevap verdiğimi, surecin nasil devam ettiğini bir kac yorumdan sonra yazacağım.

Edit1: Tamam hepimiz neredeyse paralel düşünüyoruz ama devamı da var. Size böyle söyledi, siz de o ne biçim laf öyle falan dediniz. (Ben, ikinizi de seviyorum dedikten sonra, istediği cevabi alamamış olacak ki daha da usteleyince "annemle ne alakası var, sen simdiden böyle yapıyorsan evlenince nasıl olacak" demiştim.)

Ama ardından çok kızdığınızı görünce "şaka yapmıştım ya, ne var sen de yalandan seni seviyorum deseydin" dese? bu sefer ne yapardınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F943E7C5 -- 2 Nisan 2019; 9:44:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5 yıllığı bırak isterse 50 yıllık karın olsun bu neyi değiştirir,annenle sevgilini aynı kefeye mi koyuyorsun?

Şahsen sevgilim bana böyle bir soru sorsa onunla sevgili olup olmamayı bir daha düşünürdüm.

• Anne 1 sevgili 1000 defa gelir ona göre hesapla

• bunu soran kızın amacı niyeti nedir önce onu sorgularım ? anne ile sevgili hiçbir zaman kıyas edilmez bunu hiçbir zaman unutma dostum unutma ! sevgili her zaman bulunur ama anne ASLA !!!!
  • Böyle mantıksız bi konu ömrüm boyunca görmedim onu diyen kızı birşey demeden her yerden engelleyeceksin.
  • 5 yıllık karın için bile anneni 2.plana atma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu soruya cevap vermek yerine bende karşılığında şunu sorardım. " Bende bir sey sorucam babanı mı daha çok seviyorsun beni mi? " derdim. Muhtemelen ya yalan söyleyecek ya da ilk ben sordum diye seni sıkıştıracaktır. Böyle birşeyin karşılaştırması olmaz diye belirtmek lazım. Eğer ısrarı devam ederse ben mi bu soru mu diye tercih etmesini isterdim ve kendisine süre tanırdım.

Filmin adı : Zarfa zarf.
    Sloganı : Hadi bakalım.
    İmdb :9.8
    Türü : Gerilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: adambak

5 yıllığı bırak isterse 50 yıllık karın olsun bu neyi değiştirir,annenle sevgilini aynı kefeye mi koyuyorsun?

Şahsen sevgilim bana böyle bir soru sorsa onunla sevgili olup olmamayı bir daha düşünürdüm.
    ayni kefeye koymuyorum, o an ne cevap verirdiniz sıcağı sıcağına onu öğrenmek istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Böyle mantıksız bi konu ömrüm boyunca görmedim onu diyen kızı birşey demeden her yerden engelleyeceksin.
    o an yuzune kapatip engeller miydin yani. 5 yıl olmus, hemen oyle bir reaksiyon verebilir miydin yoksa hikaye mi anlatiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F943E7C5

o an yuzune kapatip engeller miydin yani. 5 yıl olmus, hemen oyle bir reaksiyon verebilir miydin yoksa hikaye mi anlatiyorsun

Alıntıları Göster
    Yaparım bir sürü kızla konuştum beğenmedim engel attım ilişkim varken aldattım sürekli birşey anlatırken küfür ederim benim yapım değişik herkes aynı olmadığı için tabi farklı olur hiç affetmem basarım engeli

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Yaparım bir sürü kızla konuştum beğenmedim engel attım ilişkim varken aldattım sürekli birşey anlatırken küfür ederim benim yapım değişik herkes aynı olmadığı için tabi farklı olur hiç affetmem basarım engeli

Alıntıları Göster
    bes yıllık bir iliskin olursa görürüm o zaman seni o dediklerini yapabiliyor musun :) başkasini tanimaya cekinecek kadar cok anı biriktiriyorsun, her şeyin o kişi oluyor ve sonra böyle bir soru.

• 3 yıllık ilişkim var 5 yıllık arkadaşlığım aramızda kalsın bi başka flörtleştiğim var arada

• Ben Evlendiğim Kadına Zamanında "Eğer Annem Seni Beğenmezse Seninle Evlenemem" Diyen Kişiyim.

Mükayese Ettiğiniz Şeye Bakın. Biri El Kızı, Diğeri Seni Doğuran Ana.

Yeni Nesil Çok Tuaf Yetişiyor:https://www.haberler.com/umraniye-de-korkunc-olay-annesini-beyzbol-11808655-haberi/

• ..... mı geçiyosun denilir.
  • askım kım bu kadın komsu falan mı derım.
  • Tamam hepimiz neredeyse paralel düşünüyoruz ama devamı da var. Size böyle söyledi, siz de o ne biçim laf öyle falan dediniz. (Ben, ikinizi de seviyorum dedikten sonra, istediği cevabi alamamış olacak ki daha da usteleyince "annemle ne alakası var, sen simdiden böyle yapıyorsan evlenince nasıl olacak" demiştim.)

Ama ardından çok kızdığınızı görünce "şaka yapmıştım ya, ne var sen de yalandan seni seviyorum deseydin" dese? bu sefer ne yapardınız.

• Annenden, babandan, kardeşlerinden taviz verme.

• Hocam sen biraz sakin davranmışsın.Tabikide annem benim için dünyalardan daha değerli,bunu sorman bile hata demeliydin bence.Hatta biraz da ters yapsan bu konuda hassas olduğunu anlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: adambak

Hocam sen biraz sakin davranmışsın.Tabikide annem benim için dünyalardan daha değerli,bunu sorman bile hata demeliydin bence.Hatta biraz da ters yapsan bu konuda hassas olduğunu anlardı.
    sakin kalmis olmama ragmen bile niye yalandan onu sevdiğimi soylemedim diye sitem etti ve gene o hakli çıktı kendince.
    sorulmamasi gereken şeyler vardır, kadınlar bunu anlamıyor. Neredeyse hepsi böyle.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.