Şimdi Ara

5 yıl garantili Global Cam filmi yaz kampanyası 499 TL - Emr Garage Ankara (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
33
Favori
52.964
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar hayırlı işler. 2015 polomda 7 inç orijinal multimedya var ön arka park sensörlü buna geri görüş kamerası takılabilir mi ? Mümkünse logoya gizlenen. Bir de arka camlar koyu fakat önler hafif yeşilimsi çok ince bi ton. Ön camlara film yaptırmak istesek arkalarla tonu tutturabilir miyiz arkalara da yapmak gerekir mi ? ve bu film ısınmayı azaltır mı kusura bakmayın pek bilgim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, suzuki sx4 aracim için ( 2008 model, 7 cam) global cam filmi kampanyaniz geçerli mi acaba? En açık tonundan yaptırmak istiyorum, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GYKA -- 9 Ağustos 2022; 0:30:55 >
  • momenty kullanıcısına yanıt

Merhaba, orijinal cihazda voice tuşu varsa logo kamera takılabilir. Vw araçlarda sıkça arka renkli canlarla uyumlu ön 2 cam film uygulaması yapıyoruz. Renk ve ton olarak birebir oluyor. Isı kesme açısından çok rahat edersiniz. Kolunuz yanmaz araç döşemesi uv filtre sayesinde eskimez. Bütçe varsa ön cama şeffaf ısı koruma filmi yaptırıp aracı güneşten ısısından yalitabilirsiniz. Klima daha hızlı soğutur ve yakıt tasarrufu sağlarsınız. Ön 2 cama filmi kesinlikle tavsiye ederim. Logo kamera maliyeti malzeme 3600 lira ve 400 montajla 4000 lirayı bulur. Polo için lüks bir seçim olur. Bu paraya hızlı bir multimedya taktirin kamerayla gelir. Kablosuz carplay android auto çok daha kaliteli bir ekranda navigasyon video deneyimi yaşarsınız.

Detaylı bilgi ve randevu için 0553 6689292 arayabilirsiniz.

İyi günler dilerim

• GYKA G kullanıcısına yanıt

Merhaba, evet kampanya geçerlidir. 7cam olduğu için fiyat 700 liradır.

• madmax50 kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim çok bilgilendirici ilgili bir mesaj olmuş müsait zamanda iletişime geçeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Merhaba, clio 5 için 2 farklı multimedya seçeneği mevcut. Yatay ve tesla ekran olarak. Video çok izlerseniz yatay tavsiye ederim. Aynı anda birden fazla uygulama açarım derseniz tesla mantıklı

Montaj Ankara Gimatta bulunan mağazamızda yapılmaktadır. 0312 251 22 51 üzerinden randevu alabilirsiniz

Tesla tip

https://www.emrgarage.com.tr/renault-clio-5-navigasyon-android-10-multimedya-tesla-ekran-4gb-ram

Yatay tip

https://www.emrgarage.com.tr/renult-clio-5-android-12-multimedya-kablosuz-carplay-navigasyon-ekran-teyp-myway-my-0609w

Ekonomik model

https://www.emrgarage.com.tr/renault-clio-5-android-carplay-navigasyon-multimedya-qled-ekran-2gb-ram

İyi günler dilerim

Hocam araştırdım ancak kararsız kaldım tesla ekranın rami ve hdd si daha yüksek yatay olana göre performans olarak fark var mı aralarında acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Maycomb kullanıcısına yanıt

Eğer çok fazla uygulama yükleyecekseniz ve arka planda 3-4 uygulamadan fazla çalıştıracaksanız 4gb ramli mantıklı. Temel navi, müzik, video gibi işlemler yaparım genelde carplay kullanırım diyorsanız 2gb ram yeterli.

• Merhaba,

2020 Citroen C5 Aircross için tavan camı için film kaplamasını ne kadara yapıyorsunuz?

Olursa 2 araç yaptırmayı düşünüyoruz.

• arion kullanıcısına yanıt

Merhaba 5 yıl garantili global filmle istedğiniz tonda 500 liraya yapabiliriz.

500 tl sadece cam tavan için mi?

Evet tavan camı için.

Fiyat biraz fazla geldi gibi, komple bir aracın 5 camı için 500 tl kampanyası vardı, bir de suv araçta tüm aracı 700tl demiştiniz. Kampanya bitti mi acaba?

Kampanya bitmedi 5 cam fiyatı da 500 lira. Cam tavan için 5 camdan fazla film gidiyor. 2 araç olursa 800 liraya yapabiliriz efendim.

• merhabalar, 2022 egea sedan easy plus aracım var cam filmi ve geri görüş kamerası taktırmak istiyorum. kamerayı kendim aldım ancak montajı kendim yapmaktan vazgeçtim. yardımcı olur musunuz?

• lutufi123 kullanıcısına yanıt

Merhaba, 5 yıl garantili global cam filmi 500 liradır. Kamera montajını da yapabiliriz.

Kamera montajı için fiyat alabilir miyim?

• lutufi123 kullanıcısına yanıt

Kamera orijinal teybemi takılacak yoksa harici ekrana mı? montaj detayını bilmiyorum ama 300-400 lira arası montaj ücreti alıyoruz.

• Bugün ön cama amateras air 80 taktırdım. Cam filmi olarak önceden global taktırmıştım. Aracımın arka camındaki hafif kalkmış olan filmi onardılar. Ön cam filminde de kendilerinden beklediğim gibi oldukça iyi işçilik çıkardılar. Randevusuz gitmeme rağmen, aracımı aldılar.

Elbette işlem sonrasında sertifika da verdiler. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

• Mustafa özel mesaj attım bir bakar mısın Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah ufak. bir problem vardı.. randevusuz gittim Ekrem Usta baktı abi hiç uğraşmayalım filmi değiştirelim daha iyi dedi.. 20 dakika boş vaktim var Hemen halledeyim dedi.. sağ olsun halletti.. buradan kendisine teşekkür ediyorum.. Daha önce multimedya ve kameraları da aynı yere yaptırdığım için tavsiye ederim....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.