Şimdi Ara

5 yıl garantili Global Cam filmi yaz kampanyası 499 TL - Emr Garage Ankara (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
33
Favori
52.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ankaradayız, İstanbulda tavsiye edebileceğim bir yer yok maalesef.

• madmax50 kullanıcısına yanıt
    tamamdır.. zaten cumartesinden önce götüremem.. cumartesi'ye kadar dursun olmazsa tekrar götürürüm.. Ekrem Usta bir bakar.. dediğim gibi önemli olan hatanın telafisi.. tesekkürler.. iyi akşamlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mustafa Usta ile konuştum?. durumu anlattım.. abi 3-4 hafta beklemek lazım diyor ya 1 ay kim bekler.. yola gideceğiz.. baştan Bilseydik hiç girmezdik bu işe.. Alt tarafı cam filmi.. bayağı dikey beyaz çizgiler l.. gölge ve pus var.. içeri Oturduğun zaman neredeyse dışarısı gözükmüyor.. senin fikrin ne.. normalmi..? diğer 3M yapan arkadaşlarla konuştum Hepsi farklı yerlerde taktırmış Hiçbirinde Bu problem yok... Ne yapalım..? 28 haziranda ankara dışına çıkacağım..

• ganeja kullanıcısına yanıt

Hocam havalar kapalı ve serin gidiyor. 1 hafta açık alanda güneş altında kalsın. Azaldığını göreceksin 1 hafta sonra azalmadan aynı kalırsa değişelim. Normalde çizgi kalmaz filmin altındaki nemden dolayı iz var. Hava sıcak olsa 2-3 güne kururdu. Kafana takma seni mağdur etmeyiz gitmeden hallederiz. Keşke söküp yeniden uygulasak düzelse ama bu havalarda maalesef yine aynı olur.

• madmax50 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 hafta bekleyelim.. biraz Ankara'da havalarda açacak gibi.. Güneş çıkacak bir bakalım.. dediğin gibi problem devam ederse götürürüm zaten yeniden yapıldığında da aynı sorun olacaksa bir anlamı yok.. haberleşiriz.. Teşekkür ederim ilgine

• İstanbulda 3m yetkili bayisi Batu cam 3m en uygun serisine 1.500 lira fiyat veriyor aynı ürün sizde nasıl 750 lira oluyor merak ettim neden bu kadar fark var ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Canbey96 kullanıcısına yanıt

İstanbulda fiyatlar yüksek maalesef. Bizde 3m bayisiyiz filmlerimiz 3m Türkiye faturalı dır. 500 liraya global yapıyoruz İstanbul fiyatı 1000 lira civarında.

Cam filmini butik yapanlarda fiyatlar yüksek günlük 2-3 araç yapıyorlar bizden günlük 7-8 araç çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 14 Haziran 2022; 19:48:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun gidip cam filmi yaptırdım emr garagedan önler 1 (%35) arka 2 numara (%20) yan camlar güzel oldu (film üstünde ufak tefek çizikler var ama o kadar olur herhalde). Arka camda kabarcıklar var büyüklü küçüklü, arkadaşa söylediğimde o zamanla geçecek dedi. Burada madmax arkadaşımızda yazmıştı. Bekleyeceğiz bakalım. Teşekkürler. 1 hafta sonra kabarcıkların geçip geçmediğini buradan yazacağım. Kredi kartı geçiyor bu arada. Ama tabi taksit yok. Bir donanımhaberci olarak enpara kredi kartından çektirdim. Kendim 6 taksit yapacağım 5 yıl garantili Global Cam filmi yaz kampanyası 499 TL - Emr Garage Ankara 

• Ustam iyi günler güncel fiyat verebilirmisiniz.

• YqTMert Y kullanıcısına yanıt

Merhaba, ilk mesajımız her zaman günceldir.

Global 499 TL

Global Ceramic 800 TL

3M FX 750 TL

3M CS 1200 TL

Ceramic pro 1300 TL

Amateras Ceramic 1500 TL

Ön görüş camı Amateras Ceramic AIR %70 1100 TL

Ön görüş camı Amateras Ceramic AIR %80 1400 TL

• Mustafa benim camlarda maalesef bir düzelme olmadı. 3m cs idi.. Ekrem 3-4 hafta bekle.. güneş görsün abi demişti.. ama aynı maalesef.. artık tatile gidiyorum Tatil dönüşü 1 ay sonra götürürüm Büyük ihtimal onları yeniden yapacak...

• 1 haftadan fazla geçti araç güneş altında durdu. Büyük kabarcıklar gitti hakkatten, sadece aşağıdaki ufak kabarcıklar kalmış. Beni rahatsız etmiyor. Sadece zamanla büyümesin yeter. Belki bunlarda geçer. @madmax50 hocam bunlarda zamanla gider mi ?

5 yıl garantili Global Cam filmi yaz kampanyası 499 TL - Emr Garage Ankara
  • S0N3R S kullanıcısına yanıt
    İyiymiş.. Sizinki düzeldi sayılır.. bende durum farklı bende kabarcık yok.. yukarıdan aşağı dikey beyaz çizgiler var camlarda.. bütün camı kaplıyor.. ama onu Muhtemelen yeniden yaparak halledecek ler.. arkasında duruyorlar.. sorun yok

Onlar rezistans olduğu için ve rezistans nokta nokta olduğu için film tam yapışmıyor oraya. Dolayısıyla bu şekilde kalacak. Bende de böyle. Normal durum yani, güle güle kullanın. Arkadaşlarım farklı firmalarda cam filmi çektirdiler, onlarda da rezistansın olduğu kısım bu şekilde.

Hocam zaman bulursanız küçük müdahalede bulunmak gerekebilir. Kabarmış rezistans telleri bu hataya neden oluyor.

• alvinoo A kullanıcısına yanıt

Merhaba

https://www.emrgarage.com.tr/toyota-corolla-2019-2020-2021-android-11-carplay-multimedya-qled-ekran-2gb-ram

• Bilgi ve fiyat almak için emr garage watsapp tan yazdım dönecez dediler dönmediler. Neyse dedim birkaç gün sonra aradım birazdan ilgili arkadaş sizi arayacak dedi telefonu açan ne arayan var ne soran. Böyle olunca baştan güven vermedi, gittim başka bir yere yaptırdım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • emr0606 E kullanıcısına yanıt

Merhaba yaşadığınız durum için üzgünüm. Whatsapp hattı çok yoğun mesajlara yetişemiyorum kusura bakmayın. Keşke buradan yazsaydınız anında cevap verirdim. Kusura bakmayın.

• Merhaba, chevrolet aveo 2012 model araç için cam filmi + multimedya(carplay özellikli) + park sensörü fiyatı verebilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.