Şimdi Ara

5 TL'ye Süper Paket Kampanyası (24 ay Uydu - 1 TL) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
961
Cevap
19
Favori
93.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba...yaklaşık 6 aydır tivibu üyeliğim var tek hat 9 tl den......hat taahhütüm bitiyor ve 39 tllik paketime tivibu taahhütüm bozulmaması için 59 tllik paket önerdiler....tivibu listesini kontrol ettim neredeyse tüm pakaetlerin ya bitmiş ya ismi değiştriirlmiş....biraz atışma sonrası da eşssiz tarife 6 gb önerdiler 44 tl....listede geçen eşsiz tarife sadece eşsiz tarifeler 6 gb a geçersem tivibu taahhütüm bozulur mu sizce?
  • Bende kullanıyorum fakat pek memnun değilim açıkcası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uydu cihazını modul ile değişim yapsalar tadından yenmez valla
  • Biri açıklarsa sevinirim;

Şuan vodafone kullanıyorum Hattıma TT'nin Herhangi bir Faturalı Tarifesine (örneğin en ucuz trifesine) Geçiş Yaptırırsam bende 1 TL'ye Tivibu Uydu Alabilecekmiyim ?
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Tarifeye göre değişiyor indirim oranı en ucuz tarifenin fazla bir indirim sağlayacağını düşünmüyorum,listesi Telekom un sitesin de vardı.
  • yeni abonelerde tarife vs aramıyorlar diye anlıyorum ben okuyunca

​​​​Kampanya kapsamında, başvuru esnasında referans gösterilen Türk Telekom mobil faturalı hattın en fazla 30 gün önce aktive olmuş olması halinde, tek mobil hat referansı ile 75 TL olan Tivibu tarife ücreti 24 ay boyunca 74 TL indirimle aylık 1 TL olarak ücretlendirilecektir.

Mevcut mobil abonelerin referansları için alttaki tablo geçerlidir.

yeni üyelerden ziyade o tablo mevcut mobil üyeler için geçerli gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hozes

yeni abonelerde tarife vs aramıyorlar diye anlıyorum ben okuyunca

​​​​Kampanya kapsamında, başvuru esnasında referans gösterilen Türk Telekom mobil faturalı hattın en fazla 30 gün önce aktive olmuş olması halinde, tek mobil hat referansı ile 75 TL olan Tivibu tarife ücreti 24 ay boyunca 74 TL indirimle aylık 1 TL olarak ücretlendirilecektir.

Mevcut mobil abonelerin referansları için alttaki tablo geçerlidir.

yeni üyelerden ziyade o tablo mevcut mobil üyeler için geçerli gibi..
    Bende öyle anladım ama yukardaki arkadaşın yazdığına görede öyle değilmiş, bunu nasıl öğreniriz ?
  • Yeni referans nasıl ekleniyor arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uydu cihazını aldığın tt bayisinde yaptırabilirsin

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Ben geçmek istiyorum bu pakete ama benim hat taahüttüm 5 ay sonra biticek. 5 ay sonra 39 tl denmi ücretlendirilicem bilgisi olan varmı öyleyse hiç gerek yok
  • jyaklo J kullanıcısına yanıt
    hattını iptal ettirirsen indirimden yararlanamazsın. ama taahhüdün bittikten sonra uzatırsan (ya da taahhütsüz olarak devam edersen) indirimin de devam eder.
  • Artık diğer moda eklediğimiz kanallar 1 hafta sonra otomatik silinecekmiş Allah belanızı versin her hafta kanal eklemekle mi uğraşacaz

Hem halk tv tele 1 gibi kanalları platforma alma hemde izlenmesini engelle!!

• benim de favoriler listesi siliniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

benim de favoriler listesi siliniyor
    ben cihazı gittiği yere kadar güncellemeyeceğim zaten sürkli diğer modda kullanıyorum tanıtım kanalına da gelmem.
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    diğer mod nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

diğer mod nedir
    Kumanda da mod tuşuna basarak diğer moda girip tivibuda olmayan kanalları ekleyerek seyredebilirsiniz.

• Tivibu tarafından resmen dolandırıldım evet yanlış duymadınız bir delilik yapıp 24 ay Tivibu uydu alıcısı aldım başıma gelmeyen kalmadı aylık 1 tl diye verdiler 2 tane referans numaram vardı tarifem değişti önce 5 tl oldu sonra referansım olan hat faturalı Türk Telekom hattı olmasına rağmen referansım uçtu şimdi aylık 12 tl diye mesaj geliyor arıyorum muhatap yok işi bilen yok yardımcı olan yok haa açıp izliyormuyum maalesef 20tl lik Vestel uydu cihazı hiçbir özellik yok söktüm kenarda bekliyor boşuna 12 tl haraç veriyorum haksız yere taahhüt ün bitmesini bekliyorum haram zıkkım olsun aldığınız fazla paralar sakın bulaşmayın arkadaşlar pişman olursunuz illa merak eden varsa 1 aylık alsın.

Velhasılkelam aylık 1tl diye aldanmayın sakın 24 ay bağlanıyorsunuz ve en yüksek taahhüt 12 ay, 12 ay sonra çile başlıyor o 1 tl nin acısını sizden 12 ay boyunca çıkarıyorlar hem hattınızı taşıyamıyorsunuz hemde eliniz kolunuz bağlanıyor hemde istedikleri fiyattan size geçiriyorlar ilk abone olanlardanım 11 ay olmuş 6 ay 1tl 6 ay 5tl 12 ay daha 12tl ödeyeceğim aklı olan bulaşmaz ben yandım siz yanmayın.

• Arkadaşlar bende bir hattı referans gösterip aylık 12 tl den aldım,bu fiyata bedava ki daha az ödeyenler de var,12 lira en yüksek rakam,iç kurulum,dış kurulum aktivasyon ücreti de yok,tivibu go hediye,24 ay sözleşme olması iyi,zaten türktelekom hat fiyatları ucuz

Belgeselde çok iyi nat geo,nat geo wild,nat geo people,animal planet,discovery,discovery science,discovery showcase,history channel,dtx,bbc earth,da vinci,english club

Sporda iyi,eurosport 1-eurosport 2,fox sports,nba tv...ingiltere premier ligi,mls amerika ligi,italya ligi,rusya ligi,portekiz ligi,iskoçya ligi,hollanda ligi,uefa&şampiyonlar ligi,ingiltere fa cup,italya kupası,ispanya kral kupası,libertadores kupası,Nba,ispanya basketbol ligi,italya basketbol ligi,formula1,moto gp,pga&european golf tour,atp 500 tenis,wwe,ufc

Çocuk kanalları iyi,disney junior,nicktoons,baby,boomerang,baby first

Filmde orta,8 farklı kanal var,az da olsa yeni kaliteli filmler oluyor,bu ayın hitleri,Ayla,tarzan efsanesi,ayna(looking glass)

Diğer kanallar Fx,Fox crime,fox life,24 kitchen

Cihaz iyi,hızlı,internete bağlanıyor,tekrar izle&seç izle var,canlı yayını durdurma geri alma,youtube,hava durumu,twitter,maçkolik vs var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 12 Mayıs 2018; 17:22:33 >

• Sampiyonlar ligi beinsports a gecti. Bu sene son senesiydi. Ama fiyatina gore yine de iyi.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.