Şimdi Ara

5 TL'ye Süper Paket Kampanyası (24 ay Uydu - 1 TL) (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
962
Cevap
19
Favori
93.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Diğer mod tuşu ile giriliyor. Öyle yazsa da siz menü-kurulum-manuel kurulum yapın. Frekans yazmıyorsa Türksat’ın kanal güncelleme frekansını girip arama yapın.

Tivibu modunda da menü -kurulum-manuel kurulum yapınca da diğer kanallar gelir diğer moda
    Tivibu modunda trt 1 e gelin mesela. Kurulum-manuel kurulum yapıp kanal arayın. TRT kanalları eklenir. Sinema kanallarına gelip kurulum-manuel kurulum yapın tivibu kanallarının bir kısmı gelir. Böyle de yapabilirsiniz ama zahmetli olur. En temizi Türksat kanal güncelleme frekansını girip network arama açık şekilde arama yapmak. Çıkmayan kanalları dediğim gibi tel tek yaparsınız. Tivibu kanallarında frekansla oynayıp arayın çıkmazsa. Örneğin 17765 ise frekans siz 17766 olarak arayın çıkmayan kanallar için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C42498A97 -- 15 Şubat 2018; 14:2:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manuelde tüm kanalları buldum şu vizyon n ve adrenalinlerin frekansını yazmama rağmen şebeke açık yapmama rağmen hiç bir şekilde bulmuyor. Tivibu olarak kurunca geliyor 500 kanal geliyo birini bulana kadar çıldırıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kloveangel kullanıcısına yanıt
    Yukarda bahsettiğim gibi o kanalların frekansını 1 arttırıp öyle arayın çıkar. Şifreli seçeceğini de seçin

• quote:

Orijinalden alıntı: hermogenes

arkadaşlar kusura bakmayın fotolar yan çıkmış mobilde sorun var galiba bir türlü olmadı humaxın görüntü kalitesi gerçekten hoşuma gitti arayüz de pratik sade yapılmış şu ana kadar herhangi bir takılma ya da sorun yok değiştirme imkanı olan vestel kutunun yerine tercih edebilir

Acaba Vestel kutunun yerine bununla ücretsiz değiştirirler mi? Güzelmiş fotoğraflar için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Seneye ŞL ve UEFA başka kanalda, umarım futbol için almamışsınızdır.

Nerden biliyorsunuz başka bir kanalda olacağını? UEFA bile henüz belli değil demişken bu kadar emin konuşmak saçma. DS zaten alamaz Digiturk de de Super Lig olduğu için Tivibu yine ŞL'yi alacaktır. Alamasa bile Premier Lig, Seria A, Liga Nos, Hollanda Ligi gibi ligler var.

şuan kesin olarak belli değil doğrusunuz fakat %99 seneye başka platformda olacak avrupa maçları zaten bu fiyattan verildiğine göre anlamanız lazım
  • Arkadaşlar 10 Gün içinde TT ye geçmeyi planlıyorum max 50mbps destekliyor hattım 35mbps 50gb aknli bir paket+Tivibu ev süper paket(SD) almayı düşünüyorum.
    1.Soru 35mbps yeterli mi ?
    2.35 mbps akn sonrası 16mbps ye düştüğünde tivibu kısmında herhangi bir sıkıntı yaşarmıyım?
  • Bazı kanalları kaybolanlar var mı acaba? mesela bazı dizi kanalları ve 101. kanal tivibu ev süper pakete geçmiş sanırım.
  • 2 mobil hattımı göstererek 1 tl ye tivibu aldım. gosterdıgım 2 mobil hattın gırını baska bir operatöre gecırmeyı düşünüyorum, 1 tl olarak devam etmesi icin baska bir tt hattı mı göstermemek gerekiyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nc39

2 mobil hattımı göstererek 1 tl ye tivibu aldım. gosterdıgım 2 mobil hattın gırını baska bir operatöre gecırmeyı düşünüyorum, 1 tl olarak devam etmesi icin baska bir tt hattı mı göstermemek gerekiyor ?

evet başka hat göstermeniz gerekiyor ama o hat aylık kendi telefon tutarına göre indirim 1tl olarak devam etmeyebilir

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    anladım hocam faturası yüksek bir hat göstermemiz yeterli sanırım... Boyle yapan oldu mu acaba sonra basıma bir ıs gelmesin :)

• nc39 kullanıcısına yanıt
    aynen öyle faturası yüksek birini bulman gerekiyor yoksa 1 tl değil atıyorum 5tl 9tl veya 12tl ödersin.

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    anladım hocam çok teşekkür ederim.

• bişey değil

• 1. mobil tarife grubundan, 2 referans göstererek, 9 tl'ye başvurmak istiyorum. fakat bu 2 mobil hattın da aynı kişiye ait olması sorun olur mu?
  • nc39 kullanıcısına yanıt
    bir üstte sordugum sorunun cevabi sizdeymis.

referans gosterecegim 2 mobil hattin sahibinin ayni kisi olmasi indirime mani degil sanirim. dogru mudur hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oppia O kullanıcısına yanıt
    sorun degil daha makbul :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nc39 -- 19 Şubat 2018; 23:24:56 >
  • Tivibu ya bugün geçtim humax alıcı verdiler, yeni geldi dediler, eve gelip kurulumu yaptım ama açıkcası dsmarta göre yayın kaliteleri tatmin edici değil, hd kanalların bazılarını 576i bazılarını 1080i olarak veriyor, kanal geçişlerinde bilgilendirme barında yazıyor bu bilgi, zaten gözle de farkediyorum, yalnız anlamadığım örneğin aynı kanaldan 2 şer 3 er tane var, buda baya kalabalık yapıyor

• bazi kanallarda donmalar oluyor. Mesela nat geo.

bu durumu duzeltebilir miyiz ?

• PunkBunny kullanıcısına yanıt
    bu sorunu çözen arkadaslardan yardim bekliyorum.

Mh yi arasam donma yapan kanallara çözüm bulabilirler mi

• quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

bazi kanallarda donmalar oluyor. Mesela nat geo.

bu durumu duzeltebilir miyiz ?

uydu kablo,lnb,çanak ayarlarında sorun yoksa yeni kanallar geldikten sonra bende de bazı kanallar kırılmalı geliyordu.kanalar açıkken cihazın elektrik kablosunu çıkartıp takmıştım düzeldi

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.