Şimdi Ara

5 TL'ye Süper Paket Kampanyası (24 ay Uydu - 1 TL) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
961
Cevap
19
Favori
93.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beni de sürekli arıyorlar,evde 2 tane tt hat var.super paket için sizce geçmeye değer mi? 3 tane tt hat olunca fiyat değişir mi arkadaşlar?
  • Tivibu Ev SD paketi 9 Tlye kullanıyorum bu kampanya ile uydu 9 TLye full paket olarak almak mantıklı mı?
    Tivibu ev çok rahat fakat 25 TL Sinema HD paketine fiyat çektiler.Tivibu Evin taahhüt bitimine 6 ay var.Taahhüt bitiminde sonlandırmayı düşünüyorum.
  • Merhaba arkadaşlar konu dışı yaptığım için şimdiden özür diliyorum ilk kez tivibu go uygulamasını denedim Vestel Smart TV de normal hız 24 megabit Akn dolunca 7 megabit net hızı almaktayım Smart TV WiFi ile bağlanıyorum internete benim problemim şu maçı izlediğimde oyuncular bir yürüyor koşuyor görüntü ağırlığı var yani bu sorunu ben Nasıl çözerim Ethernet kablosu ile TV'yi modeme bağladığım da bu ağır görüntü sorunu çözülür mü bunu bilen var mı teşekkürler şimdiden cevap verenlere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tivibu ile tivibu iptv arasındaki fark nedir? Çok mu elzem bir şeydir iptv?

Fiyatına göre içeriği zengin özellikle de dört k yayınlar için hangi paketi nasıl ucuza alabilirim?

• Dün fatura ödemek için Türk Telekom'a gittim. Mağaza sahibi tivibu kampanyası var aylık 5 tl gel verelim dedi. Ben maç falan izlemediğim için önce kabul etmedim. Ya dedi normalde 39 lira mı neymiş bak bedava memnun kalmazsan gel parasını ben ödeyeyim dedi :). Neyse daha sonra iki numaramı da sisteme girdiler. Bana aylık 1 tl çıktı. Bende belgesel ve sinema kanalları için aldım. Umarım memnun kalırım. Kanallar HD bu arada. Ama merak ettiğim bişey var. Ben bu uydu cihazına uydu kablosu takmasam internet kablosu aracılığıyla tv izleyebilir miyim? Yani bir nevi iptv işlevi görür mü?

• Tivibu go uyeligi verecekler sana ama bu uyelik sd kanallar kapsıyor ayrica senin kotandan dusecek ...

Bu iş zatwn uydu uzerinden olduğu icin ucuz yani düşüncen biraz sacma geldi bana

• ben de arayıp kayıt oldum bana da 2 hattan 1 TL çıktı ama korkuyorum :) telekom bu valla tersten saplamasa iyi :) ancak self kurulum ıstedım, oyle olmuyor bayiye gitmeniz lazım onun için, ben de ugrasmadım onu da yaydılar yıllara toplam fatura 3.5 lira oldu, butun kanallar açık. inşallah mart ayında mobıl hattımı ucuz bı tarfıye gecırdıgımde suprızle karsılasmam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tivibu uydu belgesel kanallari yok nasil getirebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dolandırıcılara hiç bulaşmayın derim ben. Adamlar 60 Tl kurulum ücreti alıyorlar. Ama evin içinde kablo çekmek için ekstra para istiyorlar. İlk kez karşılaşıyorum böyle bir şeyle. Digiturk kablo kanalına kadar çekiyor, bunlar sadece merkezi sisteme bağlamak için 60 TL istiyorlar. Tamamen dolandırıcılık.
  • Deadwood kullanıcısına yanıt
    TİVİBUYA 1 REFERANSLI 12 TL YE 24 AY TAAHHÜTLÜ ÜYE OLDUM BURADA MAÇLAR 2 SENE BOYUNCAMI ÜCRETSİZ OLUCAK

• TİVİBUYA 1 REFERANSLI 12 TL YE 24 AY TAAHHÜTLÜ ÜYE OLDUM BURADA MAÇLAR 2 SENE BOYUNCAMI ÜCRETSİZ OLUCAK

• Günlük 1tlye günün tüm maçlarını izlemek isteyen varsa yardımcı olabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: 01SENOL55

TİVİBUYA 1 REFERANSLI 12 TL YE 24 AY TAAHHÜTLÜ ÜYE OLDUM BURADA MAÇLAR 2 SENE BOYUNCAMI ÜCRETSİZ OLUCAK

Bu sezon son yeni yayıncı kim belli değil yakında belli olucak inş..

• Discovery Channel hastasi olarak bende almak istiyorum vestelden basa cihaz yok sanirim. Forumda bir uye sunny ile anlasma olabilecegini soylemisti bir gelisme var mi acaba?Birde 2 sorum daha olacak; kutu iceriginden hdmi kablo cikiyor mu?

Uydu alici icerisinde abonelik karti oluyor sanirim, onu elimdeki cam modul ile kullanabilir miyim?

(onerilerinize acigim)

• evet hdmi kablosu var uydu alıcısına takılan kart ta var ama modüle takın deneyin olur mu bilmiyorum

• 1 TL ye alanlar nasıl alıyor? Geçtiğimiz günlerde benide aradılar. 2 numara verdim 11,5 tl dedi. 5 tl ye veriyorsanız alırım dedim çünkü benim için çok da gerekli değil. Ama verdiğim numaralarla daha asagisina almanız mümkün değil dedi. 5 tl ye almak içim verdiğimiz numaraların fatura tutarı ne olması gerekiyor, bilgisi olan var mı?

• Arkadaslar ben de 9 tl ye kendimi referans gostererek aldim. Simdi 1 referans daha gosterecegim. Referansim teknosacell olmaz degil mi? Bilginiz var mi? O olmazsa baska bulacagim da merak ettigim, daha once yazildi mi bilmiyorum sayfalarin hepsini inceleyemedim. Referansim iptal ederse fatura 9 tl ye mi geri cikacak yoksa 39 tlye mi?

• Dun sozlesmeyi imzalayip cihazi teslim aldim fakat hala aktivasyonunu yapmadilar. Bugun gidip sordugumda bugun acilacak dediler, daha baslamadan basladik bakalim kosturmaya. Aksam mesai saatleri oncesinde aktivasyon gerceklesmez ise iadeye gidecegim bakalim.

• 24 ay taahhüt olayı sıkıntı.

Telekom a 2 sene bağlı kalmak gerekiyor.

Yoksa 39 tl den devam

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.