Şimdi Ara

5 TL'ye Süper Paket Kampanyası (24 ay Uydu - 1 TL) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
962
Cevap
19
Favori
93.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar oturdugumuz sitenin tv sistemini bilmeden bu kampanya ile tivibu uydu aboneligi aldim. Sitemizde sadece karasal yayin anteni ve digiturk sistemi varmis. Ayrica canak taktirmaya izin vermiyorlar. Ben 24 ay taahhut verdigim bu sistemi ne yapacagim simdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murder1nc

Arkadaslar oturdugumuz sitenin tv sistemini bilmeden bu kampanya ile tivibu uydu aboneligi aldim. Sitemizde sadece karasal yayin anteni ve digiturk sistemi varmis. Ayrica canak taktirmaya izin vermiyorlar. Ben 24 ay taahhut verdigim bu sistemi ne yapacagim simdi

Türksat olmayan siteye boşuna aidat vermeyin. Tivibu alın veya almayın size Türksat izlettirmeyen site yönetiminden talep edin. Hem o kadar aidat ver hem Türksat olmasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aklınız varsa bu Tivibu dolandırıcılığından uzak durun...

Ağustos 24 iki referans verip 1₺ ücretle Tivibu süper paket abonesi oldum. Fakat şifreli kanallar açılmadı 2 kez arıza kaydı oluşturdum boş arayan soran olmadı. 06.09.2017 tarihinde servis lütfedip aradı arıza varmış dedi.

Gelen tüm bilgilendirme mesajlarında ve hatta Tivibu nun kendi sitesinde paketin infirimsiz ücreti 39₺ dendiği halde kullanamadığını hizmeti iptal edin dediğimde;

İptal durumunda paket ücreti 75₺ dediler. Arıza kaydı için 10 gün sonra arayan bir ürünü kullanmak istemiyorum. İptal için 75₺ istiyorlar sizce ne yapmalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: küll

Aklınız varsa bu Tivibu dolandırıcılığından uzak durun...

Ağustos 24 iki referans verip 1₺ ücretle Tivibu süper paket abonesi oldum. Fakat şifreli kanallar açılmadı 2 kez arıza kaydı oluşturdum boş arayan soran olmadı. 06.09.2017 tarihinde servis lütfedip aradı arıza varmış dedi.

Gelen tüm bilgilendirme mesajlarında ve hatta Tivibu nun kendi sitesinde paketin infirimsiz ücreti 39₺ dendiği halde kullanamadığını hizmeti iptal edin dediğimde;

İptal durumunda paket ücreti 75₺ dediler. Arıza kaydı için 10 gün sonra arayan bir ürünü kullanmak istemiyorum. İptal için 75₺ istiyorlar sizce ne yapmalıyım?

Sabret dostum. 1 Tl için sabretmeye değer.. Biraz zorla gelip yapsınlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: SerdarKacmaz

quote:

Orijinalden alıntı: küll

Aklınız varsa bu Tivibu dolandırıcılığından uzak durun...

Sabret dostum. 1 Tl için sabretmeye değer.. Biraz zorla gelip yapsınlar..

Şimdi sen aklınca espiri mi yapıyorsun...

• arkadaşım bana bende arkadaşıma referans olabiliyor muyum
  • küll K kullanıcısına yanıt
    Sadece telefonla kalmayın hocam. Mail atın, şikayet sitelerinede yazın. hergün arayın..
  • 2 seneden beri internetle beraber tivibu kullanıyordum 100 TL ödüyordum. Fiber + super paket HD'ye. Taahhüt bitmeye yaklaştığında bile aramadılar. Benimde o sıra mezuniyet işlerim vardı ilgilenemedim. Taahhüt bittikten sonra fiyatı yavaş yavaş arttırdılar. En son 83 TL fatura kesmişler. Arayıp iptal ettirdim hemen. Tivibu annemin üstüneydi. Kendi adıma referans kampanyasından faydalanmak için müşteri hizmetlerini arayıp kampanyaya katıldım. Annemin ve kardeşimin turktelekom mobil hatlarını referans gösterdim. İkiside 1. grupta. 9 TL + 2.5 TL iç kurulum olarak anlaştım. Bilseydim iç kurulumu da kabul etmezdim. Şimdi kurulum için randevu vermelerini bekliyorum.
  • merhaba arkadaşlar bu kampanya kapsamında modüllü üyelik alabiliyor muyuz ?
  • Arkadaşlar bende eve alıyorum.Ancak benim 5 TL + kurulum ücretiyle beraber 7.50 TL.Siz nasıl 1 TL ödüyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim.Ben kendimle beraber 2 referans gösterdim.3 tane gösterincemi 1 TL oluyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Segefendi -- 9 Eylül 2017; 0:25:38 >
  • spongebob35 kullanıcısına yanıt
    Modüllü üyelik yapılamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Mor

Arkadaşlar bende eve alıyorum.Ancak benim 5 TL + kurulum ücretiyle beraber 7.50 TL.Siz nasıl 1 TL ödüyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim.Ben kendimle beraber 2 referans gösterdim.3 tane gösterincemi 1 TL oluyor ?

1 + 2,5 Tl ödüyorum ben...İki hat var tanımlı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Murder1nc

Arkadaslar oturdugumuz sitenin tv sistemini bilmeden bu kampanya ile tivibu uydu aboneligi aldim. Sitemizde sadece karasal yayin anteni ve digiturk sistemi varmis. Ayrica canak taktirmaya izin vermiyorlar. Ben 24 ay taahhut verdigim bu sistemi ne yapacagim simdi

Devir oluyorsa ben alabilirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SerdarKacmaz

quote:

Orijinalden alıntı: Emre Mor

Arkadaşlar bende eve alıyorum.Ancak benim 5 TL + kurulum ücretiyle beraber 7.50 TL.Siz nasıl 1 TL ödüyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim.Ben kendimle beraber 2 referans gösterdim.3 tane gösterincemi 1 TL oluyor ?

1 + 2,5 Tl ödüyorum ben...İki hat var tanımlı...

hocam listede bulunan 3. grup tarifeleri mi kullanıyor referanslarınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

11. Referans verdiğim Türk Telekom Mobil faturalı hattın iptal edilmesi, kampanya kapsamı dışında başka bir tarifeye geçmesi, başka bir operatöre geçiş yapması ve faturasız hatta geçmeleri durumunda Tivibu indirimleri devam edecek midir?

Hayır devam etmeyecektir. İki mobil hat referans gösterildiği durumda, Mobil hat referanslarından birinin iptal edilmesi halinde sadece devam eden Mobil Hat Referansının bulunduğu tarife grubunun, referans sayısının 1 olduğu durumda geçerli olan indiriminden faydalandırılacaktır. Tüm referanslarının iptal edilmesi durumunda 39 TL üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.

24 ay hat da değiştiremicez yani ola ki anlaşamadık tarifeyle ilgili.

Tt müşteri temsilcisi aradı,yaz fırsat 8 gb kullanıyordum tivibu için 9 tl ödüyorum,MH Diamond 6gb tarife için güzel fiyat verdi ama tivibu taahhüt var söylediğiniz tarife tivibu için geçerli tarife mi dedim evet dedi,9 tl gelecek değil mi dedi evet dedi,kabul ettim pes peşe tivibu msj geldi taahhüt dışı tarifeye geçtiniz diye 39 tl olacak,6 aydan beri problem cozulemedi tamamen MH hatası olduğunu kabul ediyorlar ama hala dosya inceleniyor, çözüm yolu sunacak arkadaş varmıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpit -- 11 Eylül 2017; 15:34:50 >

• Lütfen Bilen bir arkadaş cevap versin!!

6 Gün önce BAşvurdum 48 saat içinde aranılacak denildi ve aranılmadı defalarca şikayet talebi alınmasına rağmen arayan yok.Acaba bayiden gidip başvurulsa ordan kutu verilip kendimiz kurma olayı varmı acaba

Teşekkür ediyorum
  • tai87 T kullanıcısına yanıt
    Evet bayiden alabilirsiniz. Daha hızlı olur. Self kurulum derseniz kurulum parası da cebinizde kalır.

• aksamki besiktaş macını izleyebilmek icin mac saatine kadar kiralık tivibu go smarta izlemek icin uyelik arıyorum ilgilenenler pm lutfen
  • 24 ay taahhütlü tivibu ev sinema paketi üyeliğim var, 11 ay geçti...süper pakete 39 tl istiyorlar, iptal edip bu pakete geçmek istedim 630 tl cayma bedeli talep ettiler...

Tivibu

• 24 ay taahhütlü tivibu ev sinema paketi üyeliğim var, 11 ay geçti...süper pakete 39 tl istiyorlardı üye olduğum zaman, şimdi iptal edip bu pakete geçmek istedim 630 tl cayma bedeli talep ettiler...

Tivibu

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.