Şimdi Ara

5 TB OneDrive Depolama Alanı Ücretsiz Edinin [Office Öğrenci] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
35
Favori
24.229
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dreaman

aldım denedim oldu. 5tb alan verdi dosya yükledim. 5tb dan düştü inş. sınırsızdır.
    5 tb kapasite bilgisini nereden görebiliriz?
  • befo B kullanıcısına yanıt
    ayarlar (sağ üst buton)- diğer ayarlar - depolama kapasitesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aldık teşekkürler g mail yamuk yaptı hesabı kapattı bakalım Microsoft Napacak

• haklısın toprAAm kullanıcısına yanıt
    niye?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatalhrymer11

ayarlar (sağ üst buton)- diğer ayarlar - depolama kapasitesi
    teşekkürler. ayarlar/diğer ayarlar/depolama ölçümleri şeklinde giriş yaptığımda 1 tb görünüyor. :( neden acaba?
  • aa bende 5120 gb yazıyodu ana konu resminde gözüktüğü gibi acaba yapamadınız mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatalhrymer11 -- 23 Aralık 2019; 11:35:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

niye?
    Gsuite öğrenciye sınırsız alan veriyordu arşiv yapıyordum kapattı hesabı

• quote:

Orijinalden alıntı: fatalhrymer11

aa bende 5120 gb yazıyodu ana konu resminde gözüktüğü gibi acaba yapamadınız mı
    tamadır şimdi oldu. faculty yazandan alınca 1 tb vermişti şimdi student yazandan alınca oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: befo

teşekkürler. ayarlar/diğer ayarlar/depolama ölçümleri şeklinde giriş yaptığımda 1 tb görünüyor. :( neden acaba?

Alıntıları Göster
    Tarayıcı çerezlerini temizle,modem aç kapa ip değiştir.Çünkü birden fazla hesap aldığım için banada 1TB depolama alanı verdi.
  • geçici maile mail gelmiyor. nasıl çözeriz?
  • Parola sıfırlamak mümkün değil dikkat

• geçici maille alıyoruz. bu uzun süreli olmazki. mail şifresi bile değiştirilmiyor.
  • üyelik açılıyor sıkıntı yok. güzel bulmuş çinli kardeşlerimiz. fakat mail hesabı değiştirelemiyor ve uzantıları sabit. microsoft o uzantıları banlarsa dosyalar gidebilir. normalde de aynı uzantı herkeste mevcutsa anca öyle kurtulur hesaplar.
  • Teşekkür ederim kardeşim güzel. Ama patlarsa ya ne olur bütün bilgiler gider mi? yada patlama ihtimali var mı?
  • Doğrulama kodu gelmiyor, nereye gelecek
  • Güzel hafıza veriyor ama indirme yapmak ölüm. 3mbit ile limitli, ne yaptıysam kaldıramadım her yolu denedim.
  • bende sürekli dönüyor birşey olmuyor

• Şu anda size Office masaüstü uygulamalarını içeren bir Office lisansı atanmadı.

hatası alıyorum masaüstü için indirmeye izin vermiyor mobil de sorun yok. Masaüstü kullananlar nasıl hallettiniz acaba ?
  • Dosya yüklemek ölüm 2 gündür 20 gb yükleyebildim masa üstü uygulaması mi yavaş yüklüyor başka bi yolu var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pacasi_camurlu -- 23 Aralık 2019; 21:2:34 >
  • Yöntem çalışıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.