Şimdi Ara

5 TB OneDrive Depolama Alanı Ücretsiz Edinin [Office Öğrenci] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
35
Favori
24.225
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maykrosoft bize 5 TB alan yerine 5 TB hdd verse olmazmı
  • Eğer HDD'yi doldurup onlara teslim ederseniz olabilir.
  • bende 1 tb verdi nerde hata yaptım acaba
  • Birçok mail adresi, birçok farklı bilgisayar ve farklı yerlerden farklı ip adresiyle deniyorum hiçbir şekilde doğrulama kodu gelmiyor maile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Office vermedi bende.
    Tekrar deneyeyim mi?

• doğrulama kodu gelmedi. zaten kayıt olurken 1tb diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onedrive yedekleme nasıl yapılıyor? mesela bazı videoları yüklüyorum fakat C sürücüsü kullanıcılar kısmında yer kaplıyor. Onedrive yükleme yaptıktan sonra sürücülerde yer kaplamaması gerekmiyormu ?
  • mehmet0186 M kullanıcısına yanıt
    İki taraflı eşitleme yapmışsın dostum. Yani pc'ndeki dosyalar onedrive klasöründe gözüküyorsa hem onedrive'da hem de sabit diskinde yer tutuyor demektir. Bu yüzden manuel olarak direkt onedrive'a yüklemeni tavsiye ederim. Ya da onedrive'ın disk ayarlarında bununla ilgili bir ayar vardır muhakkak bi incele istersen.
  • Online satış sitelerinden 5 TB One Drive hesabı satan olmuştur büyük ihtimal ticarete çevirmeyin bence kapanırsa gümler
  • Agkadaşlar onedrive iOS versiyonunu indirdim telefonuma. Yedeklemeyi dosyalarım üzerinden buraya yapıyorum. Ancak şuan kullanılan alan 900 küsür MB olarak görünüyor. Oysa ben aldığım yedekler telefonumda kalsın istemiyordum. Bunun bir ayarı var mı?

• aynı durum bilgisayarda mevcut
  • 5 TB OneDrive Depolama Alanı Ücretsiz Edinin [Office Öğrenci]

kullanıyorum çok da memnunum her şeyi yedekliyorum. 2 yıldır filan açık bende.
  • Güncel yöntem çalışıyor.
  • office uygulamasını masaüstünde kullanabilen var mı ? ios da açılıyor ama masaüstü için lisans vermiyor
  • Şu anda size Office masaüstü uygulamalarını içeren bir Office lisansı atanmadı. Kuruluşunuz için Office'i nasıl edinebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için yöneticinizle iletişim kurun.

office vermedi yav neden?
  • Hocam bu zaten office 365 A1 paketi adı altında ücretsiz bir servis. Okul kurumunun Ofis 365 A1 paketindeyse bu okulun öğretmenleri ve öğrencileri ücretsiz olarak hesap açarak kullanabiliyorlar. Fakat burada okul kurumundan ziyade biri readmail.net hesabı üzerinden okul gibi göstererek hileli bir şekilde açmış ve herkesin faydalanmasını sağlamış. bu domainin süresi dolduktan sonra sunucu DNS bağlantıları kesilirse burdan açılan tüm hesaplar çöp olabilir. Riskli önemli dosyalarınızı yükleyip saklamanızı önermiyorum.
  • Okuduğum fakültenin mailini nasıl alabilirim acaba

• Deniyorum simdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zamanında tüm arşivimi bu onedrive'a yüklemiştim böyle bedava bir fırsat vardı. Bir kaç sene sonra bir girdim baktım fotoğraflarımın hiçbiri yok meğersem 3. senenin sonunda ücretli olmuş, gitti çocukluk anılarım. Şimdi onedrive'ı görünce aklıma geldi yine üzüldüm :(
  • 5tb alindi tesekkurler 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.