Şimdi Ara

5+1ses sistemi inca 6800 nasıl sizce veya hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5+1ses sistemi inca 6800 nasıl sizce veya hangisini alayım?
    bana acil tavsiye verin yoksa vestel vht 160 ses sitemi olan 5+1 i alacağım
    200.000.000 Tl peşin...

• CREATİVE
  • CREATİVE al
  • inca ile ilgili ayrıntılı bir topic vardı coconur un açtığı oraya bir göz at istersen
  • creative ama hangisini alayım?
    marka model ben su anda 200-220 milyon verebilirim
    ınca 6800 ü ve vestel vht 160 tavsiye edenler var bana tam anlatarak önerirseniz memnun olurum
    saygılarımla...
  • Kesinlikle creative.i önermiyorum. Fiyatına göre hem performansı hem de kalitesi düşük. Inca 6800 ve Vestel VHT-160 kesinlikle daha kaliteli ürünler. Özellikle VESTEL.in servis ağını göz önüne almak gerekir.
  • vestelin ses sistemleri forumda pek tutulmamıstı bilgine...
  • Komik gelebilir ama bende Show IHOO MT5.1 var. 150w civarı ama hayvan ötesi ses veriyo ev sallanıyo açıkcası. digital ve AC3 desteği var. combo bişi 200 civarı ama gerçekten iyi bi olay. servis garantisi güzel. (ayrıca türk malı) :) çok memnunum ayrıca dvd de umulandan iyi ses verio. Istege baglı kendi kolonlarını cıkartıp midbası yuksek kolon baglarsanda amfiisine ses dahada abarıyo. en azından ucuz yani :)
  • Vestelden uzak dur. Philips al. Hem de gözü kapalı.
  • zihnigonen +1 hizlisistem in sayfasina fln bak orda var...
  • MicroLab 5500watt..
  • creative 6600 6.1
    şahsen kendim kullanıyorum acaip de memnunum
  • Yine herkes ayrı telden çalmış...Arkadaşlar ortak noktada buluşmak lazım...
  • Üstad ben Inca 6800/1 5+1 aldım. Yaklaşık bir ay oluyo. makinada anakart üstünde ac 97 ses kartı vardı. E tabe bu hoparlörle ac 97 olur mu lan deyip bi de zoltrix nightingale aldım. Üstad, Inca digital değil (arkadaşların sölediğine göre dvd direkt bağlanamıyomuş. dvd im olmadıı için hiç düşünmedim bile bunu). Sistem 5+1. Arka hoparlörler için ayaklıkla geliyor. Uzaktan kumandalı ve tüm fonksiyonlara kumanda edilebiliyor. Subwofer üzerindeki kontrol düğmeleri gayet şık ve küçük. Power dümesi hariç hepsi dokunmatik. Tüm kablolar yeterli sayıda ve yeterli uzunlukta. Gelelim aldığım sese. Eskiden bende turando 4+1 vardı. İkisini kıyaslamak bile mümkün değil. Sesi son seviyeye kadar açsam bile (bası kısmak zorunda kalıyorum dehşet bağırıyo çünkü) çatlama cızırdama filan olmuyo. (gerçi sesi sonuna kadar açamıyos komşular canımıza okuycaklar valla). Toplam 79 ses seviyesi var. 60 dan yukarı çıkmak pek mümkün olmuyor açıkçası. Yüksek kalitede kaydedilmiş mp3 lerde, filmlerde ve oyunlarda mükemmel (bana göre yani) ses alıyorum. Hoparlör ve ses kartı ile ilgili ayrıntıları aşağıdaki topicte bulabilirsin. saygılar.
    http://forum.donanimhaber.com/topic.asp?TOPIC_ID=47163

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.