Yüzbaşı
10 Eylül 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 10 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar!
elimde bir icat var. usbden çalışmakta. ancak bu alete ait yazılımların çoğu comm port destekli.
bir takım arkadaşlar usb yi comm a çevir gibi gereksiz bi parça almamı söyledi. ancak hatırladığım kadarıyla bi program var. sanal olarak usb yi comm a çeviriyo.
peki nerden bulabilirim bu programı. yada windows'u yanıltıp usb'yi comm olarak nasıl gösterebilirim?
arkadaşlar bende bi oyun var. bu oyunu ikitane monitörde oynamak istiyoruz. gereken ayarlar yapılı ancak windows izin vermiyor 2. oyunu açmama. bunun bir yöntemi varmıdır. varsa nedir. çok teşekkür ederim.
arkadaslar yarina acilen bir 17" crt almam gerekiyor. photoshop uygulamarinda kullanacagim.
fazla param yok 100 110 dolar verebilecegim. photoshop uygulamalarim icin iyi olabilecek ve ucuz etin yahnisi modunda olmayan bir monitor onerebilirmisiniz?

yada bana bir link verebilirmisiniz arastirmam icin.
simdiden tesekkurler
arkadaşlar internette dolaştırm baktım genel fiyat s500 için 270 ytl kdv dahil.
yanında 1 gb sd veriyorlar ki bu da zaten 20 milyonluk bişi kafa karıştırmasın.
bazı sitelerde 230 ytl ye kadar düşmüş fiyatı bunun.
istanbulda bunu ucuza alabileceğim bir yer biliyormusunuz?
gold eksen ve teknosalarda fiyat hep 3+- 270.

saygılarımla.
(hp kameram bozuldu. çok pahalıya geliyo tamiri ondan alcam yeni)
Slm arkadaşlar.
Benim hp photosmart 635 kameram var.
lens bi kaza sonucu kırıldı ve tamiri mümkün deil. yeni lens gerekiyor.
zoom mekanizmasıyla beraber bozuldu. Hp teknik servisi benden 20 dolar "hoşgeldin" parası istiyor.
yaptırsamda yaptırmasamda 20$ gidecekmiş benden öyle dediler. kamera zaten 2.1mp satsam 50 milyon anca eder. ne yapmam lazım görüşlerinize açığım...
arkadaşlar hp kameram var. garanti dışı. photosmart 635.
lensi bir kaza sonucu kırıldı. ve bu lens haricinde sanırım takacak bir şey yok.
hp servisi benden sadece sorunun ne olduğunu öğrenmek için 20 dolar istiyor. ki sorun ortada. lens lazım ve çok basit bi işlem. yaptırmasam da 20 dolar onlara kalacakmış. ne yapmam gerekiyor. kamera astarı yüzünden pahalıya geliyor.

bildiğiniz bir hp kamera tamircisi (sakin hp servisi demeyin!) varmı?
ya da ne yapılabilir.
teşekkürler
Hocalar bana proxy lazim. bana iyi ping verecek proxy lazım. proxy listelerinin iyi bir programı varmıdır? varsa nedir.
Arkadaslar! elimdeki linksys wireless wmp54g icin bir tool aramaktayim. aslina bakilirsa bir model icin deil genel bir tool ariyorum. nasil birseyler onerirsiniz?

arkadaslarimdaki wirelesslere de kullanacagiz. yani genel olarak noise level signal strengt ve benzeri olaylari kontrol ve inceleme amacli. (linksys software'i yetersiz kaliyor.)

simdiden tesekkürler.
arkadaslar adi gecen monitor ne olsun alacagim...
lcd ye para yetmez :D

tesekkurler.
fiyat verirseniz de iyi olur.
arkadaslar her turlu program music vs. indirebilecegim emule haricinde bi p2p var mi onerebileceginiz? (sanki emule en iyisi gibi oldu ama herkes onu oneriyo o yuzden baska dedim...)

kullanici sayisi yuksek bi prog. olursa iyi olur.
Hakkında
Forum İmzası:
kural dışı imza
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 619
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 36.587 (Bu ay: 271)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.