Şimdi Ara

5.1 Güncellemesi zil sesini iyice kıstı..!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
3.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ip4 kullanıyorum yeni güncellemeyle beraber dışarıya verilen seste bariz kısılma oldu. Güncellemeyi diğer modellerde kurup deneyen varmı?

• Doğru olabilir sarj süresinin daha uzun gitmesi için yapılmış ufak bir hiledir

Ama sunu söyleyebilirim 4s şarjım %100 de ışık ayarı en kısık ayarda sürekli internette dolaştım %99 a 27 dakikada düştü

Sarj olayı süper olmuş çok memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 9 Mart 2012; 9:24:03 >
  • Hocam 3GSde daha fazla çıkıyor gibi geldi.
  • Bendede değişme yok bence sana öyle geliyor
  • Değişme falan yok size öyle geliyor
  • Hiçbir değişiklik yok zil sesinde. Problem de yok.
  • Hocam bende 4s kullanıyorum bende sizin gibi düşünüyorum sanırım ses seviyesini düşürmüşler. Şarj olayı da süper olmuş
  • Biraz kısılmış bencede..

Bir de internet paylaşımı menü olarak var ama paylaştırma çalışmıyor.Sadece USB'den çalışıyor.Oysaki bundan önce ne güzel kullanıyordum...
  • bendede zil sesi kısılmış hem alarm hem normal de şarzda da öyle aman aman bi iyileşme yok
  • Forumda epey konu falanda var genelde bi ses dusmesi var sanirim. Olmayan arkadaslar telefonlari yeni galiba :)) ipad kullanicilari da deneyimlerini paylasirsa bi kiyasta ordan yapabilirz ;)
  • bende de 4s var.seste biraz düşüklük var.uygulamalarda falan normal ama telefon çalınca ses az eskisine göre
  • aynı sorun bendede var arkadaşlar 5.0.1 ile karşılaştırdım seste baya bi kısılma var.
  • Bende güncellemeyi yaptıktan sonra bariz bir ses kısılması fark ettim. yolda yürürken duyamaz oldum sesini :/ (4s kullanıyorum)
  • Ses kısılması bende de var.İfle dosya sistemiden ses için birşeyler yapılmaz mı acaba?Dışarda duyulmuyor :(
  • Boyle sacmalik da ilk defa duyuyorum. Sarj iyi gitsin diye ses mi kisilirmiş ya
  • evet sesi kısılmış
  • kesinlikle sesi kısmışlar. dün dışarda biraz gürültülü yerde telefon elimdeyken çaldı zar zor duydum. titremese ekrana da bakmıyor olsam her halde anlamazdım telefonun çaldığını. zaten iphone larda hoparlör sesi çok kuvvetli değildi daha da azaltmaları bence iyi olmamış.
  • ve 1 şey sormak istiyorum. telefonunuzdan bakıp yazabilirseniz çok sevinirim. zil seslerine giriyorum KSİLİFON kullanıyorum zil sesi olarak. ses yüksekliğini ayarlama da en sonuna getiririyorum hani çalıyor ya o sırada ses ne kadar çıkıyor diye. o sırada melodi çalıyor ama tamamlanmıyor yarısında duruyor. sizde de öyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yarkan88

ve 1 şey sormak istiyorum. telefonunuzdan bakıp yazabilirseniz çok sevinirim. zil seslerine giriyorum KSİLİFON kullanıyorum zil sesi olarak. ses yüksekliğini ayarlama da en sonuna getiririyorum hani çalıyor ya o sırada ses ne kadar çıkıyor diye. o sırada melodi çalıyor ama tamamlanmıyor yarısında duruyor. sizde de öyle mi?

evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: muticoo

ip4 kullanıyorum yeni güncellemeyle beraber dışarıya verilen seste bariz kısılma oldu. Güncellemeyi diğer modellerde kurup deneyen varmı?

5.1 i yüklemedim henuz ama 5.0.1 yüklü 2 iphone 4 den birnin seni digerinden daha az cıkmaya basladı. sebebini anlamadım. benim telefonumun sesi arkadasınkinin %50 kadar neredeyse...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.