Şimdi Ara

fizy,spotify ile karşılaştırıldığında nasıldır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
13.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kalite olarak aralarında çok büyük fark varmıdır.

fizy nin avantajlarından biri; turkcell abonesiyseniz fizy de dinlediğiniz müzikler internet kotanızı etkilemiyor.

ama spotify indirsem internetimide bir hayli götürür diye düşünüyorum.Günde ortalama 4-5 saat müzik dinleyen biriyim sizce ayda kaç gb harcamış olurum ona göre spotify mı olacak karar vereceğim.Gerçi fizy den vazgeçersem apple müzik alternatifide çıkıyor.

• Spotify'ın arşivi daha geniş Fizy'ye göre fakat genellikle Türkçe şarkılar dinliyorsanız fizy veya spotify farketmez.Bende çok araştırdım bu konuyu şu anda spotify kullanıyorum.İnternet durumunu da wifi üzerinden şarkıları indiriyorum öyle dinliyorum.
  • indirdiklerimizi sonradan silebiliyormuyuz telefondan rahatça

diyelim ki mayısta abone oldum 1 aylık 15-20 tanede müzik indirdim haziran ayındada olmadım diyelim o müzikler nereye gidiyor otomatik siliniyormu

@Provecticas @neyseneya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pomelo -- 29 Mart 2018; 2:6:20 >
  • fizy ye bulaşma kardeşim. türkçe şarkılarda zaten neredeyse elle tutulur albüm kalmadı. 2 ay öncesine kadar vardı. sanırım spotify ile anlaştılar. mesela sezen aksu nun butun albümleri varken şimdi sanırım 3-4 tanesi var. ses kalitesi için ayrıca para ödeyeceğini de unutma turkcell'li de olsan. spotify den şaşma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyseneya -- 29 Mart 2018; 2:1:50 >
  • neyseneya kullanıcısına yanıt
    nasıl sonradan ek paramı istiyor turkcell kaliteye göre@neyseneya genelde en yüksek kalitede 1 müzik kaç mb eder spotify dakı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pomelo -- 29 Mart 2018; 2:4:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pomelo

nasıl sonradan ek paramı istiyor turkcell kaliteye göre@neyseneya

evet. yoksa şarkıları 320 kbps dinleyemezsin. 64 kbps dinlersin.
  • pomelo P kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla silebilirsin sıkıntı olmaz.Aboneliğin bittiği anda siliniyor diye biliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • neyseneya kullanıcısına yanıt
    kaç lira ödemek gerektiği nerde yazıyo@neyseneya bilmiyodum söylediğin iyi oldu sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: pomelo

kaç lira ödemek gerektiği nerde yazıyo@neyseneya bilmiyodum söylediğin iyi oldu sağol

uygulama içinde göreceksin ayarlarda. turkcell premium üyesiydim 4 tl. ödüyordum ayda 320 dinlemek için. diğerleri kaç ödüyor bilmiyorum.
  • Çöp bir program şarkılar 30 saniye bazı albümler yok equlayzır yok
    3 lira daha ver öğrenciysen spotify al
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkengin

Çöp bir program şarkılar 30 saniye bazı albümler yok equlayzır yok

turkcell'lilere 30 saniye değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neyseneya

quote:

her şarkı değil ama yabancılar ve bi kaç Türkçe şarkı 30 saniye premium üyleikle denedim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neyseneya

quote:

her şarkı değil ama yabancılar ve bi kaç Türkçe şarkı 30 saniye premium üyleikle denedim

doğrudur, ben denk gelmemiştim.
  • Turkcell platinum paketi kapsaminda kullandim bir sure. Yukarda yazildigi gibi ses kalitesi icin ekstra ucret talep eden bir zihniyet. Daha sonra 30 saniye muhabbeti cikti ve sildim gitti. Pc’de de calismamaya baslamisti tarayicida, player’larinda sikinti var. Sonuc olarak cop bir program uzak durun derim.

Tam bu esnada apple music 3 ay ucretsiz dene dedi, ona bakiniyorum simdi, fena degil gibi. Spotify zaten iyi, ikisinden birine yonelin bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • günde 4-5 saat müzik dinlemek, yazık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarifem devam ederken utanmazlar ekstra 5 tl ver premium üye ol diyor bazı şarkıları bu yüzden 30 sn yapmışlar. halbuki biz bir yıllık taahhüt verdik içinde de fizy bedava diye yorum sizin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tidal daha iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • google dan araştır tutu/appvalley/tweakbox/ üzerinden haftalık sertifkalarla yeniden kurarsın premium deezer++/spotify++/soundcloud++/youtube++ kullanırsın

sadece çevrimdışı özellğini kullanamazsınz.
  • Kesinlikle haklısınız bu terbiyesizlikten başka birşey değil her nekadar en başta taahhüt ederek geçmiş ve sözleşme ortasında içeriği değiştirmiş olsalarda muhtemelen bizlerin okudum diyerek işaretlediğimiz o sözleşme maddelerinin içine koyuşlardır bu değişiklik hakını. Sonuçta milleti kazıklamaktan başka birşey değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.