Şimdi Ara

5.000 TL ALTI GELİRİ OLANA DESTEK KREDİSİ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.867
Cevap
97
Favori
1.448.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Milyonlar başvurmuştur illaki cevap geç gelecek. Sistem şişmiştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Bana olumlu gördükleri kişilerden, SGK hizmet dökümü maaş bandrolü şubeye gelirken getirmelerini isteyeceklermiş gibi geliyor. Mevcut müşterilerinden de mail yoluyla isteyebilir paranın hesabına geçmesi için. Yani SGK olmayana vermeyecekler gibi geliyor

Alıntıları Göster
    20 Milyar ayrılmış kredi için. Başvuru numrasından anlayacağım üzere yarım günde 250 Bin kişiyi geçmiş.

250.000*10.000 Hesapla yani.

Herkese verilmeyecek tabiki de. Uğraştıracaklar evrak mevrak.

• David Levien kullanıcısına yanıt
    desene kredi bile alamaycağız. arkadaşların yazdıkları gibi kredi ile dolar alacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Levien

20 Milyar ayrılmış kredi için. Başvuru numrasından anlayacağım üzere yarım günde 250 Bin kişiyi geçmiş.

250.000*10.000 Hesapla yani.

Herkese verilmeyecek tabiki de. Uğraştıracaklar evrak mevrak.

Alıntıları Göster
    Herkes 10.000 çekmeyecek, hadi 500.000 kişi diyelim totalde ama 2 milyon kişi başvuracak yani 1.5 milyon kişi red alacak her başvuran alamayacak yapacak birşey yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olgi

desene kredi bile alamaycağız. arkadaşların yazdıkları gibi kredi ile dolar alacaklar.
    Arkadaşım memur tek başına yaşıyor 4500 Maaşı var, borcu yok 1 Kuruş, yarın lazım olur diye 10.000 Başvurdu. Bunun gibi binlerce insan vardır ''lazım olmadığı halde'' bu krediden faydalanan. Ben esnafım ne yapacağım şimdi.
  • umarım çıkmaz halimize bakın devletten dilenci gibi para istiyor 2 ay bile idare edemiyorlar.
  • Arkadaşlar bir sorum olcak. Diyelim kredi çıktı aldık. Ödeme esnasında istediğimiz herhangi bir ayda krediyi komple kapatabilir miyiz ? Bunda bir engel yoktur heralde.

30 ay ode öde can sıkar :)

• Bore kullanıcısına yanıt
    internet şubesinden ya bankalardan yapabilirsin. anasayfada yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: WSniper10

Arkadaşlar bir sorum olcak. Diyelim kredi çıktı aldık. Ödeme esnasında istediğimiz herhangi bir ayda krediyi komple kapatabilir miyiz ? Bunda bir engel yoktur heralde.

30 ay ode öde can sıkar :)
    Bunu bende sordum sonuçta erken ödeyince total rakamdan da kar ediyorsun faiz düştüğü için . Banka müşteri temsilcisi bilmiyordu cevabı eveledi geveledi internet sitesinde detaylı bilgi var dedi . Sonuçta normal kredi , erken ödenip kapanabilir erkenden .
  • WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    al hacı al sende dolar al , amaç belli bişey olmaz tabi

Tek seferde kapatırsanız 30 aydaki toplam faizi alabilirler

geri kalan günlerin krediyi faizsiz olarak erken kapatma hakkın var.
  • Cloud Nine kullanıcısına yanıt
    Ne teminatım var nede çok zenginim maaşım 3000 TL civarında daha önce çekmiş olduğum ihtiyaç kredilerini geç ödediğim için kredi notum 500 civarına düştü buna rağmen hem kredi hemde yüksek miktarlı kredi kartı alabildim bunun tek nedeni yukarıda yazdığım gibi bankanın verdiği borcu alabileceğini bilmeseydi kendinizden bu kadar emin konuşmanız çok saçma ben kendim çektiğim halde siz çıkmış çekemezsiniz diyorsunuz gerçekten gülüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zenmate -- 1 Nisan 2020; 17:51:16 >
  • zenmate kullanıcısına yanıt
    anladığım kadarıyla şube müdürü onaylamıştır..yüksek meblalarda onların onaylama yetkisi var...eski bankacı olduğum için biliyorum
  • Bence büyük bir çoğunluğa kredi verilecek çünkü 6 ay sonra müşterilerin ödememesi durumunda bankaya devlet garantisi var yani banka için hava hoş.

• 8 tane kredim var , toplam 90k işten ayrılalı 5 ay oldu , 15 gün önce teb kredi verdi 1.6 dan yapıştırdım hemen ,
    borsaya daldım ilk kez 23 ten pgss
    17 yaşında bir yeğenim var 0,13 ten ripple aldı 3 ü gördü satmadı , öyle az bir rakam değil bu arada babası destek oldu bende onayladım , tabi 3 ü görünce hemen reklam oldu çevresinden bir çok yakını üst seviyelerden girdi sonuç hepsi hüsran ama , 17 yaşında bir çocuk bu forumda kimsenin göremeyeceği bir rakamı gördü ,
    17 yaşındaki o yeğenim bana şöyle bir şey söylemişti okulda öğrenmiş
    " aptallar para için çalışır , biraz akıllılar para ile insan çalıştırır, daha akıllılar parayı çalıştırır " kime ait değil bilmiyorum ama ünlü bir

• opaksu91 O kullanıcısına yanıt
    Bu konuda kimin işlemi incelediğini bilmiyorum ben başvurumu internet bankacılığı üzerinden yapmıştım kart başvurusunu yaparken çalışacağım banka şubesi olarak maaş aldığım şubeyi seçmiştim ondan olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenmate

Ne teminatım var nede çok zenginim maaşım 3000 TL civarında daha önce çekmiş olduğum ihtiyaç kredilerini geç ödediğim için kredi notum 500 civarına düştü buna rağmen hem kredi hemde yüksek miktarlı kredi kartı alabildim bunun tek nedeni yukarıda yazdığım gibi bankanın verdiği borcu alabileceğini bilmeseydi kendinizden bu kadar emin konuşmanız çok saçma ben kendim çektiğim halde siz çıkmış çekemezsiniz diyorsunuz gerçekten gülüyorum
    Cekemezsiniz diyorum hala :)
    Ve sizede inanmıyorum maalesef.
    O kredi notunuzla kredi vs alamazsınız maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cptposeidon C kullanıcısına yanıt
    borsadaki düşüşü diyosun galiba kaç para zarar etmişler ki ? burada miktar önemli

10 000 20 000 tl bişey değil
  • Cloud Nine kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katılıyorum burda milleti trolleyen veleti teki ciddiye almayın

yanımda konuşsa yere uzatırım
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.