Şimdi Ara

5.000 TL ALTI GELİRİ OLANA DESTEK KREDİSİ (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.867
Cevap
98
Favori
1.448.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende başvurdum ziraatten. Ama hesabım yok bankada. Umarım bir sıkıntı çıkmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu puanla bana verirlermi iyi diyorlar ama şuan sigorta yok.
    5.000 TL ALTI GELİRİ OLANA DESTEK KREDİSİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekmek arası melemen -- 1 Nisan 2020; 19:35:59 >
  • Başvuru yaptım bakalım. Umarım çıkar

• HOLYMANIAC kullanıcısına yanıt
    Üstad sabah başvurmuştum ben. Yaklaşık 1 saat öncede vakıfbanktan bildiri geldi. Bildiriye tıkladım mobil uygulamaya girdim . Bireysel kredi yazısı geldi aşağısındada ön sözleşme kutusu işaretledim gönderdim o kadar. Keşke alsaydım görüntüsünü .

• 0110engin kullanıcısına yanıt
    Bize çıkmaz dostum pederde albay bekarım 5 yazdım 😂

• onurguner kullanıcısına yanıt
    normalde vakıfbank müşterisimisiniz ?
    sicil vs var mı ? bu detayları biraz daha açarsanız burada ki bilgi kirliliğini temizleyip forumdaki bu konuyu merak eden arkadaşlarıda aydınlatmış olacaksınız....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavikıs

yiyosa bi dene hadi göreyim seni hadi

hapsi boylarsın hırsızlık gasp v.s o işler eskidendi artık bitti
    Aclikla sinaninca sende calarsin.

Ben telefon tv vs demiyorum.

Gidadan bahsediyorum.

• Beyler puanım 1568 findeks üstte resimli attım iyi yazıyor başvurdun sizce verirlermi sigortam yok? Cevap verirseniz anlayan arkadaşlar sevinirim.

• Ekmek arası melemen kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşim sigortan yok ise düzenli gelirinde yok demek ki yanlışmıyım ? Banka neden geliri olmayana peyderpeye para versin ? Puanın gayet güzel sigortalı olsan bu puana kredi her türlü alırsın.

Not: Banka değerlendirmesi nasıl olcak bilmiyorum ama sigortaya bakmaksızın puana bakıp verir ise başvur rahat alırsın krediyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THERUMMER -- 1 Nisan 2020; 20:6:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: THERUMMER

Güzel kardeşim sigortan yok ise düzenli gelirinde yok demek ki yanlışmıyım ? Banka neden geliri olmayana peyderpeye para versin ? Puanın gayet güzel sigortalı olsan bu puana kredi her türlü alırsın.

Not: Banka değerlendirmesi nasıl olcak bilmiyorum ama sigortaya bakmaksızın puana bakıp verir ise başvur rahat alırsın krediyi.
    Puanım iyi ama sigortalı olmadığım için redmi gelir yani hocam?

• quote:

Bu kesin bilgi değil.

Az önce de yazdım, Tebden 4, Akbanktan 1 Kredi çektim 1.5 Yıl sürede zarfında, hiçbirinde sigortam yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekmek arası melemen

Puanım iyi ama sigortalı olmadığım için redmi gelir yani hocam?

Alıntıları Göster
    Evet puanınız güzel ama kefil ile veya teminat gösterirseniz kredi alırsınız sigortanız olmamasından dolayı bu şekilde ilerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: HOLYMANIAC

normalde vakıfbank müşterisimisiniz ?
    sicil vs var mı ? bu detayları biraz daha açarsanız burada ki bilgi kirliliğini temizleyip forumdaki bu konuyu merak eden arkadaşlarıda aydınlatmış olacaksınız....
    Evet vakıfbank müşterisiyim.
    Birde ben farklı olarak mobil uygulamadan sgk barkodlu belgemi de yolladım. Uygulamayı kurcalarken görmüştüm .

• quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

Evet vakıfbank müşterisiyim.
    Birde ben farklı olarak mobil uygulamadan sgk barkodlu belgemi de yolladım. Uygulamayı kurcalarken görmüştüm .

Alıntıları Göster
    Aninda kredidir sizinki daha destek kredileri sonuclanmadi hicbir yerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • THERUMMER T kullanıcısına yanıt
    Başvurdum hocam Vakıfbank sms ile bakalım 2 kredim var vermezler sigorta yok puan iyi ama bakalım şansa. İşin kötüsü red gelirse puanda düşer dimi hocam?

• quote:

Evet puanınız güzel ama kefil ile veya teminat gösterirseniz kredi alırsınız sigortanız olmamasından dolayı bu şekilde ilerler.

Alıntıları Göster
    Kefil bulamam hocam teminat zaten yok o zaman red gelir bakalım.

• Tüm kamu bankaları ortak kredi verecek onun için zaten bir bankadan başvuru hakkı var büyük ihtimal bankalar toplaşıp başvuruları ortak kabul veya red edecek yani ortaklaşıp kriterler şartlar değerlendirmeler yapılacak sınırsız değil kredi ve daha başvuru almayan bankalar var.

• Nasıl kucaga alacaklarını şaşırdılar.. Bizim millette kucaga gelmeye meraklı gibi adamın var 1200 TL maaşı 70 yaşında çalışmıyor kredi almaya gitmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

Nasıl kucaga alacaklarını şaşırdılar.. Bizim millette kucaga gelmeye meraklı gibi adamın var 1200 TL maaşı 70 yaşında çalışmıyor kredi almaya gitmiş
    Az önce foxtaki herifi diyosun bende gördüm

• Bu 10.000TL’yi 6 ay ertelemeli olarak toplam 36ay vade ile geri ödediğimizde faizli toplam geri ödeme tutarı nedir arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.