Şimdi Ara

5.000 TL ALTI GELİRİ OLANA DESTEK KREDİSİ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.867
Cevap
98
Favori
1.448.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İstediğiniz şeye inanabilirsiniz sadece yazdığınız mesajı okuyan başka birileri varsa yazdığınız mesajdaki yanlış bilgiler ile işlem yapmasın diye yazdım ben
  • Öğrenciyim kyk alıyorum, 3 yıl part time çalıştım şuan çalışmıyorum. Olaylardan önce günlük işlerde çalışıp kendimi idame ettiriyordum. Olaylardan sonra iş güç kesildi ve ödemelerim geliyor ufak ufak, bunun için başvurdum bu krediye. Kredi notum 1000-1100 arası çıkarsa burdan bildireceğim fakat pek umudum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: opaksu91

aralıkta notum 1450ydi 15.000 TL kredi çektim notum 1107 ye düştü..ve 3 aydır notum hiç değişmedi..düzenli ödediğim halde..5 yıldır 1 kere olsun hiçbirseyden gecikmeye girmedim..Findeksi aradım 3 aydır notum aynı diye onlarda yeni kredi çektiğinizden 3 -4 ay banka gözlemliyormus..inş bu 4.ay olcak 2-3 güne kredi notum güncellenir yükselir ins.
    Kredi notunu nerden öğrenebilirim ücretsiz olarak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dimontales kullanıcısına yanıt
    Telefonunuzdan FİNDEKS uygulamasını indirin..sanırım ilk defa kullanacaksınız..üye olun 3 gün ücretsiz notu verecektir size...webden olmaz..mobilden gireceksiniz
  • Cloud Nine kullanıcısına yanıt
    Banka geri alacağı krediyi verir deneyebilirsiniz malikaneniz varsa onu ipotek karşılığı her türlü 100.000 tl kredi alabilirsiniz.
    Bu kredilerde çok fazla detay yok kgf kefaleti olacaksa kampanya kapsamındakilere, herkeze kredi verirler.
    kgf neye göre kefalet vercek birçok belirsiz konu var.

• 7.500 tl benim maaş bize vurmadı

• Kredi notum 1532 çıktı. Başvurayım mı diye düşünüyorum ama SGK yok maalesef

• kadir3461 kullanıcısına yanıt
    yiyosa bi dene hadi göreyim seni hadi

hapsi boylarsın hırsızlık gasp v.s o işler eskidendi artık bitti
  • dimontales kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz olarak sadece halkbank veriyor sadece bunun için hesap açtım ordan istediniz kadar veriyor aynı ay içinde 2-3 tane bile tek seferlikse findeksin mobil uygulaması kampanyasından faydalanabilirsiniz.

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    bu puana teb verir ama önce tebden şubeden hesap açıp, 1-2 gün sonra cepten kredi istemeniz gerekiyor. sigorta şart değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus14533

Bizim maasimiz değişiyor ay bazında
    Operasyon parası falan olmadığı takdirde doğu tazminati ile 6 küsür operasyon olunca 10 olabiliyor.
    hane gelirine kaç yazdın peki dostum? 6 yazdıysan ve çıkarsa ben de biraz ümitlenip başvururum
  • David Levien kullanıcısına yanıt
    Hocam daha önce TEB vermemişti cep telefonu alırken mağaza işinde başvurmuştuk. Ama ingbank verdi ve ödeyip kapattım krediyi, geçen yaz ingbank cep şubesinden kredi başvurusu yaptım. Kredi yine çıktı ama SGK olmadığı için parayı hesaba yatırmadılar. Üstelik cihaz alırken de SGK yoktu ama yinede onayı vermişti ingbank ben de cihazı almıştım. Yani sistem bir tuhaf o yüzden emin olamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 1 Nisan 2020; 19:3:46 >
  • Ben başvurdum. Az öncede vakıfbank mobile bi uygulama geldi. Kafam yerinde değildi onayladım ön sözleşme gibi bişeydi yolladım.

• 10 bin tl yazacagıma , bin tl olarak basvuru yaptım.
  • İnternetten başvuruyu yaptık değerlendirme sonucu gelecekmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onurguner kullanıcısına yanıt
    Detay verebilirmisin tam anlaşılmıyor yazdıkların...
  • Ya bu yardımlar devlet çalışanlarına olmamalı onlarin maaşlarında bir akşama olmuyor ki.
    Yardımlar esnaf ve özel sektöre gelmesi gerekli bence

• Alin ucuz kredileri iPhone alırsınız 3 yıl ödemeli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.