Şimdi Ara

5.000 TL ALTI GELİRİ OLANA DESTEK KREDİSİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.867
Cevap
98
Favori
1.448.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabah 9.22 de basvurdum hala cevap yok.

Vakifbank.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakıfbank dün gece açmış sistemi ilk banka...Gece 2 de başvuru yapıp halen dönüş almamışlar var....
  • opaksu91 O kullanıcısına yanıt
    Benimde aylık 100 civarı artıyodu önceden borç çok fazla oldundan artmaya bilir ama borçlulukta etkiliyor

• HOLYMANIAC kullanıcısına yanıt
    ben gece 3:51 gibi başvurdum çıt ses yok.
    hiç bir bankayla sorunda yaşamadım ödemelerim hep düzenli.
    biz özel sektöre zaten devlet bankası üvey evlat muamelesi yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hane geliri 4.000₺
    10bin için başvurduk ne diyecek bekliyoruz.

Ssk filan yok.

• onur1301 kullanıcısına yanıt
    Mebla önemli çeken kişiye göre 3-5 kartı olan 100.000 ev kredisi olan birisi 2.000 tl yeni kredi çekse düşmez ama senin sadece 1.000 tl kartın var limiti banka 2.000 tl yaptı 500 not düşer.

• cono01 kullanıcısına yanıt
    birde borc ve limit oranina bakiliyor..benim suan %70 anca odedikce aciliyor

• Başvurduk bakalım.
  • Bence gelen talebe göre değerlendirecekler arkadaşlar. Eğer başvuru beklediklerinden az olursa herkese vermeye çalışabilirler. Çok olursa biraz eleme yapacaklar sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: zenmate

Hocam yanlış bilgi ile insanları yanıltmayın benim kredi notum 500 civarında olduğu halde Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi çektim kasım ayında ve kredi taksitimini bitirmeden 13.000 TL limitli kredi kartı aldım. Bankalar gelen talepleri sadece kredi notu üzerinden değerlendirmezler temelde banka verdiği krediyi geri alabileceği müşterilere kredi verir bunuda sadece kredi notu ile ölçmezler
    Size maalesef inanmıyorum kusura bakmayın. Beni inandırma gibi bir derdinizde yok zaten bunada emin olabilirsiniz.
    500 kredi notuyla kredi çekmenize imkan yok. Üstelik borç bitmeden 13.000 TL limitli kart aldığınızı söylüyorsunuz.
    Ya banka sizi çok zengin gördü, ya teminatlarınız çok fazla

Üstelik yanlış bilgi ile insanları yanıltmayın demişsiniz.
    Yıllardır bilinen şeyler nasıl yanlış bilgi oldu şu an ben bunu anlamadım.

Bir süre özel bankada krediler bölümünde çalışmış birisi olarak size kendimden emin konuşuyorum.

Size 500 puan ile iyi kredi çekmeler ve iyi kredi kartı almalar diliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekmek arası melemen

hocam o zaman bunun anlamı ne diğer kredilerden hiçbir farkı yok. zaten benim kredi norum yüksek belli bir gelirim varsa ben neden buna muhtaç olim? örenek benim kuzen adamın bir geliri yok bekar bu adama vermeleri laızm ki o zaman dityim ya bak gerçekten zor durumda olanlara kredi veriyorlar.
    İyide hocam siz geliri olmayan birine borç verirmisiniz?

3 Ay erteleme yapıcaz şöyleyiz böyleyiz şöyle milletin yanındayız böyle milletin yanındayız dediler devlet bankasıyız dediler onlar bile faiz peşindeler.
    Bu bankalar sizce hiçbir geliri olmayan birine neden kredi versin. Kaşının gözünün hatrına değil herhalde.
  • Peki ben bu krediye basvurdum ve onaylandı aldım parayı kullandım. 5 ay sonra 10bin tl yi gittim yatırdım faiz işler mi? İşlerse ne kadar işler tahminen?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsTraLL

Hane geliri 4.000₺
    10bin için başvurduk ne diyecek bekliyoruz.

Ssk filan yok.
    Hocam sonucu bildirir misin?

• Cloud Nine kullanıcısına yanıt
    maalesef sıkıntı o zaten..
  • Kimsenin sonucu kolay kolay açıklanmayacak gibi....

En az 10-20m kişi başvurdu bence....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

O kadar uzun sürmez.
    Milyonlarca başvuru olacak.
    Herkesi tek tek inceleyemezler imkan yok.
    Bu işlerde belirli formüller, belirli programlar, belirli algoritmalar var.
    Senin adını yazacak programa verilere uygun değil diyecek şak mesaji gönderecek sana krediye uygun değilsin diye.
    Yada mesaj atacak uygunsun diye.

Bu.

Atla deve değil.

Alıntıları Göster
    Kısmen mantıklı konuşsanız da ben 1-2 Gün içinde sonuçlanacağına ihtimal vermiyorum.

Kredi ertelemelerine bile birçok banka 1 Hafta sonra yanıt veriyor, çeşitli algoritmalar yapsalar bile bu süre uzun olacaktır.

Ek olarak şunu söyliyeyim:

Sigortam yok uzun zamandır ve TEB'den 4 Kredi çektim. İnanmayanlara SGK Dökümü, son 1 Yıldır yok ve kredi sslerini özel mesaj ile atarım.

Yani isterlerse SGK'sı olmayanlara da verirler. He ben vereceklerine de inanmıyorum.

• Kredi notum 0 daha önce kredi kullanmadım, genelde başvuru yaptıgımda anında red gelirdi, şuan hala dönüş olmadı. İnceleme yöntemi farklı sanırım bu sefer.

• kredilerde patlama olmuş bu aralar , dikkat ederseniz dövizde fırladı ,
    10000tl ye 1500$ alıp ,
    6 ay sonrası için. beklenti dolar/tl 8tl
    insanların hesabı genelde bu şekilde , kullanılan kredileri araştırın genelde döviz alımı ,

• Cloud Nine kullanıcısına yanıt
    Resmi gelirim ve sgk yokken 10 bin tl kredi ve 4 bin tl kart limitim vardi hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: David Levien

Kısmen mantıklı konuşsanız da ben 1-2 Gün içinde sonuçlanacağına ihtimal vermiyorum.

Kredi ertelemelerine bile birçok banka 1 Hafta sonra yanıt veriyor, çeşitli algoritmalar yapsalar bile bu süre uzun olacaktır.

Ek olarak şunu söyliyeyim:

Sigortam yok uzun zamandır ve TEB'den 4 Kredi çektim. İnanmayanlara SGK Dökümü, son 1 Yıldır yok ve kredi sslerini özel mesaj ile atarım.

Yani isterlerse SGK'sı olmayanlara da verirler. He ben vereceklerine de inanmıyorum.

Alıntıları Göster
    Bana olumlu gördükleri kişilerden, SGK hizmet dökümü maaş bandrolü şubeye gelirken getirmelerini isteyeceklermiş gibi geliyor. Mevcut müşterilerinden de mail yoluyla isteyebilir paranın hesabına geçmesi için. Yani SGK olmayana vermeyecekler gibi geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 1 Nisan 2020; 17:11:58 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.