Şimdi Ara

4S Değişim Yapıldı. Sizce ne yapmalıyım.?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iphone 4s telefonum wifi problemi nedeniyle değişimine karar verildİ. 0 telefon gelecek. 1 yıllık garantisi var daha. Sizce kullanmaya devam mı etmeliyim yoksa satıp yeni telefon mu almalıyım. 5s değil de note 3 cazip geliyor. Fikriniz nedir

• Bir yakınımın da 4s telefonu değişti garanti tekrar 2 yıldan başlamıştı. Bana dediği buydu. Satarsan fiyat ona göre düşünebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence sat ve degistir.4S artik ekran boyutu olarak kucuk geliyor.

• 1 sene kullanmışsın zaten bıkmadınmı telden 0 da geliyoken sat kurtul al bitane 5c
  • jazzman06 J kullanıcısına yanıt
    dediğin gibi garanti tekrar 2 yıla çıkarsa çok iyi olur. Onu sormak gerek
  • Life Loading DH kullanıcısına yanıt
    5c çok gereksiz duruyor dışardan hocam ya. Note 3 düşünüyorumda değer mi o telefona 2bin lira. 1 sene sonra 1500 aşağısı
  • Değişen ürünle garanti süresi yenilenir mi yav hiç. Adı üzerinde garanti kapsamında yenileniyor.

Benim de 4s yenilenip gelmişti 3 ay garantisi vardı 16 gb 1050 ye sattım 5s aldım. Eğer açıp kullanırsan cihaz 2. el olacağından bu fiyata mümkün değil satamazsın. Eğer yeni telefon almaya niyetin varsa ederi bu kadar yüksekkten elden çıkarmaya bak bence.
  • _illegal_ kullanıcısına yanıt
    benimkinin 10 ay daha garantisi var . 7aylık farktan dolayı bi 100 lira oynar bence. 1150 civarı. Ne dersin hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan0338

Bence sat ve degistir.4S artik ekran boyutu olarak kucuk geliyor.

Size göre küçük hocam bana göre makul tek elle kullanmak benim icin önemli yani bu kişisel bir durum

• 4s cok begendiğim taş gibi bir telefon ama apple onuda mahvetti bence satıp yeni modelleri bekle android düşünüyorsan.

• quote:

Orijinalden alıntı: EkmekArasıEtiPuf

5c çok gereksiz duruyor dışardan hocam ya. Note 3 düşünüyorumda değer mi o telefona 2bin lira. 1 sene sonra 1500 aşağısı

Valla hocam samsung telefonlar hep aynı,şöyle bi göz attığında menüsü,malzmesi,camerası görünüm hep bi önceki modeli çook andırıyor...Zaten zırt pır devamlı yeni model üretiyorlar note3 alsan 1 senede üstüne 3 tane yeni model gelir sattığın zamanda fiyat baya düşer hatta ölü olur,bence sen gene apple den vaz geçme.
    işte note3 e karar veremememin en önemli sebebi bu. Ama şuan da 5s o paraya değmez sanki ya. 6yı bekleyim dicem sonra 6s i bekle dicekler. 7 8 9 bu böyle gider
  • quote:

işte note3 e karar veremememin en önemli sebebi bu. Ama şuan da 5s o paraya değmez sanki ya. 6yı bekleyim dicem sonra 6s i bekle dicekler. 7 8 9 bu böyle gider

Hocam daha olmayan ve piyasaya satışı sürülmeyen telefon için beklenmez..

Paran var ise 5s al,değmez olurmu hiç.. yapma allah aşkına iphone 5s den bahsediyoruz..
    değmez derken şöyle. Yani 5 ten bi farkı yok gibi yani gördüğüm duyduğum kadarıyla.
  • İphone dan samsung'a geçmek istemekde ki amaç nedir? Yani ekranın büyüklüğünden dolayı mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinZhull

quote:

Orijinalden alıntı: hasan0338

Bence sat ve degistir.4S artik ekran boyutu olarak kucuk geliyor.

Size göre küçük hocam bana göre makul tek elle kullanmak benim icin önemli yani bu kişisel bir durum

iPhone 5 de tek elle kullaniliyor.Android alternatif olarak da s4 mini var.Yani tek ellik kullanim icin artik kucuk.

• quote:

değmez derken şöyle. Yani 5 ten bi farkı yok gibi yani gördüğüm duyduğum kadarıyla.

E 5'ten bir farkı yok da siz de zaten 5 kullanıcısı değilsiniz niye taktınız bu durumu
  • tek hakkın VAR..! kullanıcısına yanıt
    hem ekran büyüklüğü hem de biraz özgürlükçülük ya.
  • nofear_61 kullanıcısına yanıt
    arada yaklasık 300 lira fark var. 5s varken 5 alınmaz. 5s 5ten farkı yok yani kafamı karıştırıyor
  • Sat ve kesinlikle 5s al asla pisman olmazsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.