Şimdi Ara

4mbit bile yetmiyor kardeşim en az 8mbit isteriz diyen Adsl kullanıcıları Buyrun :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
3.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: watcherb

ok bu konuda özürdileye bilirim ama vdsl2 3 yıldan önce gelmez gibi sözler etmen pek hoş olmamış şuanda ttnet in sitesine girip oradan da aboneliklerin artık alındığını görebilirsin en azından insanları o fikre bu şekilde yönlendirmeseydin daha iyi olurdu..

ben onu istanbul içi için söyledim. istanbul dışını bilmem. santralle aramızda 500m mesafe var vdsl için mesafa uzak diye abonelik alamadık. hatta istanbulda vdsl kullanan kimse yok desem yeridir. hatta ve hatta ben kullanıyorum diyen kimseyi duymadım. ben hala idda ediyorum. İstanbulun vdsl yi kullanması 2-3 seneyi bulcak. reklam çıkalıda 7 ay oldu. hala ortada birşey yok.
  • hız isteyenler uydu bağlantılarına da bakabilir. biraz fiyatları tuzlu ama dağın başında bile inanılmaz yüksek hızlara çıkabilior...
  • hala yanlış konuşuyorsun arkadaşım istanbulda şuanda yoğun bir çalışma mevcut birçok yere dslam koyuyorlar ve mesafe kavramını ortadan kaldırıyorlar bu işin hızlı gideceği şuradan belli türk telekom ip tv hayata geçirmek istiyor çünkü oradanda para kazanmak istiyor ve bu işi bir an önce yapmak istiyor oyüzden bende sana idda ediyorumki yıl sonuna kadar vdsl2 her eve ulaşabilecek şekilde alt yapı hazır olacak
  • Şu anda 4mbit kullanıyorum ama 8mbit verebilselerdi cidden, fena olmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 27 Ocak 2009; 0:45:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: watcherb

hala yanlış konuşuyorsun arkadaşım istanbulda şuanda yoğun bir çalışma mevcut birçok yere dslam koyuyorlar ve mesafe kavramını ortadan kaldırıyorlar bu işin hızlı gideceği şuradan belli türk telekom ip tv hayata geçirmek istiyor çünkü oradanda para kazanmak istiyor ve bu işi bir an önce yapmak istiyor oyüzden bende sana idda ediyorumki yıl sonuna kadar vdsl2 her eve ulaşabilecek şekilde alt yapı hazır olacak

inş dediğin gibi olurda Vdsl'le daha erken tanışırız.
  • nerede oturuyorsun iblmiyorum ama dediğim gibi şuanda vsl2 dağıtılıyor ve bir çok santraldede destekleniyor 32 kaldırmadığı yerde 16 veriliyor oda 8 e düşüyor yani senin bu dediğin aletten yinede karlı oluyor 2 tane 4mb internet 180 tl yapıyor 16mb internet 119 hesap ortada
  • 1mb ile harikalar yaratmaya çalışıyorum :)

uplaod para kazan vs :)
  • Türk Telekomun yeni trendi VDSL2 ama hanginiz unuttumu bilmiyorum kendileri bas bas bağırmadılarmı ADSL2+ geliyor diye ben hala G.dmt ile bağlanıyorum santrala sadece kısa bir süre adsl2+ dı bağlantım bunun yanında asıl sorun bence sokakta kurdukları DSLAM saha dolaplarından evlere kadar gelen bakır kablolarında elden geçmesi gerekiyor yoksa 16mbit verilecek olan yere 8mbit verilmesi başka şekilde açıklanamaz çok yakınında 400-500 metre kadar yakınıda DSLAM var ama sana 8mbit bağlanabiliyorsa demekki DSLAM dan sana kadar olan kablolar içler acısı halde ama bence bakır altyapıyı gözden geçirmeden her köşe başına DSLAM yerleştirip gerisini salan zihniyet arızalıdır.
  • Ürünü aldım deniyorum...Testler gercekten olumlu isteyen arkadaslara degerleri gönderebilirim...

2 tane 4mb birleştirdim download 8mb 7,5mb rahat görüyorum upload da 1,5mb felan görebiliyorum

900 kb sn ile dosya çekebiliyorum.

talep olursa isteyen arkadaşlarada yurtdışından getirttirebilirim adetlide olabilir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rx3004

Birde Dikkatimi şimdi Birsey Cekti Hattin 8 mbit olmasına Ragmen upload 30kb

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratremix

4mbit alabiliyorsanız 8mbit çok kolay. iki ayrı bakır kablo üzerinden 4er mbit geleceği için gayet kolay hatta

o zaman ben komşuyla birleştireyim 2mbit olsun
  • :) arkadaşlar evinde 16 mbit kullananlar var :) adsl üzerinde :) biliyorum ki söylüyorum asparagas değil :)
  • Alternatif konu mu açsam: "Telekom 1 mbs bile veremiyor kardeşim en fazla 128 kbs versin ki adam gibi ping ve stabilite olsun diyen Adsl kullanıcıları Buyrun :) " gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: engunaydin

Alternatif konu mu açsam: "Telekom 1 mbs bile veremiyor kardeşim en fazla 128 kbs versin ki adam gibi ping ve stabilite olsun diyen Adsl kullanıcıları Buyrun :) " gibi.

aç hocam tutanmı var
  • kota ne olacak?
    o da iki katı olursa anlaştık
  • VDSL hizmeti alınabilen noktalarda gereksiz bir maaliyetden başka bir şey sağlamayacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rx3004

quote:

Orjinalden alıntı: ThisisaNightmare

Arkadaşlar nefret ediyorum 2. el ilanımı buraya yazmaktan ama bu cihaz gerçekten çok kötü mesela benim elimde kalan bir cihaz var:
    http://forum.donanimhaber.com/m_23047745/tm.htm
    fiyatı 2000 ytl gibi. Şöyle düşünün ki bu routera 200$ vericeksiniz:
    http://cgi.ebay.com/New-LINKSYS-VPN-ROUTER-W-4-PORT-SWITCH-Retail-RV042_W0QQitemZ330299890359QQcmdZViewItemQQptZCOMP_EN_Routers?hash=item330299890359&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A2%7C65%3A15%7C39%3A1%7C240%3A1318#ebayphotohosting
    (ebay de bir tek bu satıcı türkiye'ye yolluyor ve kargoya 50$ istiyor) ve 2 bağlantı birleştirilcek, 4 bağlantı birleştirmek isterseniz bundan 3 tane almanız gerekicek.
    8 bağlantı birleştirmek için bundan 7 tane almanız gerekicek ki o zaman fiyatı 1400$ olacak. Kaldı ki bu çok gereksiz bir deneme olacak çünkü internette okuduğuma göre 10 mbitten fazla bağlantı geçişini kaldıramıyor. Yani 3 ADSL bağlantınızı bununla birleştirebilirsiniz o zaman da 2 tane almanız gerekicek.
    VDSL gelince ise bu cihaz tamamen para kaybı olacak.
    Bence neye yatırım yaptığınıza iyice bakın çünkü şu an 200$ vereceğiniz 6 ay sonra 50$ değerinde bile olmayacak sizin için...

Tamamda Hoca Biz Ufak Capta işler İcin Alıyoruz onun icin 150 $ normal bir fiyat kargo bedava bir cok ilanda... VDSL konusuna Gelince Bence 6 aydan Daha fazla Sürecek gelmesi öyle böyle 1 seneden fazla kullanırız gibi geliyor... seni cihaz cok guzel cokta kullanışlı ama 2000 YTL bizlere cok be hoca okadara ihtiyacımız yok İyi Satışlar

ebayda kargo bedava yazan ilanlarda çoğu zaman tr ve çoğu ülke hariç oluyor ona dikkat edin alırken sürpriz olmasın çoğu satıcı kargo masrafını karşılasanız dahi satış yapmıyor tr ye.

• Ya bunlar 1 mb tı bile veremiyorlar hiçbiyerde video izleyemiyorum şu anda kafayı yemek üzereyim 2 gündür böyle ttnet
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.