Şimdi Ara

4G internetiniz VODAFONE ile hızlı bitmez

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çünkü 4G hızında değil hatta 3G hızında bile internete giremezsiniz.

Evet yanlış duymadınız. 4G ile internet hızlı bitiyor derdiniz olmasın. Hemen vodafone a gelin. İnternetiniz hızlı bitmeden 4G kullanma keyfi yaşayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorma bu kadar kötü internet alt yapısı olan mobil internet olamazzzzzzz...

25yıllık turkcelliyim her tasın altında internete giriyordum.

Platnium 35 paketini kullanıodum. Kızdım turkcele cıktım.

Suan telefonu fırlatacak sebeplerim var... Vadofone alt yapın internetin rezalet ötesi. Cekim gücün baz istasyonu dibinde 3g cekioo beeee lanet vadofone. İlgi sıfır.

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    4g çıkana kadar vodafone iyiydi. 4g den sonra türkcell ile fark çok açıldı. Avea ise eşit duruma geldi. Bazı yerlerde vodafone önde bazı yerlerde avea.

• Evet 4gde geri kadılar hiz olarak. Cekim olarak iyi. Bizim burada 20iken hiz tcell fiber gelince yeni direk dikildi 4 5 noktaya 75mbps den veriyor

• Vodafone bildiğin 3g hızında hizmet veriyor. Tek fark yukarda 4G yazması o kadar.

Rezillikten başka bir şey değil. Bende Vodafone kullanıyordum Turkcell’e geçtim

• Ben kullanıyordum ve hızlı olmadığı için geri taşımıştım numaramı. Zonguldak baz istasyon ortak kullanımı için pilot bölge seçildi ve Türk Telekom ile ortak baz istasyon kullanımı başladı. Bundan dolayı tekrar Vodafone’a taşıdım numaramı ve 3 mbit hız aldığım yerde şu an 110 mbit hız alıyorum. Turkcell’de gördüğüm o hızlı download’ı şu an Vodafone’da da görmeye başladım. Yakında tüm Türkiye’de uygulanmaya başlayacakmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jovi kullanıcısına yanıt
    Bak bu cok iyiiiii.

Hocam zaten Türk telekom olan direkler de vodafone , vodafone olan direklerde telekom vardı kaç yıldır. Zonguldakta olan paylaşım fiber paylaşımı mı yoksa direk mi? Tüm Türkiye de nasıl bir plan var

• m398 M kullanıcısına yanıt
    Direkleri ortak kullanım. Köylerde dahi şu an LTE var. Kapsama alanı Turkcell’den daha iyi durumda şu an.

• Cidden mi yaaa Türkiye de ilk defa sizden duyuyorum inş düzelir Türkiye geneli

Tüm Türkiye'de olursa mükemmel olur. Şu an çöpten başka bişey değil 4G si.

• Türk Telekom’un burada yaptığı toplantıya da katıldım. Tüm Türkiye’de uygulanacak bu işlem. Zonguldak’ta Türk Telekom’un 75, Vodafone’un 55 baz istasyonu varmış. Şu an bu 130 baz istasyon ortak kullanılıyor. Sadece Edge olan köye gittim 15-20 gün önce ve 4G çekiyor ve yol boyu %90 3G hep vardı.

Telekom ana yollarda 3G yi kapsamış durumda 9003g

2g den daha iyi

Hocam 130 istasyon var derken. Önceden vodafone 55 avea 75 idi şimdi ikisi de 130 istasyonla mı hizmet veriyor açar mısın? Ayrıca toplantı derken nerede ne zaman yapıldı kimler katıldı bu sene Türkiye için ciddi yatırım var mı

• Herkez youtubedan muzik dinliyor sebeke kaldirmiyor ne akla hizmet pass denen zimbirti var anlamiyorum ki 1 mbit ya 4G 1 mbit bu kadar sacmalik olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Şebeke kaldırmıyorsa daha iyi şebeke kursunlar. 4G ile 2mbit aldığım yerler var benim de. Berbat bir durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: m398

Hocam 130 istasyon var derken. Önceden vodafone 55 avea 75 idi şimdi ikisi de 130 istasyonla mı hizmet veriyor açar mısın? Ayrıca toplantı derken nerede ne zaman yapıldı kimler katıldı bu sene Türkiye için ciddi yatırım var mı
    evet 130 baz istasyonu Hem Turk Telekom hem Vodafone kullanıyor şu an Zonguldak’ta. İstanbul’dan yetkililer geldiler sanırım 1 ay olmuştur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bulunduğunuz şehirlerde bu reklam afişleri olan var mı? Zonguldak’ta tüm bilboard ve otobüslerde Turk Telekom’un reklamları var. Otobüslerde Vodafone reklamı görmedim ama bilboardlarda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jovi -- 28 Nisan 2018; 16:41:53 >
  • Turkcellden vodafone geçtim hayatımın hatasını yaptım internet o kadar ağırki telefonu kırmadığıma şükrediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Turkcellden vodafone geçtim hayatımın hatasını yaptım internet o kadar ağırki telefonu kırmadığıma şükrediyorum.
    Alisirsin gardas fatura az gelince olsun dersin. Ben 35gb 160tl veriordum.

Simdi sosyal aglar ucretsiz olunca birde 20gb rede gectlm 99tl sukur cebi kurtardik.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.