Şimdi Ara

49 inç lg smart tv 2100tl metro market (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
5.038
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Valla ben 5 yildir lg kullaniyorum cok da memnunum .. lg alma samsung alma ne alalim ?isik sizmasi olmayan panel mi var .. belki 5 bin ustu modellerde yoktur ama onu da cok abartmamak lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yav LG almayın, Philips almayın, Vestel almayın vs vs... almayın.

herkes aynı şeyi söylüyor da biz alacağız kardeşim.

evimde 2 tane lg 42" tv var. 4 senedir kullanıyorum, daha bir sorununu görmedim.

varsa bildiğiniz smart özellikli uygun fiyatlı tv söyleyin alalım. herkes onu almayın bunu almayın diyor anca.

düzenleme: @hakankaran hocam aynı dakikada aynı fikirleri paylaşmışız :)

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qbert1903 -- 6 Eylül 2017; 10:2:6 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2100 lira verecekseniz FHD LED almanin mantikli bir yani yok.

Şimdi LG`de oldugu gibi yine alınmaz, çöp, uzak durun diyenler cikacaktir ama Vestel`in 4K 55 inç tvlerini bu civarlara bulabiliyorsunuz. Tv kalitesi tartisilabilir, illaki eksikleri vardir. En güzel yanı ise servis hizmeti. Ve bence en önemli husus servistir. Nitekim gecen sene aldigim vestel 55ua9300 normalde servislerin ariza olarak dahi tanimlamayacagi eksik bir ozellik nedeniyle degisim yapildi. Yenisinde de benim istedigim ozellik yoktu, para iadesi yapildi. Tabi surec biraz uzun surdu ama netice olarak sorunumu benim istedigim yonde cozduler.

Sonra grundig aldim, panel arizalandi yenisi ile degisim yapildi.

Tvleri ve markalari mutlaka arastirin. Ama önyargilara pek bakmayin, bilen bilmeyen herkes konusuyor.

Servis hizmetinin kalitesi bence en onemli husus, o kadar para verip sorun yasayinca cozum bulamazsaniz gerisi hikaye.

• Acaba 43" olanı ne kadar? Bilginiz var mı?

• avastos A kullanıcısına yanıt
    https://www.sikayetvar.com/vestel/televizyon
  • Arkadaşlar bu televizyonu almayın işlemcisi çok yavaş benden söylemesi kanser olursunuz birde normal LG garantili değil avrupatvcenter diye bir yerden garanti verilmiş 444 31 91 nolu telefonu var hiç bulaşmayın Bursa Metro daki çalışan bile önermedi kumandası bile çok çakma sakın derim

• İlanin arkadasin emeginin hatrina bitane siparis verdim haber icin tesekkurler

• jayistic J kullanıcısına yanıt
    Nerden sipariş verdiniz? Evlere paket servisi mi var Metronun?

• samsungun benzer özellikli tv sini hırsızlar evden ucurunca kuzenime aldık bu modeli.
    2400tl civarı bir rakamdı 3 aydır kullanıyor sorun yasamadık ama eksileri fazla
    şöyle söyliyeyim ekran parlaklığı düşüktür kanal geçişleri de yavaş haliyle smart özelliği de yavaş.
    sorun yapılacak olan şey kanal geçişleridir sinir bozucu bir kanal geçişi var
    samsungun modelini hatırlamıyorum ama oda 49" full hd bir modeldi ve kampanyalı 2400tl ye alınmıştı o da kıyaslamayı o tv ye göre yaptık.
  • xxxcem kullanıcısına yanıt
    Şikayet sitesinde zaten tesekkur etmek icin girmiyor kimse. Markadan urunden sikayeti olanlar giriyor. Hangi markaya bakarsan bak illaki sikayet bulursun. Lg sikayetlere cevap yazma zahmetine bile girmemis, vestel en azindan buraya bakiyor cevap veriyor.
    Tvler icin iyidir kotudur demedim zaten. Her markada oldugu gibi vestelde de ariza ve sorun yasama ihtimaliniz vardir. Ben servis bazinda basimdan geceni anlattim, forumdaki tv ana konusunda da vestel servislerinin genel anlamda iyi oldugundan bahsediliyor.

Ben de alt alta her marka icin sikayetvar sitesinden link ekleyeyim ozaman. Bu durumda alacak tv yok ulkemizde.

Insanlari yondendirecek seyler yazarken daha ozenli ve dikkatli olmakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avastos -- 8 Eylül 2017; 7:48:5 >
  • Kimse yokken lg vardı eskiden beri lg yi severim lg tüplü monitörumden beri alır kullanırım. Evimde 42 inc 5 senelik lg var bir tane de phlips var o daha yeni ama lg deki arayüzü ne phlips te nede incelediğim samsung tv lerde görmedim çok kolay ve hizli. Bence tv denince en iyi alınabilecek lg dir.

• beko android aldım 4 çekirdek netflix hayal edemeceğim hızda açılıyor. fakat digiturk playi bulmuyor google store?
  • paşalı kullanıcısına yanıt
    Full hd ye bu kadar bütçe ayırdıktan sonra istediğin tv yi alırsın. Uhd olmadıktan sonra

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nyny1 N kullanıcısına yanıt
    Olay TV deki android, AndroidTV diye geçen versiyonu. Yani telefondaki ile aynı Store değil, TV ye uygun olan uygulamalar var. Telefondaki Store un %1 i gibi bir kısmı var anlayacağın TV indeki google store da.
  • Sonuç ne şimdi? Metro'yu yıkıyor muyuz,yıkmıyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D@rbeli M@tk@p -- 8 Eylül 2017; 13:50:25 >
  • avastos A kullanıcısına yanıt
    ok
  • Evde 2 TV var fhd Panasonic 7. Yıl

HD ready Samsung 11. Yıl ikiside plazma
    Alırken herkes plazma alma abi iyi değil dayanmaz demişti

Ben mi çok şanslıyım acaba TV konusunda çok arıza duyuyorum değiştirmek istiyorum ama bu konuları görünce otur oturduğun yerde diyorum kendime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardem80 -- 12 Eylül 2017; 7:5:55 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.