Şimdi Ara

47LA660S (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
10
Favori
68.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    smart share programını kullanan var mı?varsa bilgisayara nasıl bağlanılıyor..acil yardım
  • ardent_boy kullanıcısına yanıt
    genel olarak iyi.10 gün oldu alalı ama smart share programında laptopa hala da bağlanamadım.bilgisayarı bir türlü bulamadı .görüntüsü vs .iyi .
  • mustafakilic kullanıcısına yanıt
    bnm tvde yok şansım var galiba :)
  • ultio_23 U kullanıcısına yanıt
    mkvod diye bir uygulama var kullanırsan iyi ki LG almışım diyeceksin.

http://mkvod.blogspot.com/
  • Merhaba Arkadaşlar
    Bu gün LG Mağazasından 47La 660s i 2250 tl + ekstra 4 gözlükle aldım: Daha doğrusu okey leştik TV yi mağazaya getirecekler pazartesi gidip kontrol edeceğim ve öyle teslim alacağım sonra servis kuracak
    Öncelikle kontrol ederken ölüpiksel den başka neleri kontrol ederek almamı tavsiye edersiniz
    Işıksızmasını sanırım mağzada aydınlık ortamdan anlamam ama başka tavsiyeleriniz olurmu
  • Öncelikle herkese merhaba bende yakın zamanda 47la660s aldım fakat harici bellekteki filmlerin hiçbirinin altyazısını açtıramadım yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 640s var bir sorum olacaktı. Kullandığım telefon galaxy s3 cihaz ile aralarında screen mirror yapma şansımız varmı yada buna benzer birşey. Sadece çektiğim video fotoğraf ve müzikleri gönderebiliyorum.

• 2199 TL ye aldım arkadaşlar değerlendirmek isteyen olursa..
    http://www.n11.com/lg-47la660s-3d-led-televizyon-lg-turkiye-garantili-hediyeli-P13346178
  • Bu TV'de yazılım güncellemesi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkmsncn

Merhaba Arkadaşlar
    Bu gün LG Mağazasından 47La 660s i 2250 tl + ekstra 4 gözlükle aldım: Daha doğrusu okey leştik TV yi mağazaya getirecekler pazartesi gidip kontrol edeceğim ve öyle teslim alacağım sonra servis kuracak
    Öncelikle kontrol ederken ölüpiksel den başka neleri kontrol ederek almamı tavsiye edersiniz
    Işıksızmasını sanırım mağzada aydınlık ortamdan anlamam ama başka tavsiyeleriniz olurmu

ustahttp://www.youtube.com/watch?v=NxWeH-M3O6M bu videoyu kaydet vertical banding test video su bu burada dikay bandlar görürsen
    maç izlemede sıkıntı yaşayabilirsin

• Bende altyazıları hallettim isimler farklıymış.

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Lg de biri de desinki hiç sorun yok bu philips alanlar samsung alanlar niye yazmıyor ışık sızması vs var diye philips lg panel kullanıyor onda sızımıyor da lg de neden sızıyor..
    Tam karar vermiştim 660a bu gidişle tv almayacagim...

bnde sizin gibi dusunuyorum sanirim 46f7000 e yonelecegm.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

quote:

Lg de biri de desinki hiç sorun yok bu philips alanlar samsung alanlar niye yazmıyor ışık sızması vs var diye philips lg panel kullanıyor onda sızımıyor da lg de neden sızıyor..

Ben siparişini verdiğim tv yi iptal ettirdim.En kötüsü okumak araştırmak nekadar araştırırsan okadar kararsız kalıyorsun.
    İlk tv mi alıken gittim aldım 9 sene kullandım hiç bir sıkıntım yoktu yenilerken araştırim dedim demez olsaydım şimdide bunları bilirken alamıyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

quote:

Ben siparişini verdiğim tv yi iptal ettirdim.En kötüsü okumak araştırmak nekadar araştırırsan okadar kararsız kalıyorsun.
    İlk tv mi alıken gittim aldım 9 sene kullandım hiç bir sıkıntım yoktu yenilerken araştırim dedim demez olsaydım şimdide bunları bilirken alamıyorum

bence gidip 46f7000 almak en iyisi
    soyle 4 gozluk sarjli veren ve ceklerle 2500 gibi bir rakama alabilirsek bekliycem acelem yok.

• ÖzGüR-LüK kullanıcısına yanıt
    dün sahibinden .com da 46f8000 modeli 3 aylık satılıktı 2000.tl ye ilan vermiş biri yurt dışına çıkacağımdan dolayı satıyorum demişti
    bende msj yazdım servis kayıdı açtınızmı felan diye bekliyorum cevabı onu alabilirim belki
  • quote:

dün sahibinden .com da 46f8000 modeli 3 aylık satılıktı 2000.tl ye ilan vermiş biri yurt dışına çıkacağımdan dolayı satıyorum demişti
    bende msj yazdım servis kayıdı açtınızmı felan diye bekliyorum cevabı onu alabilirim belki

hic girmeyin oyle ise neye ugradiginizi sasirirsiniz boyle durumlarda bekleyin n11 vs. siteden ucuza bulabiliriz ama ben samsung dusunuyorum ve bekliycem.

• Smart menüsüne girişlerde web browserda kasmalar oluyor mu sizde de ? Bendeki kasıyor belli bir süre bekliyor?

• quote:

O elemana ben direk no verdim, arayın akşam gelip alıcam tv yi dedim, dönüş fln yapmadı sonra tekrar yazdım gene dönmedi, bugünde baktım kara listeye eklemiş beni msj gitmiyor boşuna medet ummayın o heriften :D
    bu tv iyimi kötümü arkadaş biri bişey desin alacağım yoksa şimdi :)
  • 2 aylık beklemeden sonra gittigidiyordan %5 indirim, worldpuan ve avantajix dahil 1970 tlye satın aldım.
    sabırsızlıkla bekliyorum.
    kullanıcı arkadaşlara bir sorum olacak. bu ışık sızmasının görsellik harici bir zararı varmı acaba? tv nin ömrüyle alakalı falann?
    bir de uyumlu normal kumandası yokmudur piyasada ?sihirliye alışamazsak onu kullanırız :))
  • Bugün geldi daha kuruluma gelecekler S3 ü hangi program ile ekranı aktarabilirim ?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.