Şimdi Ara

47LA660S (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
10
Favori
68.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • konuyu hortlatıyorum ama ilgisini çeken olabilir diye yazayım dedim.

2013 ekim ayından beri kullanıyorum bu televizyonu. o günden beri hiç bir sorun çıkartmadı. bütün gözlükleri ve kumandası ilk günkü gibi elimde duruyor. tek eksisi sadece sihirli kumanda olması, normal bir kumandası yok. mesela dayım benden 2 sene sonra başka bir lg modeli aldı onda hem sihirli kumanda hem de normal kumanda vardı. neyse ki 19 tl gibi ufak bir ücret karşılığı normal bir kumanda da satın aldım.

netflix'i güzel bir şekilde kullanıyorum. televizyondan memnunum. iyi ki almışım diyorum.
  • Jeremy Klakson kullanıcısına yanıt
    kanal geçişleri çok yavaş
  • 2014 yilinda almistim bu televizyonu sihirli kumanda surekli bil bitiriyordu en iyi pil duracell bile bir ayda bitiyordu basit kumanda aldim o da bu aralar takılıyor cunku tv ara sira takiliyor kumandayi giremiyor internet ara sira kopuyor ve su an benim icin en onemli sorun vodafone tv kurulmuyor lg 2018-2019 modellere vodafone tv getirmis eskilere getirmemis disardan da kurulamiyormus zaten kurulsa bile net hizi cok yavas bu tvnin acabilecek miydi o da mumma son olarak 2014 yilunda bu tv belki iyiydi ama hersey gibi bununda sonu geldi sanirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.