Şimdi Ara

47LA660S (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
10
Favori
68.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eghnacr

Bugün geldi daha kuruluma gelecekler S3 ü hangi program ile ekranı aktarabilirim ?

+1 hocam. Bugün geldi bizim de 2400 liraya maloldu bimeks-elctrwrld den alınma.
    yarın ilk işim flash belleğe temel renkleri atıp, film atıp denemek olacak. Note2 telefonumu bağlamak olacak.
    ışık sızmasını da kontrol edeceğim. başka ne yapılmalı ilk kez alındığında?
  • quote:

Bugün geldi daha kuruluma gelecekler S3 ü hangi program ile ekranı aktarabilirim ?

Programa gerek yok tvde ve telefenunuzda özellik zaten var diye biliyorum.Tv nin ayarlar bölümünden miracast/intel's widi yi açın telefonunuzdan da uzaktan ekran bölümünü açıp aratın gerisi malum zaten kolay gelsin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sagardas -- 6 Aralık 2013; 23:37:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada kimsenin televizyonu kasmıyor mu? Benim tv sesli aramada bide smart menüde takılacak kadar kasıyor birtek bende mi bu sorun?

• quote:

hocam 2 sini de aynı modeme bağlayıp allshare ile paylaşabiliyorsunuz videoyu vs.
  • Sagardas kullanıcısına yanıt
    wifi mirroring & miracast ile direk resim ve videoları oynatırsınız ..lg 6-7-8-9 serilerinde NFC özelliği de vardır
  • Saolun bu aksam 5 te gelecekler bir sorun cikmaz umarim.

• quote:

Orijinalden alıntı: streamin

wifi mirroring & miracast ile direk resim ve videoları oynatırsınız ..lg 6-7-8-9 serilerinde NFC özelliği de vardır

O nfc kutunun neresinden çıkıyor
  • quote:

quote:

Nfc wifi bluetooth gibi bir iletisim modulu. Tv nin ozelligi.

• quote:

Orijinalden alıntı: muzzytr_1905

quote:

quote:

Nfc wifi bluetooth gibi bir iletisim modulu. Tv nin ozelligi.

Yok ne olduğunu biliyorum :) Yalnız bağlamak için bir etikek vs gerekmiyormu yoksa kumandaya felanmı tutuyoruz ?
  • etiket gerekiyor.o da tv ile beraber gelmez dostum.
  • Yeni firmware yüklemişler denesem mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekilord

Yeni firmware yüklemişler denesem mi acaba

Evet bugun kuruldu iste 3 ile geldi 4 yaptim sonra bitane daga geldi o bitince pes pese ne yenilikler geldi bilmiyorum ama arayuz kasiyor youtube uygulamasi ayri bi bela ilk once takiliyor sonra ses var goruntu yok daha 10 saniyede qnca oturuyor

• Televizyon için en iyi ayarları nereden öğrenirim birde bende ayarlar>resim>gelişmiş ayarlar kısmı kapalı açılmıyor yani digitürk hdmi kablosu ile bağlı diye ona ayar yapamıyormuyum ?
  • quote:

etiket gerekiyor.o da tv ile beraber gelmez dostum.

Bana nfc etiketi geldi.

• Bende 3 hafta önce aldım kullanıyorum bendede ışık sızması var ama rahatsız olmuyorum.Yakında resimli inceleme atacağım elimde 4tb hdd var remux , 1080p rip , 3d film falanda var onlarıda açar fotoğraf atarım.İncelemeyi boş olduğum birgün yapacağım merak eden arkadaşlara faydamız olsun bizde geçtik 3 hafta önce bu yoldan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sagardas

quote:

etiket gerekiyor.o da tv ile beraber gelmez dostum.

Bana nfc etiketi geldi.

Nasil birsey hocam o?

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafakilic

maalesef LG televizyonlarının kronik sorunu bu.

siz ne önerirsiniz?
  • Isik sizmasini nasil kontrol edebilirim? Olu pixel icin rgb renklerinden olusan fotolari attim ve neyseki sknti yok. Siyah resimde tvnin ekran kismindan kenarlara baktim ama oglen gunes vurdugu icin anlasilmiyordu. 3d gercekten basarili ancak ses beni tatmin etmedi. Gerci ev bombos mobilya yok o odada ondan olabilir.

• quote:

Isik sizmasini nasil kontrol edebilirim? Olu pixel icin rgb renklerinden olusan fotolari attim ve neyseki sknti yok. Siyah resimde tvnin ekran kismindan kenarlara baktim ama oglen gunes vurdugu icin anlasilmiyordu. 3d gercekten basarili ancak ses beni tatmin etmedi. Gerci ev bombos mobilya yok o odada ondan olabilir.

akşamları oda full karanlıkken 1920x1080 siyah bir fotoğraf açın köşeler bakın görürsünüz varmı yokmu.Ölü piksel için beyaz renkle bakabilirsin diğer renklerdede kontrol edebilirsin bende ölü piksel yok allaha şükür keşke ışık sızmasıda olmasaydı iyi olurdu ama sadece karanlık yerlerde çıkıyo oyüzden sorun yaratmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmani69

quote:

Isik sizmasini nasil kontrol edebilirim? Olu pixel icin rgb renklerinden olusan fotolari attim ve neyseki sknti yok. Siyah resimde tvnin ekran kismindan kenarlara baktim ama oglen gunes vurdugu icin anlasilmiyordu. 3d gercekten basarili ancak ses beni tatmin etmedi. Gerci ev bombos mobilya yok o odada ondan olabilir.

akşamları oda full karanlıkken 1920x1080 siyah bir fotoğraf açın köşeler bakın görürsünüz varmı yokmu.Ölü piksel için beyaz renkle bakabilirsin diğer renklerdede kontrol edebilirsin bende ölü piksel yok allaha şükür keşke ışık sızmasıda olmasaydı iyi olurdu ama sadece karanlık yerlerde çıkıyo oyüzden sorun yaratmıyorum

Eyv hocam deneyecegim. Tv cok iyi gercekten.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.