Şimdi Ara

47LA660S (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
10
Favori
68.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben dün forumda ana konuda anlatldığı gibi manuel aramadan yaparak frekans ekledim taradım, çok az kanal buldu (70 tane falan) daha sonra kanalları silemediğimi keşfedince çılgına döndüm.
    Otomatik aramaya gelerek frekansı seçip ara dedikten sonra tüm listeyi silmek istiyomusunuz deyince yapıştırdım cevabı evet diye bu şekilde kurtulmuş oldum eski listeden. yen yeni 613 tane falan kanal buldu. Şimdi sıra geldi onları dizmeye o da haftasonuna kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: twm

Ben dün forumda ana konuda anlatldığı gibi manuel aramadan yaparak frekans ekledim taradım, çok az kanal buldu (70 tane falan) daha sonra kanalları silemediğimi keşfedince çılgına döndüm.
    Otomatik aramaya gelerek frekansı seçip ara dedikten sonra tüm listeyi silmek istiyomusunuz deyince yapıştırdım cevabı evet diye bu şekilde kurtulmuş oldum eski listeden. yen yeni 613 tane falan kanal buldu. Şimdi sıra geldi onları dizmeye o da haftasonuna kaldı.

bende sımdı aynı şeyi yaptım %20 oldu daha1 tane kanal buldu .s
  • twm kullanıcısına yanıt
    Bir çözümü yok yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar tv yi fabrika ayarlarına nereden döndürüyoruz
  • Bu TVde uydu ayarlarını yapamiyorum lütfen yardimmm

• Keşke bu TV yi almasaydım kendim ettim kendim buldum. Kumandayı her elime aldığımda sinirlerimi bozmaya devam ediyor.

Vertical Bannding sorunu

Sık sık takılıp kumandayla iletişimin kopması 30 saniye kadar takılması bekletmesi

İnternet bağlantısı zırt pırt kopması

Dahili uydusu ise rezalet, 100 liralık uydu cihazından kar edeceğim derken yenilen kazık çok büyük.

2400 lira verip almıştım, şimdi bedava verseler almam, beğenilmeyen SEG REGAL AXEN marka televizyonlar bundan daha performanslı, hemde yarı fiyatından daha ucuza.

Daha da LG tvye dönüp bakmam. Tövbe.
  • Pc kasasini hdmi uzerinden bagliyorum bu tv ye hersey tamam ama tv hoparlorlernden ses alamiyorum kasaya hoparlor baglamam gerekiyor.hdmi ses iletimi yapmiyor mu yoksa bi ayar falan mi yapmam lazm

• quote:

Orijinalden alıntı: medjaii

Pc kasasini hdmi uzerinden bagliyorum bu tv ye hersey tamam ama tv hoparlorlernden ses alamiyorum kasaya hoparlor baglamam gerekiyor.hdmi ses iletimi yapmiyor mu yoksa bi ayar falan mi yapmam lazm

ben bu tv'yi sorunsuz olarak kullanıyorum, hdmi ile bağladığımda ses otomatik olarak aktarılıyor

ses kartı sürücünüzü güncellediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiboneburhan

Bu TVde uydu ayarlarını yapamiyorum lütfen yardimmm

http://forum.donanimhaber.com/m_73934892/f_//tm.htm#73934892

buradaki konuya bakarsanız bu sorunuzun ve muhtemel diğer sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz

bende yaklaşık 2000 tane kanal var, biss key sorunu var maalesef trt spor hd'de bundesliga maçlarında şifre giriyor hd olmayan kanalı açıktı sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif

quote:

Pc kasasini hdmi uzerinden bagliyorum bu tv ye hersey tamam ama tv hoparlorlernden ses alamiyorum kasaya hoparlor baglamam gerekiyor.hdmi ses iletimi yapmiyor mu yoksa bi ayar falan mi yapmam lazm

ben bu tv'yi sorunsuz olarak kullanıyorum, hdmi ile bağladığımda ses otomatik olarak aktarılıyor

ses kartım onboard anakart driverları falan da hepsi yüklü normal pcden 7.1 ses cıkısı alıyorum.tv den yapılan bi ayar var mı? yoksa direk hdmi bağlayınca sesin gelmesi mi gerekiyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arif

quote:

ses kartım onboard anakart driverları falan da hepsi yüklü normal pcden 7.1 ses cıkısı alıyorum.tv den yapılan bi ayar var mı? yoksa direk hdmi bağlayınca sesin gelmesi mi gerekiyor

evet... bilgisayarın sesi göndermesi yeterli

2. alternatif, bilgisayarın kulaklık çıkışından tv'nin AV-IN girişine ses aktarmak ama tek kabloyla dijital aktarmak daha mantıklı, daha sağlıklı

• jimmydean J kullanıcısına yanıt
    Kardeş bahsettiğin problemlerin hiç birisi bende mevcut değil, bir servisle görüş istersen
  • quote:

Kardeş bahsettiğin problemlerin hiç birisi bende mevcut değil, bir servisle görüş istersen

İlginiz için teşekkür ederim, Vertical Banding sorunu yok ise çok şanslısınız. Bu problem için servis bir şey yapmıyor. Mahkeme süreci de devam ediyor bildiğim kadarıyla.

LG Vertical Banding sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimmydean -- 6 Mayıs 2015; 16:57:02 >
  • Arkadaşlar bu cihazda ideal oyun modu nasıl yapılır bilginiz var mı? Vga kabloyla kullansak faydası olur mu mesela?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Conqueror -- 12 Aralık 2015; 13:19:37 >
  • Bende bi süredir wifi den kopma sorunu yaşıyorum, bazen kopsa bile yeniden bağlanmıyor var mı bir bilgisi olan? Kablo ile zaten hiç bağlanma yapamıyorum.
  • Bu ürünü nerden bulabilirim? ya da alternatif bu fiyat aralığında hangi ürünü tavsiye edersiniz?
  • quote:

Bende bi süredir wifi den kopma sorunu yaşıyorum, bazen kopsa bile yeniden bağlanmıyor var mı bir bilgisi olan? Kablo ile zaten hiç bağlanma yapamıyorum.

sorunum artık sadece wifi değil kablo da da oluyor. Genel olarak ağ bağlantısı yaparken sıkını yaşıyorum.
    mesela kabloyu takıp çıkarıp tekrar bağlan deyince bazen bağlanıyor, ama bazen de bağlanmıyor. servisede vermek istmiyorum. herneyse. var mı başka yaşayan?
  • Bana bu tv nin paneli lazım nereden bulabilirim uygun fiyata...

• Bu TV yi bir yakınıma aldırmıştım iki üç sene önce. Şimdi garanti de dolmuş. Arada bir ekran kararıyor. Bir süre sonra tekrar geliyor ekran ama ne zaman kararacağı belli olmuyor. Ekran karardığı zaman çok yakından bakınca karartı altından görüntü belli ediyor aslında.

Panel mi sorunlu acaba yoksa yazılımsal bir sorun olabilir mi?

• Üzerinden yaklaşık 1 yıl geçmiş ama cözüm bulabildiniz mi? Bende de aynı sorun oldu da?

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.