Şimdi Ara

47LA660S (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
10
Favori
68.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu tv'yi bende alıcam da 2100 un altına ınmesını beklıyorum nisan ayında yuzde 90 dusucek fıyatlar..200 tl wp var ayrıca dıger ındırımlerle 1900 tl ye kadar yolu var inat ettim beklıyorum..ınmez ise yenı modellerden alıcam..bakalım beklıyoruz pusuda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 25 Mart 2014; 10:43:29 >
  • Arkadaslar tv alali 1 ay olmadi dun gece 1080p mac ozeti izlerken farkettik ayri olarak koyu tonlarda bu cubuklar bariz gorunmekte yarin servis gelicek bakicak sizce ne olabilir
     47LA660S 47LA660S

• arkadaşlar bende 55la660 yeni aldım. evde superonline fiber var. ama tvnin browser den film izleme sitelerinden hangisine girersem gireyim 1080p 720p vs hepsini çok yavaş yüklüyor. filmi açıyorum bağlantı sanki 20mb değlde 3 mbt gibi iki saaat bi filmin yüklenmesini bekliyorum.. bu herkeste böylemi ben bilgisayrmdan 1080p filmleri hiç beklemeden iz<liyorum tvye gelnce film bağlantısı çok çok yavaş izlenmiyor
    Paylaş
  • Televizyonu sonunda kurdular. TV için en iyi renk vs. ayarlarını yazabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lider22

Arkadaşlar merhaba.
    Uzun araştırmalar sonucu ve forumu karıştırmamın ardından 3 gün önce televizyonumu aldım. Konu başlığında da yer aldığı gibi LG 47LA660S modelini mediamarkt'tan 2849 tl'ye aldım. 300 tl daha vererek +3 yıl toplamda 5 yıl garanti yaptırdım. Tv araştıranlara kaynak olması açısından da buraya deneyimlerimi yazmak istedim.
    47" büyük olur diyr düşünmeyin. Bende böyle düşünüyordum ama göz alışıyor. Tvyi 3 metreden izzliyorum.
    Eski LG modellerinden çok farklı. Ekranda titreme yok ve sd yayınlarda bile yayma ve pikselleşme olmuyor. 3D özelliği inanılmaz. Derinlik ayarı ise muazzam. 4 tane 3d, 2 tane de dual play gözlüğü çıkıyor kutudan.
    Tv'nin kumandası çok yaratıı ve işlevsel. Ancak ben hala alışamadım çünkü insanın eli sayı tuşu arıyor :)
    Smart modu çok yönlü. Hemen hemen tüm isteklerinize cevap verir. Web browser komutları hızlı ve duyarlı. Webde gezerken mini tv uygulaması ile aynı anda tv izleyebiliyorsunuz.
    Denediğim tüm formatlı filmleri usb ile çalıştırabildim.
    46ES7000 ile bu tv arasında kalmıştım. Samsungda araştırdığım ve gördüğüm kadarıyla harika ancak ben buna karar verdim. Pişmanda değilim.
    Sorusu olan varsa cevaplayabilirim. Umarım faydalı bir kaynak olur.
    Saygılar

http://www.bymmb.com

Selamun aleykum bende 3 gün önce 47LA660S aldım 2 ay arastırdım cihazı bugün kurulumu yapıldı. Bir kaç sıkıntım var görüntü biraz soluk ve ekranı kaplamıyor yanlardan ve üstlerden çerçeveden 1 cm boşluk var. Ve kanal geçişleri çok yavaş bunu pek dert etmiyorum ama görüntü önemli tavsiye edebileceğiniz bir ayar var mı görüntü ve ses için . Teşekkürler.

• Bende dün aldım bügün kurulum yaptırdım. Ama adama ölü piksel testi bir türlü yaptıramadım servis kumandası uyarı felan veriyor diye bir şeyler söyledi, işimden dolayı fazla vaktim yoktu. Şu testleri bilen varsa indirim de kendim yapayım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B1RBaBaHiNDi -- 9 Nisan 2014; 16:08:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B1RBaBaHiNDi

Bende dün aldım bügün kurulum yaptırdım. Ama adama ölü piksel testi bir türlü yaptıramadım servis kumandası uyarı felan veriyor diye bir şeyler söyledi, işimden dolayı fazla vaktim yoktu. Şu testleri bilen varsa indirim de kendim yapayım .

Google amcaya sor ölü pixel testi diye. oradan 1980*1080 renk renk fotolar indir..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

Orijinalden alıntı: B1RBaBaHiNDi

Bende dün aldım bügün kurulum yaptırdım. Ama adama ölü piksel testi bir türlü yaptıramadım servis kumandası uyarı felan veriyor diye bir şeyler söyledi, işimden dolayı fazla vaktim yoktu. Şu testleri bilen varsa indirim de kendim yapayım .

Google amcaya sor ölü pixel testi diye. oradan 1980*1080 renk renk fotolar indir..

Hayırlı olsun öğrenirsen benide bilgilendirirsen sevinirim. Birde kanal listesine sürekli smarttan giriyorum bunun kumandadan kısa yolu varmı siz bulabildiniz mi
  • memati91 M kullanıcısına yanıt
    Sihirli kumanda da kısa yolu yok. Normal kumanda almanız gerekli...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Işık Sızması Sonuçlar :

47LA660S

47LA660S

47LA660S

47LA660S

47LA660S

[simage]https://store.donanimhaber.com/c3/ca/42/c3ca42c68473036a652e7174a5d9fc8a.jpg [/simage]

47LA660S

47LA660S

47LA660S

47LA660S

Vertical Banding Testinde de 3 adet dikey gölge az da olsa belli oluyor

Mac izlemediğim icin vertical banding testini pek önemsemedim ama mac yayınına bakcağım.

Filmlerde de deneyeceğim ışık sızmasını ; izlediğim filimler tam ekran olmadı akşam bıraktım yattım 3D sinde hiç bir sıkıntı yok.

Dts yazan film denedim (gercek dts bilmiyorum ama) bir sorun yaşatmadı, türkce altyazıda'da hiç bir sıkıntısı yok bir kac formatta film denedim.

Işık sızması normal tv de bir sıkıntı yaratmıyor ama kanal gecişlerde bulutlanma kendini belli ediyor.

İade etmeyi düşünmeye başladım philips denerim diyorum onlarında sıkıntıları ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B1RBaBaHiNDi -- 10 Nisan 2014; 10:58:20 >

• quote:

çok kötü bee
  • quote:

Orijinalden alıntı: isetsil

arkadaşlar bende 55la660 yeni aldım. evde superonline fiber var. ama tvnin browser den film izleme sitelerinden hangisine girersem gireyim 1080p 720p vs hepsini çok yavaş yüklüyor. filmi açıyorum bağlantı sanki 20mb değlde 3 mbt gibi iki saaat bi filmin yüklenmesini bekliyorum.. bu herkeste böylemi ben bilgisayrmdan 1080p filmleri hiç beklemeden iz<liyorum tvye gelnce film bağlantısı çok çok yavaş izlenmiyor
    Paylaş

Bende de 47 olanı var, dediğin gibi hatta ben kablo ile bağladım daha hızlı olur diye TVyi, 720p ve üzeri görüntüler kendi browserından çok yavaş yükleniyor, bu ethernet ve wifi kartının bilgisayar ve telefondakilerden daha kötü olduğunu gösteriyor yada yazılımla alakalı. Ayrıca izlerken bir süre sonra yetersiz bellek uyarısı veriyor yani browserından birşey izlemek yalan ve bu TVdeki en sinirimi bozan olay. LG ye konuyu iletsek güncelleme ile sorunu çözebilirlermi bilmiyorum.

• Valla çokta kasmamak lazım. Geçen birşey okudum, eskiden 37 ekran tüplü televizyonun başından kalkmazdık, şimdi bir pixelde sorun olsa kıyamet kopartıyoruz
    Demem o ki hdmi ile bağla bilgisayarı bak keyfine

Bende 47LA640S ve 47PFL6008 arasında kaldım.http://forum.donanimhaber.com/m_90592501/f_//tm.htm#90596633

Fikir ve önerilere ihtiyacım var.
  • TV'yi yeni aldım. Çok beğendim. Ama çok özellik var. Görüntü için ayar tavsiyesi olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

arkadaşlar ürünü media marktaki satış elemanına burada acıp deneyip alabiliyor muyuz diye sordugumda evet cevabını aldım.

sımdı ben cıhazı actım denedım sorun yok dedım aldım geldım ve evde dırek kurdum kullanmaya basladım.servıs cagırmama gerek var mı? servıs sadece kurulum ıcın mı gelıyor? yoksa garantı suresını baslatmak ıcın mı? garantı suresı faturayı kestıklerı andan ıtıbaren medıa mark magazasından cıktıgımda baslamıyor mu?

Hayır hocam kurulumu servis yapmazsa Garanti dışı sayılıyor keşke acele etmeseydin

• quote:

Orijinalden alıntı: Turkrecon

quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

arkadaşlar ürünü media marktaki satış elemanına burada acıp deneyip alabiliyor muyuz diye sordugumda evet cevabını aldım.

sımdı ben cıhazı actım denedım sorun yok dedım aldım geldım ve evde dırek kurdum kullanmaya basladım.servıs cagırmama gerek var mı? servıs sadece kurulum ıcın mı gelıyor? yoksa garantı suresını baslatmak ıcın mı? garantı suresı faturayı kestıklerı andan ıtıbaren medıa mark magazasından cıktıgımda baslamıyor mu?

Hayır hocam kurulumu servis yapmazsa Garanti dışı sayılıyor keşke acele etmeseydin

iade ettim hocam ben tv yi.bu kadar rezalet bir tv görmedim ben

film sahnesinde adam fener tutuyor tuttuğu kısım yukarıdan aşağıya komple ışık şeridi iniyor.parnıza yazık almayın sakın.2 tv değiştirdim ikiside aynı

• Spirit_Rises kullanıcısına yanıt
    Dediğinizi tam anlamadım hocam ama fiyat olarak alınacak en iyi televizyonlardan la660s benimde illahlah çektiğim tek sorun internetten film izlerken bellek hatası vermesi onun dışında oldukça memnunum ps4 oynarken falan TruMotion çok işe yarıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: POWER GAMER

TV'yi yeni aldım. Çok beğendim. Ama çok özellik var. Görüntü için ayar tavsiyesi olan var mı

Hayırlısı olsun kaça aldınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: memati91

quote:

çok kötü bee

Aynı sorunlar bendede var..o siyah çizgilenmeler maç izlerken hd yayında bile gözüküyor ve çok sinir bozucu.
    ve köşelerden ışık sızmaları başladı

bende servis çağırdım. LG 47LA640S aldım ve şikayetçiyim

teknosayıda arıyorum sürekli geri vermek istiyorum...henüz 20 gün oldu ve aldığımdada vardır biraz araştırayım derken 20 gün geçti

KESİNLİKLE LG LED TV ALMAYIN HEPSİ SORUNLU
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkrecon

Dediğinizi tam anlamadım hocam ama fiyat olarak alınacak en iyi televizyonlardan la660s benimde illahlah çektiğim tek sorun internetten film izlerken bellek hatası vermesi onun dışında oldukça memnunum ps4 oynarken falan TruMotion çok işe yarıyor

Hocam sana sukadarini soyliyeyim

Gece karanlikta outlast oyununu oyna ve ekrandaki isik sizmasinin oyunu nasil mahfettigini gor.karanlik bolumlerinde oyunun bi oyna bak ne demek istedigimi anlicaksin rezalet bir panel kesinlikle uzak durun almadiysaniz.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.