Şimdi Ara

4699 TL Techwood 50U03 50” 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
4.189
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4699 TL Techwood 50U03 50” 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

https://www.hepsiburada.com/techwood-50u03-50-126-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBCV00000I4GE6?magaza=Vsoutlet%20Kurumsal%20Ma%C4%9Faza

Detaylı teknik özellikler:

https://www.inceleriz.com/techwood-50u03-smart-led-tv-fiyat-yorum-inceleme-panel-detaylari/

"Tavsiyeforumu Adem Helvacı'dan alıntı:

U03 olanı MB180E anakartlı karma panel üretim

Panel üreticileri içerisinde HKC ve PANDA mevcut. İki üreticiden toplamda 3 kod panel ile üretilmiş.

HDR ve DV desteği var DLED TV

3HDMI ve1 USB port mevcut"

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• alınır mı

• unpop kullanıcısına yanıt
    Kendi sitesinden peşin fiyatına 9 taksitle aldım. Servis getirip kurdu. Klasik vestel televizyon, panel kalitesini beğendim görüntü güzel. Menü geçişleri ve netflix youtube uygulamaları hızlı. İhtiyacı olan alsın. 5k altına tvlerde 9 taksit oluyor. Bu üründe taksit avantajı var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • waddey22 kullanıcısına yanıt

android tv mi bu lisasnlı mı google uygulamaları

• waddey22 kullanıcısına yanıt

Kendi sitesi derken, vestelin sitesimi?

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt

Vsoutlet hocam kendi siteleri. 9 taksit yapar. Ben de bugün 55tec9001 modelini kurdurdum 5500e almıştım çok memnun kaldım kesinlikle parasının üstü bir kalite var. Smartı gayet hızlı, lisanslı uygulamalar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aqhuan kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler. Hepsiburada chip para kampanyasıyla ordan sipariş geçtim. Bu fiyata muadil göremedim, mutfak tvsi olarak aldim

• Görüntü tazeleme hızı kaç acaba bilen var mı? Bilgisayara bağlamayı düşünüyorum.

• SpinalTap kullanıcısına yanıt

50 hz yüzde 99.99...100hz tv ler 12-13 ten kapi aciliyor

• Teşekkürler yorumlar baya iyiydi, 4850 /9 taksit ile aldım kendi sitesinden , bu fiyatlara (özellikle taksit imkanı ile)alternatif göremedim

5500 e nerden aldınız

https://www.vsoutlet.com.tr/techwood-55tec9001-55-139-ekran-smart-tv-p-1731

• xxxcem kullanıcısına yanıt

fiyatlar köklenmiş

Trendyol mağazasında anlık indirimle 3-4 gün 5550 civarına satıldı hocam. Şuan 7bine çıkmış ama sürekli oynuyor fiyatları. Takip ederseniz yılbaşı kampanyasına falan tekrar indireceklerdir. Hepsiburada, trendyol mağazalarını takip edin. Kurulum ücretli demişti nüşteri hizmetleri ama ücretsiz kurulum çıktı. Üstelik Trendyol mağazasından almıştım.

Fiyat tekrar hepsiburadada 4850 TL.

• Çok teşekkür ediyorum kardeş, Kasım kampanyasında kaçırmıştım malesef. O zaman kendi sitesinden 9 taksitle alma şansı vardı ama sitesinde üyelik kaydı hata verdiği için alamamıştım. HB den şimdi world ile 3 taksitle almış oldum.

bluetooth yok mu cihazda ?

"

WIFI WIDI HBBTV YOUTUBE NETFLİX APV

(Bluetooth yok)"

ben 55tec9001 olanı almıştım bluetooth yoktu. çok önemsememiştim zaten. yalnız bana boe panel gelmişti, gerçekten çok iyi paneldi. anakart arızalı olunca değişim yapıldı regal 55r755ua11 android olan modeli verildi. ekran kaliteli csot fakat boe'nin yanında çok bariz ekranda grilik var.

• 50 olanın sesi nasıl, genelde ses begenilmemis

• Ürün tekrar indirime girdi 6000 tl hbde. Vestel servis kendi getirip kuruyor. 7 ay oldu kullanıyorum gayet memnum. İhtiyacı olan mutlaka değerlendirsin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.