Şimdi Ara

4599 TL Huawei Matebook D 15 AMD (Komboyla 3450 TL civarına Mal oluyor)(BİTTİ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
7
Favori
29.701
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avantajix üzerinden bir D 14 siparişi de ben geçtim. İnşallah Avantajix'te herhangi bir sorun çıkmaz. Ne kadar süre içerisinde yaptığım ödeme Avantajix hesabımda gözükür arkadaşlar bir bilginiz var mı?
  • O değilde konu sahibi arkadaşları iyi gaza getiriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne87

O değilde konu sahibi arkadaşları iyi gaza getiriyor.
    peki arkadaş 4500 tl ye bu ayarlarda bi notebook önerde kendiimize gelelim
  • sykra S kullanıcısına yanıt
    Bence 3.500₺ ye böyle bir cihaz önerisinde bulunsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avantajx i nasıl kullanacağım konusunda yardımcı olabilecek birisi olursa çok minnettar olurum.daha önce kullanmadım çünkü eksik birşey yapmak istemiyorum.

• healthypatient H kullanıcısına yanıt
    1 saat sonra baktığımda vardı.

• Önceki sayfalarda arkadaş yazmış dikkat etmeniz gereken sepetiniz boş olacak.
    Onun haricinde avantajix e üye olunca zaten orada Huawei mağazası na git linkini tıklayıp alışveriş yapıyorsunuz. O kadar.

• ugur208 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim yardım için siparişi geçtim inşallah olmuştur

• d14 modelini aldım bende
  • Freebuds 3 500tlye alınır :(
  • emirklyc kullanıcısına yanıt
    500 liraya veren varsa ben de 2.yi alırım, annem falan kullanır 😂😂

Edit: 550 de veririm. Senin teklifinin üzerine geçmiş olayım madem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsniffer -- 6 Nisan 2020; 20:19:29 >
  • Gaza gelip sipariş verecektim ancak ödeme ekranında vazgeçtim.

Ram yükseltme yok
    256 GB SSD yetersiz
    Ekranın sRGB gamut performansı ve parlaklığı yetersiz
    Klavye aydınlatması yok
    Hoparlör kalitesi şüpheli

Benim için eksileri bunlar, bu kadar eksiği olan bir cihaza bu kadar para vermek mantıklı gelmedi. Alanlara hayırlı olsun, güzel günlerde kullansınlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

500 liraya veren varsa ben de 2.yi alırım, annem falan kullanır 😂😂

Edit: 550 de veririm. Senin teklifinin üzerine geçmiş olayım madem...
    Ben de alırım. Hanım benimkini istiyor.

• Whole Lotta Rosie kullanıcısına yanıt
    Hocam Ram yükseltmesi olmaması sizin için bir sorun olabilir ama SSD değişebiliyor.

Ekranın sRGB gamut performansı %61'miş Notebookcheck'e göre. %70 üzeri olan bütün cihazlar 800 USD üzeri zaten hocam. Yani Türkiye fiyatı hiç yoksa 7000 lira falan olan cihazlar. Gerçekçi beklentilere sahip olmak lazım. %100 renk doğruluğu olan IPS FHD ekranı 500 USD'lik laptopa koymuyor kimse. Koyulmaması da doğal.

klavye aydınlatması evet bir eksik

Hoparlör kalitesi ise dediğiniz gibi değil. Yine belki en üst segment cihazlara göre aşağıda kalabilir belki ama benim gördüğüm 5000 TL altı laptopların hepsinden iyi bu alanda.
    D14 kaç paraya geldi hocam ben de almak istiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parasizligin gözü çıksın taksitsiz kirbit çöpü bile alamam şu ara

• lestet L kullanıcısına yanıt
    5000 lira site fiyatıydı, 200 liralık kupon kullandım 4800 liraya indi. Ürünü Avantajix üzerinden aldım ve şu an Avantajix'te 268.74 TL onay bekleniyor yazıyor. Bu kazancın içinden vergi kesiliyor mu bilmiyorum ama Avantajix'i ilk defa kullandığım için sanırım 10 TL senelik aidat kesiliyormuş. Ayrıca bir arkadaş kupon kullandığımız için Avantajix iadeyi vermeyebilir demişti. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz.

Vakıfbank Worldcard ile aldım. Faizsiz 5 aya kadar taksitlendirme var ama şu an işlem provizyonda olduğu için taksitlendiremiyorum. Ayrıca elektronikte 2000 lira üstüne 50 lira, 75 lira üzerine 15 lira World puan veriyordu kart yeni olduğu için. Onlara da katıldım ama şu an işlem gözükmüyor.

Bu arada gelen FreeBuds 3'ü de satmayı düşünüyorum.

Aslında benim bütçemi bayağı aşıyordu ama faizsiz taksitlendirme kampanyası ve diğer kampanyaları da görünce hazır ihtiyacım da varken alayım dedim. İyi geceler.

Ben ona baktım avantajıx in sitesinde N11 ile ilgili olan kısımda şöyle bir yazı var. Huawei için böyle bir şey yok. Benimkisi şuan onay bekliyor. Buyuk ihtimal en az 14 gün cayma süresinin geçmesini bekleyecekler onaylamak için.

N11 için
    quote:

3) Kupon kodu, indirim kodu, indirim kuponu, hediye çeki, vb. indirim (ör "sepet indirimi" veya "n11 indirimi" gibi) kullanılırsa tüm sepet iptal edilecek: %0

• quote:

Orijinalden alıntı: healthypatient

5000 lira site fiyatıydı, 200 liralık kupon kullandım 4800 liraya indi. Ürünü Avantajix üzerinden aldım ve şu an Avantajix'te 268.74 TL onay bekleniyor yazıyor. Bu kazancın içinden vergi kesiliyor mu bilmiyorum ama Avantajix'i ilk defa kullandığım için sanırım 10 TL senelik aidat kesiliyormuş. Ayrıca bir arkadaş kupon kullandığımız için Avantajix iadeyi vermeyebilir demişti. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz.

Vakıfbank Worldcard ile aldım. Faizsiz 5 aya kadar taksitlendirme var ama şu an işlem provizyonda olduğu için taksitlendiremiyorum. Ayrıca elektronikte 2000 lira üstüne 50 lira, 75 lira üzerine 15 lira World puan veriyordu kart yeni olduğu için. Onlara da katıldım ama şu an işlem gözükmüyor.

Bu arada gelen FreeBuds 3'ü de satmayı düşünüyorum.

Aslında benim bütçemi bayağı aşıyordu ama faizsiz taksitlendirme kampanyası ve diğer kampanyaları da görünce hazır ihtiyacım da varken alayım dedim. İyi geceler.
    Avantajixin para iade edeceğini bilsem alırım. Aman güvenmiyorum. Hp den hala paramı alamadim

• keremec kullanıcısına yanıt
    Huawei sitesi üzerinden yapılan işlemlerde böyle bir ibare yoksa vermek zorundalar. Bakalım süreç ne gösterecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi healthypatient -- 6 Nisan 2020; 22:50:19 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.