Şimdi Ara

4599 TL Huawei Matebook D 15 AMD (Komboyla 3450 TL civarına Mal oluyor)(BİTTİ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
7
Favori
29.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok mükemmel uçar kaçar diyemem ama çalıştırır herhalde hocam. Lakin optimum performans için, AutoCAD ile çalışacak birine 16GB RAM'lı bir makine almak gerekir tahminen.
  • Bu bilgisayar İç Mimarlıkta kullanılacak AutoCAD, 3D Studio Max gibi programlar için zayıf kalır. En azından 1050 TI, 1650, 1660, 1660 TI gibi ekran kartlarına sahip bilgisayarlara bakmak daha doğru olur.
    @takdag90
  • Flying_Hero F kullanıcısına yanıt
    Benim niyetim D14. D15'i valideye aldık, D14'ü de kendime alayım madem... Şu Ryzen 3500U'lu, 8GB RAM'lı, 256GB SSD'li 14 inch Acer Swift 3'ü satarsam kampanya bitene kadar, kesin alacağım...
  • healthypatient H kullanıcısına yanıt
    nightsniffer kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar D 15 ya da D 14'ten birisini almayı düşünüyorum ama kararsızım. 8 GB RAM bilgisayarda kullanıyorum ve şu an için gayet yeterli. Tabi RAM'i yükseltme imkanımız olsaydı çok daha iyi olurdu ama yükseltme imkanımız yokmuş. Ayrıca bu bilgisayarlardaki paylaşımlı ekran kartları da beni düşündürüyor.

Alacağım bilgisayarı en azından 4-5 sene kullanmayı düşünüyorum ve ağırlıklı olarak multimedia ve hafif oyunlar için kullanılacak. D 15'in D 14'e göre hafızası düşük, ebatı daha büyük, daha ağır ve pili daha zayıf. Artısı ise 500 lira daha ucuz ve 15.6 inçlik ekranı daha ferah bir kullanım sunuyor. Sizce hangisini almak mantıklı ve tahminen bu bilgisayarlar 4-5 sene götürür mü? Teşekkür ederim.

Notebookcheck'te her ikisinin de inceleme puanları yüksek. Bayağı kararsız kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi healthypatient -- 5 Nisan 2020; 20:21:13 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=jL0W5B-Lhxg&feature=youtu.be

Bu laptop değil mi? İncelemesi de varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 5 Nisan 2020; 20:21:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    healthypatient H kullanıcısına yanıt
    Hocam evet cihaz bu. Her yerde incelemesi var herhalde.

@healthypatient ; Hocam ben olsam 14'e yönelirdim, şarjı da 8-9 saat gidiyor 14'ün, bununki 6 saat civarı.
  • D14 batarya performansı daha iyi, 512 SSD var, daha küçük, daha hafif.
    D15 2,5" yuvası var, ekran daha iyi gibi, 1,5 kg. 500TL daha ucuz.

Sitede taksit imkanı yok. Peşin fiyatına en azından 6 taksit olsaydı daha da güzel iksinin arasında kalırdım.
    Muhtemelen 300-400 lira taksitlendirme için faiz öderiz, gitti indirimler, kuponlar, avantajixler :(
  • Flying_Hero F kullanıcısına yanıt
    Hocam maximum kart 70 tl farkla 3 taksite bölüyormuş.
  • Hocam öncelikle paylaşım için teşekkürler

Yalnız ben linke girdiğimde, 'Satın Al' butonundan sonra solda ülke adları yazıyor ama sayfa ilerlemiyor. Neden olabilir sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

Hocam maximum kart 70 tl farkla 3 taksite bölüyormuş.
    Evet,
    İş bankası taksit hesaplama için:https://www.maximum.com.tr/TR/odeme-taksitlendirme-ve-erteleme/taksitlendirme/Sayfalar/taksitlendirme.aspx

Tabii bu hesaplamayı d15 için 4400 üzerinden, d14 için 4800 üzerinden hesaplamak lazım.
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    Swift 3'ü kaça satmayı düşünüyorsunuz? Bir arkadaşıma teklif edebilirim.

• Matebook 13 de indirim yapsınlar.Hafif pratik cihaz isteyen Macbook almak zorunda kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 5 Nisan 2020; 21:51:25 >
  • forcsf F kullanıcısına yanıt
    Özelden döndüm hocam.
  • 4000 tlden pahalıya satılan bir laptopta klavye aydınlatması yok, eğer gerçekten objektifsen bunu ilk mesaja eklemelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

Hocam sizinle önceki konuda da anlaşamamıştık. Acaba ekranlar mı farklıydı cihazlarda?

Benimki 8-256 3500U'lu olan gri cihaz. LG IPS paneli var. Ben paneli beğendim. Renk kalibrasyonu Matebook'ta Acer'a göre biraz daha soğuk ama yine de benzer seviyede diyebilirim. Bir tık Huawei daha iyi diyebilirim belki ama arada kesinlikle ciddi bir fark yok. Ama Huawei'nin renk doğruluğunun iyi olmadığını belirtmiş birçok reviewer. RGB aralığının %55'ini gösterebiliyormuş galiba.
    RGB %55 Çok düşük bir oran onun ekranı da pek iyi değilmiş sanırım, teşekkür ederim.
  • Ekledim hocam. Nikahımıza almıyoruz ya laptop'u

@Selmand ; Hocam iyi bir IPS ekranı 500-600 USD'ye satılan bir cihazda bulmak zor diye düşünüyorum. Size iyi şanslar. Satılan leş TN panel laptoplara göre bu cihazlar bana çölde bir vaha gibi geliyor. Bu fiyatlara XPS 13 ekranı gibi bir beklentim yok benim. Keşke olsa ama mümkün gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsniffer -- 5 Nisan 2020; 22:19:49 >
  • Vakıfbank worldcard ile elektronik eşya sektöründe peşin harcamanıza faizsiz 5 taksit fırsatı var. Bilginiz olsun. Huawei mağazası geçerlidir herhalde.

• ugur208 kullanıcısına yanıt
    Benim ekstrede elektronik olarak gözüküyor harcama, herhalde geçerlidir. Sağolun hocam bilgi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsniffer -- 5 Nisan 2020; 23:31:18 >
  • Ben de D14 alarak kervana katıldım. Umarım memnun kalırız.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.