Şimdi Ara

4599 TL Huawei Matebook D 15 AMD (Komboyla 3450 TL civarına Mal oluyor)(BİTTİ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
7
Favori
29.700
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben avantajix'ten birkaç kez 100 lira dolaylarında para aldım hocam geçtiğimiz yıllarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

Avantajixin para iade edeceğini bilsem alırım. Aman güvenmiyorum. Hp den hala paramı alamadim

Alıntıları Göster
    Avantajix kesinlikle güvenilir bir site. Yıllardır kullanıyorum. Yüzlerce liralık iade aldım. O konuda şüpheniz olmasın.
  • Bu indirim kuponu diğer ürünler içinde kullanılıyor mu arkadaşlar?Bu arada yardımlarınız için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamorphoses

Avantajix kesinlikle güvenilir bir site. Yıllardır kullanıyorum. Yüzlerce liralık iade aldım. O konuda şüpheniz olmasın.

Alıntıları Göster
    indirim kullandin der, birşey der. Der oğlu der. Emin olsam dakka durmam zaten

• notebookcheck'e göre D14'de aydınlatmalı klavye var. Hem de iki seviyeli.

4599 TL Huawei Matebook D 15 AMD (Komboyla 3450 TL civarına Mal oluyor)(BİTTİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metamorphoses -- 6 Nisan 2020; 23:16:55 >
  • metamorphoses M kullanıcısına yanıt
    D14'te var zaten hocam.

D14'ün bu cihaza göre çok artısı var. 500 Lira fazlasına değer bence. Keşke koyu gri olan rengi de getirselermiş.

Klavye aydınlatması var
    1,38kg
    Şarjı 9 saat kadar gidiyor.
    2 kat depolama hafızası var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsniffer -- 6 Nisan 2020; 23:20:29 >
  • Arkadaşlar d14 modelinden almayı düşünüyorum
    Football Manager,cs go ve pubg oyunlarında performansı yeterli gelir mi ekran kartı olayından dolayı biraz düşündürüyor beni
    AutoCAD programını hangi seviyede kullandirir bu cihaz bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkmenson kullanıcısına yanıt
    hocam o zaman şöyle diyeyim, alamama ihtimaliniz alma ihtimalinize göre çok düşük
  • Paşa58 P kullanıcısına yanıt
    PUBG verimli oynayamazsınız. Her şeyi en alta alırsanız 25-30 FPS arası verir. Diğer oyunlarda sorun yok.

AutoCAD 8 GB RAM'le biraz zorlar 1GB da ekran kartına gidince 7GB kalıyor, ama çok kompleks şeyler çalışmıyorsanız sorun olacağını sanmıyorum.
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    Hocam evet varmış ama konuda hep yok diye konuşulduğu için 15 ile 14'ün özellikleri karışmış biraz. Huawei de sağolsun detaylı yazmamış bunları sitesinde.
  • Halamın bıyığı olsa amcam olurdu.300 de ordan oldu mu 3150.hayırlı olsun:)bu ne ya.sıcak mıcak değil saçma fırsatlar oldu burası iyice

• Hadi 600 lira de kulaklığa. 600 liraya denemek için ilan aç istiyorsan 10 dakikada 2-3 tane mesaj alırsın ilanına sahibinden'de geleyim alayım diyen. Avantajix iadesi de nakit olarak geliyor kredi kartı gelene kadar. Kupon da zaten direkt düşüyor. Neyin tatavasındasınız? Daha iyi laptop varsa, daha ucuza mal ediyorsan konu aç da senin beğendiğin cihazı alalım.
  • Arkadaşlar ram yükseltilmediğinden bahsetmişler iki versiyondada ben şimdi d14 aldım , 1-2 sene sonra içindeki rami çıkarıp tek modül 16 takabilirim ama değilmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sykra -- 6 Nisan 2020; 23:47:15 >
    Tamam yolla 750 lira ben sana yollayacağım onu. Alıyorum o zaman. Direk kodla kuponla o fiyata inse tamam ama böyle olunca.e o zaman şarj aletinide sat 150 de o eder. Kutusunuda geri dönüşüme ver 2 lira da o olsa ooo baya indi fiyat☺️

Cevap için teşekkürler hocam
    AutoCAD programında sadece birkaç ayrılmış kare şeklinde oda çizip içine ufak karelerle makina dairesi vs yerleri ve ölçüleri belirten yazı yazacağım
    Bu fiyatlara önereceğiniz başka bir cihaz olur mu
    Bu cihazın ekran boyutu ve görüntüsü oldukça hoşuma gitti bu yüzden almayı düşünüyorum özellik olarak çoğu kişi ederinin üzerinde yazmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sykra S kullanıcısına yanıt
    Hayır hiçbir şekilde yükseltme yapamazsınız. Anakarta 4+4 olarak lehimlemişler ramleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 7 Nisan 2020; 0:1:14 >
  • Sırf RAM muhabbetinden gittim lenovo e495 aldım n11’den.

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-tpad-e495t-ryzen5-3500u-8g-1t128g-ssd-dos-14-20ne001rtx8-P410467371

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 750 lira demiyorum. 700 liraya saydık bir. Benim ihtiyacım yok, elimde ikinci olarak gelmişti, geleni sattım. 700 liraya ilana koydum 1 gün sonra sattım diyorum. Siz de 650 liraya satın, giden 550 liraya gördüğünüz bir telefoncuya verin. En ucuz sıfırı 900 TL olan çok satan kutusu açılmamış bir Bluetooth kulaklık geliyor cihazın yanında. Bunun fiyatını cihazın fiyatından tabi ki düşeceksin.
    hep istiyordum fakat işten ayrıldım bütçe bu kadar çıkıyor üzgünüm :)
  • swift 3 varken neden bunu tercih edeyim

3100 tl
    12gb ram
    klavyede ışık var ekstra olarak
    rx540 da var.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.