Şimdi Ara

4599 TL- hp-15-dw2009nt-intel-core-i5-1035g1-8gb-512gb-ssd-mx330-freedos-15-6-fhd-ips (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
12.448
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mekatronikçi kullanıcısına yanıt
    Ben de IPS olmadığını iddia ediyorum konunun başından beri ancak bazı arkadaşlar panelin IPS olduğu konusunda çok ısrarcı.
    Hepsiburada'daki yorumlarda da IPS olduğunu iddia edenler var.
    Ya gerçekten IPS ya da alanlar panele bakmadan kullanmaya başladılar.
  • onur911 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de takipteyim. HP'leri yedim yuttum 1 aydır :)
    Kod da 1 ayı doldurmak üzere, kaldı 1 ay.
    F/P oranı makul bir model bulursan sana zahmet haberleşelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekatronikçi

kesin olarak ips değil aldım iade ettim.
    Fazla sordum, kusura bakma. Ürünü aldıktan sonra açıp kullanıp mı iade ettiniz? Dedğiniz gibi sitede bilgiler farklı şöylekihttp://h20195.www2.hp.com/v2/default.aspx?cc=tr&lc=tr&oid=34723075 adresinde aynı ürünün 20 mart ve 15 haziran tarihli iki broşürü var. İlkinde ürün ips derken diğerinde ips ibaresi yok. Belki ürün özelliklerini 15 hazirandan sonra değiştirmişlerdir .
    Bir diğer sorum size zahmet elinizdeki ürünün ips panelinin model numarasını yazar mısınız? Görüntüsünden memnun musunuz?
    4599 TL- hp-15-dw2009nt-intel-core-i5-1035g1-8gb-512gb-ssd-mx330-freedos-15-6-fhd-ips bahsettiğim sitedeki bilgi bu şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WEAS -- 17 Haziran 2020; 14:46:6 >

• WEAS W kullanıcısına yanıt
    açıp kullanmadım sipariş verdikten sonra amazonda 2012nt modelini gördüm onu da sipariş verdim kutularını karşılaştırırım diye. 2009nt kutu yanındaki etikette IPS yazmıyordu 2012nt olanda yazıyordu. diğerini açmadan iade ettim.

ips paneli model numarasına nereden bakılıyor? görüntü gayet güzel memnunum.
  • WEAS W kullanıcısına yanıt
    15.06.2020 tarihli broşürde de IPS yazmıyor.
    http://h20195.www2.hp.com/v2/default.aspx?cc=tr&lc=tr&oid=34723075
  • quote:

açıp kullanmadım sipariş verdikten sonra amazonda 2012nt modelini gördüm onu da sipariş verdim kutularını karşılaştırırım diye. 2009nt kutu yanındaki etikette IPS yazmıyordu 2012nt olanda yazıyordu. diğerini açmadan iade ettim.

ips paneli model numarasına nereden bakılıyor? görüntü gayet güzel memnunum.
    Size zahmet müsait olduğunuz zamanda Aida64 programıyla bakabilirsiniz. Ücretsiz sürümü olduğu gibi pek çok yerde katılımsız sürümleri var

• İş yerine ürünü 5 bin tl'den almıştım birkaç ay önce. Açıkçası fiyatının ederi değil. Şöyle eksileri yazalım:

- Kasa plastik.
    - Bana gereksiz ısınıyor gibi geldi. Ryzen 5 3500U'lu, 2800 TL'ye kendime aldığım acer marka cihaz beni rahatsız etmemişti sıcaklık konusunda ama bu hemen rahatsız etti.
    - Oyun vs denemedim ama testlerde gördüğüm kadarıyla ekran kartı da vasatın bir tık üstü. Güncel oyunlar hayal.
    - Yalnızca 2 tane type a usb çıkış var ve ikisi de birbirine çok yakın. Kalın bir usb bellek kullanıyorsanız yandınız yani. Type c çıkış da var. Buradan ucuz bir çoklayıcı ile ancak işinizi görürsünüz.
    - Freedos ile geliyor (dert eden varsa)

İyi yanları

- Klavyesinde 3 kademe ışık var.

Evet iyi yan sayamıyorum çünkü çok az kullanabildim. Ama kötü yanları kısa sürede gözüme battı. Ekran için ekstra bir şey söyleyemem çok anlamıyorum. Özel bir şey görmedim diyebilirim.

Özet: Para değer kaybediyor, alınmaz diyemem. İki gün sonra bu fiyata bulamayabilirsiniz.

• ekran full hd ips. açıp kullanmadan yorum yapmayın lütfen. Bence gayet iyi bir laptop iadeyle 4000 civarına geliyor.
  • Kullanıcısı olan varsa şu ips özelliğine bir netlik getirsek?

• arkadaşlar bu bilgisayarı alıp ek ssd takan oldu mu. ssd bağlantı kablosu içinde yok maalesef. servis desteklemiyor dedi ama Dw2011nt modelinde ssd ve sata beraber var. illa ki bu da destekliyor olması lazım. bu modele uyacak bağlantı kablosunu nasıl bulabilirim.

not: ekran ips.
  • quote:

15.06.2020 tarihli broşürde de IPS yazmıyor.
    http://h20195.www2.hp.com/v2/default.aspx?cc=tr&lc=tr&oid=34723075
    Ips yaziyor. Detayli ozellikler 3. Sayfada orada ips oldugu yaziyor

• Arkadaşlar hp iade kodunu nerden bulurum? Eski bir laptopu olup da satmak isteyen varmı

• mx330 lu bu bilgisayar iade ile 4000 tl mi? yoksa amd 4600h li ve gtx1650 cihaz 6000 tl mi vermek daha mantıklı.

bu hp seviyesinde bu rakamlara daha iyi bir cihaz var mı arkadaşlar, biraz daha yükseltebilirim ama 6000-6500 vermekde mantıklı gelmiyor.

biraz daha baktım da
    şu iade ve gg indirimi ile 4950 e geliyor 256 ssd 3550h amd işlemci ve gtx1650 ilehttps://www.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/hp-15-ec0006nt-8bp77ea_spp_745154?id=546040692

konuda hp ise 4000 TL ye geliyor iade ile. aradaki 1000 lira farka değer mi ? işlemciler arasında da fark var, 1035g1 daha iyi ve 512ssd var, diğer türlü erkan kartı için 1000 lira fazla verirken ssd daha küçük ve işlemci daha zayıf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xenofx -- 27 Temmuz 2020; 13:39:45 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.